Daar dacht ik ook al aan idd.quote:Op woensdag 10 juni 2009 19:20 schreef Juk het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat ze hem gekocht hebben en niet gehuurd, wat ik dacht. Een huur periode en dan de optie tot koop.
Maar dit is natuurlijk veel beter
Ik kan me er wel iets bij voorstellen als ze er meer dan 5 miljoen voor krijgen. Voor Feyenoord is het verder totaal niet interessant om hem terug te huren, absoluut geen volwaardige basisspeler.quote:
Wow waar kun je die bestellen? Zijn illegaal toch? Ken je een plekje waar ik ze kan kopen?quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:04 schreef Feyenoordlife het volgende:
Zo, fakkel voor de eerste taining is besteld
Kijk uit met die belgische fakkels uit vuurwerkwinkels. Sommige smelten net als een kaars, een daarmee wil je niet op de tribune staan. Doet zo fucking veel pijn als je dat spul in je nek krijgt!quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:08 schreef Lastpost het volgende:
Ik heb nog steeds bergen fakkels over, tijdens de oud en nieuw inkopen maar een berg meegenomen uit ons buurland en voorlopig nog weinig reden gehad om er een boel af te steken.
Overigens ben ik voor een verkoop van die jonge spits, mits ie ook daadwerkelijk meerdere jaren (geen 2) wordt gestalt bij onze club en ook echt miljoenen oplevert.
Tuurlijk kun je de pech hebben dat die jongen het wél redt van alle jonge gasten die te vroeg vertrekken en dan kankert iedereen weer, andere kant is natuurlijk dat ie mogelijk via de A1 straks niet goed genoeg is qua doorontwikkeling en dan kanekrt iedereen dat we toen die miljoenen hadden moeten pakken en hangen de wanbeleid spanddoeken er weer.
K. ik ga iig niet mee, toch niet genoeg geld.quote:Op woensdag 10 juni 2009 19:14 schreef mister_popcorn het volgende:
komt er nog n Feyenoord fok meet in lissabon dan?
En die castaignodsdinges moet niet op z'n 16e vertrekken. Maar ja, ook hij zal daar waarschijnlijk snel genoeg achterkomen.
http://www.compass24.nlquote:Op woensdag 10 juni 2009 20:27 schreef TN-FR het volgende:
[..]
Wow waar kun je die bestellen? Zijn illegaal toch? Ken je een plekje waar ik ze kan kopen?
quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:27 schreef TN-FR het volgende:
[..]
Wow waar kun je die bestellen? Zijn illegaal toch? Ken je een plekje waar ik ze kan kopen?
Zou het liefst zien dat hij blijft, terugverhuren heeft geen nut, want ik denk niet dat hij bij Feyenoord aan spelen toe komt met z'n 16 jaar. Tis wel diep triest dat Feyenoord met die jongen loopt te leuren om wat poen te vangen, echt kapitaalvernietiging!quote:Op woensdag 10 juni 2009 19:14 schreef mister_popcorn het volgende:
En die castaignodsdinges moet niet op z'n 16e vertrekken. Maar ja, ook hij zal daar waarschijnlijk snel genoeg achterkomen.
Waar haal jij vandaan dat Feijenoord loopt te leuren met die gozert?quote:Op woensdag 10 juni 2009 23:30 schreef Luni het volgende:
[..]
Zou het liefst zien dat hij blijft, terugverhuren heeft geen nut, want ik denk niet dat hij bij Feyenoord aan spelen toe komt met z'n 16 jaar. Tis wel diep triest dat Feyenoord met die jongen loopt te leuren om wat poen te vangen, echt kapitaalvernietiging!
Jah, vraag maar aan Vincent van den Berg...quote:Arsenal is wel een ideale club om als talent heen te gaan, daar is de begeleiding echt waanzinnnig!
Dan is 4-5 miljoen een druppel op een gloeiende plaat.quote:Op donderdag 11 juni 2009 01:03 schreef Hamilcar het volgende:
Tja, als je er 4-5 miljoen voor vangt kan je er op dit moment geen nee tegen zeggen! Een jongen die niet op het moment staat door te breken in het 1ste elftal moet je gewoon verkopen met pijn in het hart als er enkele miljoenen voor geboden wordt. Eerste prioriteit is toch echt die schuld naar 0 te krijgen
En dan zit die in een of andere wazige pool, gaat er een percentage naar een zaakwaarnemer toe en blijf je met een situatie ala de guzman over welke uiteindelijk transfervrij vertrekt..quote:Op donderdag 11 juni 2009 06:57 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dan is 4-5 miljoen een druppel op een gloeiende plaat.
Hou'em en hoop dat'ie z'n potentie inlost zodat je een klapper kan maken.
Hij zit toch niet in een pool?quote:Op donderdag 11 juni 2009 08:16 schreef ursel het volgende:
[..]
En dan zit die in een of andere wazige pool, gaat er een percentage naar een zaakwaarnemer toe en blijf je met een situatie ala de guzman over welke uiteindelijk transfervrij vertrekt..
Jij denkt dat Feyenoord hem niet gaat gebruiken als parade paardje om weer 5 pools te kunnen openen??quote:
Ik doe niet aan voorspellingen bij Feijenoord. Die gasten zijn te onvoorspelbaarquote:Op donderdag 11 juni 2009 08:39 schreef ursel het volgende:
[..]
Jij denkt dat Feyenoord hem niet gaat gebruiken als parade paardje om weer 5 pools te kunnen openen??
Precies. En al maakt hij niet die klapper en zakt hij gigantisch door het ijs over 2 jaar: je eigen jeugd moet je altijd bij de club willen houden. Fuck die 5 miljoen maar, alsof je daar gigantisch veel mee kan op het moment.quote:Op donderdag 11 juni 2009 06:57 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dan is 4-5 miljoen een druppel op een gloeiende plaat.
Hou'em en hoop dat'ie z'n potentie inlost zodat je een klapper kan maken.
Heb ik volgens mij ergens gelezen of gehoord.quote:Op donderdag 11 juni 2009 06:56 schreef Keltie het volgende:
[..]
Waar haal jij vandaan dat Feijenoord loopt te leuren met die gozert?
Interview met van Persie gelezen een paar jaar geleden, en bij Arsenal worden jonge spelers uitermate goed begeleidquote:Talenten moeten weer eens langer in het land van herkomst blijven, daar is de begeleiding waanzinnig.
Je zal om uit de schulden te kopen wat klappers ala Drenthe moeten maken, dus je kan beter wachten met verkopen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 01:03 schreef Hamilcar het volgende:
Tja, als je er 4-5 miljoen voor vangt kan je er op dit moment geen nee tegen zeggen! Een jongen die niet op het moment staat door te breken in het 1ste elftal moet je gewoon verkopen met pijn in het hart als er enkele miljoenen voor geboden wordt. Eerste prioriteit is toch echt die schuld naar 0 te krijgen
Wachten waarop? Veel van die jongens schijnen als ze 16 zijn, maar zijn pure middelmaat op hun 20ste. Ja, hij kan precies net zo'n diamantje zijn maar kan je je het nu veroorloven om die gok te nemen? Dat is precies wat Bosz en co ook deden. Je wilt nu simpelweg geld hebben en 4-5 miljoen is geen druppel op een gloeiende plaat.quote:Op donderdag 11 juni 2009 09:36 schreef Luni het volgende:
[..]
Je zal om uit de schulden te kopen wat klappers ala Drenthe moeten maken, dus je kan beter wachten met verkopen.
Inderdaad.quote:Op donderdag 11 juni 2009 11:37 schreef Kopbal het volgende:
Ja, laten we elk toptalent verkopen onder het mom van die is op z'n 20e toch kut.
Nee, daar moet ik je gelijk in geven.. Die druppel is verdampt voordat'ie de plaat raaktquote:Op donderdag 11 juni 2009 11:35 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Wachten waarop? Veel van die jongens schijnen als ze 16 zijn, maar zijn pure middelmaat op hun 20ste. Ja, hij kan precies net zo'n diamantje zijn maar kan je je het nu veroorloven om die gok te nemen? Dat is precies wat Bosz en co ook deden. Je wilt nu simpelweg geld hebben en 4-5 miljoen is geen druppel op een gloeiende plaat.
quote:Fräser voor twee jaar als jeugdtrainer naar PSV
Henk Fräser gaat de komende twee jaar aan de slag als jeugdtrainer bij PSV. De Eindhovenaren hebben Fräser aangetrokken om de B1 te leiden, zo meldt de officiële website van de topclub. De oud-international (42) tekent in Eindhoven een contract voor twee seizoenen en treedt per 1 juli aanstaande in dienst.
Fräser was afgelopen seizoen trainer van jong ADO Den Haag en assistent bij het eerste elftal van de eredivisionist. Hij zal komend seizoen bij PSV worden geassisteerd door Twan Scheepers. De onderhandelingen Fräser verliepen allerminst soepel. Hoewel hij zelf al weken eerder een mondeling akkoord bereikte met de club, werd het contract bij de Lichtstedelingen in een later stadium pas van een krabbel voorzien.
