Van onze katten heb jij geen last hoor, die leven binnen.quote:
Dan zou ik haar er nu meteen uitpleuren voor het te laat is.quote:Op zondag 7 juni 2009 19:17 schreef kikoooooo het volgende:
Mijn vriendin zegt net: ik ben al aan haar gehecht, dus niet allergisch worden want dan moet jij eruit![]()
Och ik kan er wel tegen hoor, denk ook dat ik er wel aan gewend kan raken. We wachten het nog ff een tijdje af.quote:Op zondag 7 juni 2009 20:29 schreef vahmpcat het volgende:
Hmm het kan wel, omdat misschien de een meer stoffen afscheid waar je op reageert dan de ander. Een andere reden kan ik ook niet bedenken, helaas.
T'is wel een schatje![]()
Trouwens, ik ben allergisch voor eigenlijk alle dieren haren maar! ik kan er aan gewend raken. Door het op te bouwen, in mijn geval door vanaf een klein katje het op te laten bouwen, dus als ze groot zijn heb ik van die katten in kwestie geen last meer. Wellicht is het bij jou hetzelfde, en is het nu wennen aan meer en wellicht iets andere soort haren? Dan hoort het vanzelf minder te worden
Succes in ieder geval, hoop dat je er iets op gevonden krijgt.
quote:Op zondag 7 juni 2009 20:34 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Och ik kan er wel tegen hoor, denk ook dat ik er wel aan gewend kan raken. We wachten het nog ff een tijdje af.
Dat is dan waarschijnlijk de ont-wenning omdat je er simpelweg dan minder mee in contact bent.quote:Op maandag 8 juni 2009 14:18 schreef heaven7 het volgende:
Ik heb een konijnenallergie maar heb zelf 2 konijntjes waar ik 5 jaar lang amper last van heb gehad (behalve als ze gingen verharen), nu ik tijdelijk 9 maanden ergens anders woon heb ik wél erg veel last van ze als ik weer even thuis ben.. Hopelijk wen ik er weer aan als ik straks terugkom
Maar ze zijn beiden gewoon een 'normale' poes. Of zit daar ook nog weer verschil in?quote:Op maandag 8 juni 2009 19:04 schreef littledrummergirl het volgende:
kan met het soort haar te maken hebben geloof ik... je kunt voor bepaalde rassen gevoeliger zijn dan voor anderen
Hou je bek schatjequote:Op dinsdag 9 juni 2009 15:33 schreef Catch22- het volgende:
misschien moet je niet zo jenken jenkmuil
Inderdaad, wat een slappe zak hooi is hij! Beetje niet tegen een klein poesje van 3 bij 8 cm op kunnen, mietjequote:Op dinsdag 9 juni 2009 15:33 schreef Catch22- het volgende:
misschien moet je niet zo jenken jenkmuil
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |