Oh jee, Eddem is dus een langspeelplaat. Als dat maar goed gaat.
quote:
(11-6-2009) Het is niet te hopen dat Adam Curry’s ex Patricia Paay (60) en zij nieuwe liefde Micky Hoogendijk (38) elkaar binnenkort toevallig tegen het lijf lopen, want Hoogendijk lijkt er alles aan te doen om Paay op de kast te jagen en de ex-vrouw van haar nieuwe liefde Adam Curry in te wrijven dat zij nu Adam heeft… Het laatste hoogstandje publicitaire hoogstandje van Micky: “Het ging al tijden niet zo lekker tussen Adam en Patricia, hoewel ze het de eerste tien jaar geweldig samen hadden...”en “Het doet Adam enorm veel pijn dat Christina, zijn nummer-één-vrouw, uiteindelijk de dupe is geworden van dit hele verhaal”. Dat het Hoogendijk menens is om Adam Curry definitief aan zich te binden blijkt als zij zegt: “Ik weet: bij deze man wil ik m'n hele leven blijven! We denken hetzelfde, lezen dezelfde boeken, hebben exact dezelfde muziek op onze iPods, noem maar op. Bijna griezelig, die overeenkomsten.”En Adam zelf, die na 22 jaar zijn Patricia inruilde voor Micky? Die lijkt een standaardrepertoire te hebben, wat zoals hij nu over Micky spreekt, sprak hij bijna exact over Patricia Paay, die zoals Curry zelf zegt, jarenlang bemoederde.
April 2003: Adam Curry legt uit waarom hij zo stapelverliefd is op Patricia Paay: Er is een verschil in leeftijd, een verschil in lengte; we zijn helemaal geen logisch duo en toch... we hebben elkaar gevonden. Ik heb in mijn leven best veel seks gehad - genoeg om te weten wat er te koop is en wat ik fijn vind - en er is niemand die mij betere seks kan geven dan Patricia, sorry. Ik weet zeker dat voor haar hetzelfde geldt. Het zou niet opkomen om met een andere vrouw naar bed te gaan. Wat er ook gebeurt: we zijn er voor elkaar. Het heeft zo moeten zijn... Misschien moest Christina er wel zijn; dat Patricia en ik bij elkaar gebracht zijn om haar geboren te laten worden. Who knows? Zeker weten doe ik het natuurlijk niet, maar kun jij mij een mooiere reden geven?''
Juni 2009: Adam Curry legt uit waarom hij zo stapelverliefd is op Micky Hoogendijk: ”Toen ik haar voor de eerste keer kuste, schudde het heelal op zijn vesten. De ruis was weg uit mijn hoofd. Ik geloof nu écht in sprookjes. Ware liefde bestaat. Het bestáát! Micky heeft mij veranderd. Ik verdoofde voorheen mijn gevoelens van ongenoegen met marihuana, zo ontvluchtte ik de werkelijkheid. Maar sinds twee maanden ben ik clean. Toen is de zoektocht naar mezelf begonnen. Micky helpt me. Leert me hoe belangrijk het is om jezelf en het leven onder ogen te komen. Ze zegt op het juiste moment de juiste dingen.”
Voor Adam Curry lijkt het allemaal een pot nat. Patricia Paay of Micky Hoogendijk; wat is het verschil? Nu daar zal Curry waarschijnlijk nog wel achterkomen, want de kans dat Hoogendijk hem net zo bemoedert als Paay lijkt nihil. Curry, enkele jaren geleden over hoe het er bij hem thuis toeging:
“We eten gezond. Patricia kookt elke dag vers. Zij is echt een Hollandse moeder. Ze maakt lekkere dingetjes, en niet te vet. Weinig vlees, meer kip en vis. En altijd heel veel sla. Drinken doen we niet. Ik neem wel elke dag een lekker jointje. Daar zweer ik bij. Het houdt me relaxed en zet tenminste eventjes die hersenen stil. Anders gaat het echt de hele dag door bij mij. En in elk geval is het beter dan drank. Drank, daarvan word je pas echt vroeg oud. Een jointje is voor mij de manier om niet overspannen te raken. De afgelopen jaren waren heel zwaar voor ons. Niet alleen door de toestanden met de belasting. Vooral de dingen die over je geschreven worden, het geneuzel, de onwaarheden, dat brengt heel veel spanning met zich mee. Het is deprimerend.
Wat me ook redt, is dat ik altijd goed slaap. Je kunt 's nachts zo een olifant in mijn kamer laten rondbanjeren. Maar: als ik alleen thuis ben met mijn dochter, hoor ik alles. Dan lig ik in de waakstand. Dat kan ik zo
instellen. Om de stress de baas te blijven, is het ook heel belangrijk dat ik blijf eten. Onder druk val ik altijd af. Ik raak zo vijf, zes kilo kwijt. Kennelijk ga ik heel snel verbranden als ik gestrest ben. Gelukkig zorgt Patricia ook daarin heel goed voor mij. In moeilijke tijden maakt ze extra veel lekkere dingetjes.”
Hoogendijk, over wie nog altijd in het decadente Amsterdamse uitgaansleven veel wilde verhalen de ronde doen, lijkt bepaald niet van plan zijn de moederrol op zich te nemen, maar zeker lijkt wel dat ze Adam niet snel uit haar armen zal laten wegglippen…Over haar eerste ontmoeting met Adam Curry vertelt ze: "Ik zal de datum nooit vergeten: 3 april. Hij kwam boven, zag m'n boekenkast en riep dat hij de meeste boeken daarin ook gelezen had. Hij werd enorm enthousiast. Toen draaiden we ons om, zodat we tegenover elkaar stonden en ineens gebeurde het: we zoenden. Die zoen duurde een eeuwigheid. Het was heel erg heftig. De wereld stond totaal stil voor mij. Dit had ik nog nooit eerder gevoeld, het was zo intens, zo diep...,”zegt ze in Primo.
Na die gedenkwaardige zoen kwam er een moeilijke tijd voor Hoogendijk, zo zegt zij. “ Adam was terug bij zijn gezin in Londen, en we hebben elkaar vijf weken niet meer gezien. Maar we sms'ten als een gek en Adam overspoelde mij met romantische muziekjes die hij naar me toestuurde. Toen belde hij op en zei dat hij wilde uitvinden wat we wérkelijk voor elkaar voelden, of het geen bevlieging was. Hij nodigde me uit om naar San Francisco te komen, waar hij zijn zaak heeft. Ik dacht: misschien kunnen we in plaats van lovers gewoon goede vrienden worden, waarom niet? Maar je vliegt natuurlijk niet zomaar even naar San Francisco. En vanaf het moment dat ik bij hem binnenstapte was ik totaal verloren, toen wist ik dat Adam de man is op wie ik zo lang heb gewacht. Het voelde enorm vertrouwd aan. Ik wist: bij deze man wil ik m'n hele leven blijven! We denken hetzelfde, lezen dezelfde boeken, hebben exact dezelfde muziek op onze iPods, noem maar op. Bijna griezelig, die overeenkomsten. En we hebben elkaar op het juiste moment in ons'.leven ontmoet."
Dan: "Het ging al tijden niet zo lekker tussen Adam en Patricia, hoewel ze het de eerste tien jaar geweldig samen hadden... Adam stopte met blowen om een nieuwe fase in z'n leven te beginnen en ik heb door veel yogatrainingen alle ballast uit mijn verleden een plekje kunnen geven. Ik stond net als Adam open voor een nieuwe, frisse start. We zijn supergelukkig samen. Het enige wat ons enorm veel verdriet bezorgt is het feit dat er ook nog een meisje van 18 jaar in het spel is, Adams dochter Christina. Dat kind heeft zulke afgrijselijke dingen over mij gehoord, dat ze totaal van slag is en denkt dat haar papa opeens helemaal krankzinnig is geworden. Adam en ik hebben op Ibiza als kleine kinderen gejankt. Het doet Adam enorm veel pijn dat Christina, zijn nummer-één-vrouw, uiteindelijk de dupe is geworden van dit hele verhaal. Ik schaam me dood tegenover Adams dochter. Als ik Christina was, zou ik mij ook haten! Het verhaal wordt zo simpel verteld. Maar het is natuurlijk niet zo van: Micky komt voorbij, Adam is een sukkel en die gaat volop voor een sloerie die, alleen maar uit is op z'n geld. Ik hoop van ganser harte dat het oordeel over mij milder zal worden..."
Dan is de vraag? Denken ze al aan trouwen en misschien een baby? Micky zegt met een knipoog: "Daar zijn we nog helemaal niet mee bezig. He is still sweeping me off my feet. We gaan eerst samen spelen. Alles is open..."