Fräser speelde als voetballer voor Sparta, FC Utrecht, Roda JC en Feyenoord. In 1999 zette hij een punt achter zijn actieve carrière en zette hij zijn loopbaan voort als jeugdtrainer bij Feyenoord. Daar werkte de voormalig verdediger tot 2007, waarna hij bij ADO Den Haag assistent werd Wiljan Vloet, toenmalig hoofdcoach en huidig Hoofd Jeugdopleiding van PSV. Afgelopen jaar was Fräser ook assistent van ADO en trainde hij daarnaast het beloftenteam. .
Ik zie dat soort iconen liever bij Feyenoord terechtkomen.quote:Op donderdag 11 juni 2009 14:26 schreef TC03 het volgende:
Wat is daar verdrietig aan? Ik vind het alleen maar leuk als oud-Feyenoorders ook na hun carrière nog een fatsoenlijke baan krijgen in het voetbalwereldje.
Inderdaad. Zonde.quote:Op donderdag 11 juni 2009 14:27 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Ik zie dat soort iconen liever bij Feyenoord terechtkomen.
Ik zie het toch wel gebeuren dat hij inderdaad weggaat ;-(quote:‘Castaignos is een type-Henry’
ROTTERDAM - De scouts van Liverpool, Chelsea, Bayern München, Hoffenheim en vooral Arsenal zouden vechten om zijn handtekening.
Volgens insiders zijn die clubs bereid te smijten met miljoenen om de 16-jarige Luc Castaignos te strikken. De spits van Feyenoord B1 heeft de topclubs voor het uitkiezen, terwijl hij nog geen minuut in het eerste elftal heeft gespeeld.
Arsenal komt aan het eind van de maand met een indrukwekkende delegatie naar de Kuip. De club wacht tot de grote baas Arsène Wenger beschikbaar is om Castaignos, die tot 2011 onder contract staat bij Feyenoord, te overtuigen naar ‘The Gunners’ te verhuizen.
,,Geen wonder,’’ zegt zaakwaarnemer Arie Treffers. ,,Castaignos is een type Thiery Henry. Qua lichaamsbouw en qua speelstijl. Hij heeft een mooie toekomst. Maar hij heeft nog nergens getekend.’’
Castaignos heeft een Franse vader en een moeder uit Kaapverdië. De lange spits is razendsnel, kan goed koppen, heeft een prima techniek en is bovenal een echte doelpuntenmaker. Dit seizoen hielp hij bij Feyenoord zowel B1 als A1 aan de landstitel. Daarnaast werd hij in Oranje onder 17 topscorer op het EK, met onder meer een prima doelpunt in de verloren finale tegen Duitsland (2-1).
,,Luc heeft enorme, specifieke kwaliteiten als doelpuntenmaker,’’ zegt Albert Stuivenberg, bondscoach van Oranje onder 17. ,,En hij is een pure atleet. Maar hij moet ook nog veel leren.’’
Die laatste stappen wil de Schiedammer het liefst in de Kuip zetten. De club die hem eerdaags daadwerkelijk strikt, moet akkoord gaan met het feit dat hij nog minimaal een jaarin Rotterdam-Zuid blijft om te rijpen. ,,Dat is verstandig,’’ zegt Stuivenberg. ,,Want op 16-jarige leeftijd naar een topclub als Arsenal vertrekken, dat vind ik nogal wat. Natuurlijk zijn de bedragen aantrekkelijk, maar of het verstandig is nu al te verkassen, waag ik te betwijfelen. Bovendien vind ik dat Feyenoord spelers moet opleiden om in de Kuip het eerste elftal te halen. Dat is het ideale traject.’’
Maar of de snelle doelpuntenmachine werkelijk de stap van jeugdcomplex Varkenoord naar de Kuip zet, is twijfelachtig. Castaignos wordt komend seizoen A-junior en zal in principe bij trainer Jean-Paul van Gastel terechtkomen.
Daarnaast wordt al gespeculeerd over een snelle stap naar Jong Feyenoord of zelfs de A-selectie van trainer Mario Been. En dat terwijl hij pas twee seizoenen op de ledenlijst van Feyenoord staat.
,,Hij is bij Excelsior ’20 begonnen,’’ zegt Paul Benschop, die de spits bij de Schiedamse zondag-tweedeklasser in C1 onder zijn hoede had, trots. ,,Iedereen kon zien dat hij veel in zijn mars heeft. Ik heb altijd geroepen dat hij heel veel weg heeft van Thiery Henry. Als wij op achterstand kwamen, zette Luc dat vaak zelf weer recht.’’
Castaignos was bij toeval lid geworden van Excelsior ’20. Alleen omdat hij op een steenworp van Sportpark Thurlede woont. ,,Maar toch vertrok hij snel,’’ zegt Benschop. ,,Toen hij in C1 speelde, deed hij mee aan een open dag bij Spartaan ’20 in Rotterdam. Daar viel hij uiteraard in de smaak, toen waren wij hem kwijt.’’
In Rotterdam kwam hij terecht bij een club die tot voor kortnauw samenwerkte met Feyenoord. Op het moment dat andere clubs interesse toonden in talentvolle jeugdspelers, werden de scouts van de stadionclub gewaarschuwd. ,,Hij heeft daarom maar één seizoen bij ons gespeeld,’’ zegt Patrick de Werk, jeugdtrainer van Spartaan ’20. ,,Hij was een groot talent. Daarnaast is hij een sociale, keurig opgevoede jongen. Zijn ouders zullen zorgvuldig zijn toekomst plannen. Zonder gekke beslissingen te nemen die nu mooi lijken, maar later tegen hem werken.’’
Dat vindt ook Treffers. ,,Luc is een verstandige jongen. Hij wil in een vertrouwde omgeving proberen zich verder te ontwikkelen. Voor jeugdspelers de hoofdprijs vragen is belachelijk. Zaak is dat Feyenoord bij een transfer ook op termijn nog kan profiteren van de prestaties van Luc. Hij heeft alles in huis om in 2014 op het WK in Brazilië te schitteren.’’
Bondscoach Stuivenberg blijft sceptisch. Talent is niet altijd voldoende om door te breken. Zier Tebbenhof (Feyenoord) en Brutil Hosé (Ajax) waren geweldige jeugdspelers, maar zakten bij de senioren weg in de anonimiteit.
,,Arsenal heeft veel geld,’’ zegt Stuivenberg. ,,Die club kan een gokje wagen. Vincent van den Berg bijvoorbeeld, werd enkele jaren geleden ook van Heerenveen naar Londen gehaald. Hij speelt komend seizoen voor amateurclub Excelsior M. Dat moeten alle betrokkenen wel voor ogen houden.’’
Best een aardig speler, maar dan zag ik nog liever Wuytens van Heracles komen, die nu naar alle waarschijnlijkheid bij utrecht tekent (9 ton)quote:Op donderdag 11 juni 2009 15:28 schreef Chewbalhaar het volgende:
Overigens niet meer gevolgd, maar als ze nu weer wat budget hebben, was die Bothegin ofzo nou nog wat?
Is me nooit opgevallen.......quote:Veel belangstelling voor Zwinkels
DEN HAAG - Landskampioen AZ zou belangstelling hebben voor Robert Zwinkels, de 26-jarige doelman van ADO Den Haag. Ook Feyenoord is in beeld voor de Westlander.
,,AZ heeft me gevraagd Robert te polsen voor de functie van tweede doelman, als Didulica of Romero zou vertrekken,’’ stelt Harry Lulofs, zaakwaarnemer van Zwinkels.
Onzin, beweert Marcel Brands. ,,Robert Zwinkels (foto) staat niet op ons lijstje,’’ zegt de technisch directeur van AZ.
Volgens Lulofs kan Zwinkels bij ADO een verbeterd contract tekenen. ,,We hebben de aanbieding in beraad. Volgens André Wetzel heeft Feyenoord overigens ook belangstelling getoond.’’
Komt wel uit de Ajax-jeugd, dus zal niet zo heel welkom zijn hier denk ik.quote:
Fixed.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:27 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Komt wel uit de Ajax-jeugd, dan heb je meestal een streepje voor hier .
Volgende week zondag. Waarom eigenlijk niet op zaterdagquote:Op vrijdag 12 juni 2009 16:44 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Wanneer was de eerste training ook alweer?
Ah mooi. Kost me geen vrije dag op het werkquote:Op vrijdag 12 juni 2009 16:55 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Volgende week zondag. Waarom eigenlijk niet op zaterdag
Vorig jaar 15.000 man, dit jaar 20.000? We zijn sowieso de enigste club die dat voor elkaar krijgtquote:Op vrijdag 12 juni 2009 16:56 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Ah mooi. Kost me geen vrije dag op het werk
Al zal het nu nog wel drukker zijn dan een zaterdagtraining denk ik.
Ja, ongelofelijk.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 17:06 schreef TC03 het volgende:
Volgende week zondag al?
Korte vakantie voor de spelers zeg.
Mag best voor dat salaris.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 17:06 schreef TC03 het volgende:
Volgende week zondag al?
Korte vakantie voor de spelers zeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |