God zij met hen.quote:Op zondag 7 juni 2009 18:25 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik zou maar aardig zijn, anders vergaat je hetzelfde lot als alle andere mensen die vandaag in m'n buurt zijn geweest.
Daar houdt ze niet van.quote:
Wat is er?quote:
Ik zou nu alles kunnen eten dat zoet isquote:
Hmm ja ik weet het niet, standaard hormonengedoe en daarbij ook hoofdpijn en last van m'n maag enzo. Niet coolquote:
Nou, er kwam dus net een goed nummer op een verschrikkelijke zender. Dus ik dacht 'ah, genieten. En goed opletten wat ie zingt dan kun je zo even het nummer opzoeken'. Krijg ik ineens een mega discussie met m'n ouders waardoor ik het hele nummer heb gemistquote:
Je kunt niet niet van chocola houden als je ongesteld bent.quote:
Oh dat heb ik ook weleens gehad ja, tering irritant.quote:Op zondag 7 juni 2009 18:31 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Nou, er kwam dus net een goed nummer op een verschrikkelijke zender. Dus ik dacht 'ah, genieten. En goed opletten wat ie zingt dan kun je zo even het nummer opzoeken'. Krijg ik ineens een mega discussie met m'n ouders waardoor ik het hele nummer heb gemist! En nou weet ik de tekst niet meer dus
![]()
![]()
.
noooh, je wilt toch niet nu spelen nu ik een mierda verbinding hebquote:
BTquote:
Arrow Classic Rockquote:Op zondag 7 juni 2009 18:33 schreef Fascination het volgende:
[..]
Oh dat heb ik ook weleens gehad ja, tering irritant.Waar werd het gedraaid dan? Misschien kun je het nazoeken op internet.
vanavond, met chuckie ook.quote:Op zondag 7 juni 2009 18:33 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
noooh, je wilt toch niet nu spelen nu ik een mierda verbinding heb
quote:Op zondag 7 juni 2009 18:34 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
BT![]()
![]()
![]()
.
The world is cold, but I dont care.
When you have flowers in your hair.
I see colors, and I hear sounds.
And good things happen, when you're around.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zoveel hartjes heb je mij nog nooit gegeven, BK. Wil je me soms iets vertellen?quote:Op zondag 7 juni 2009 18:34 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
BT![]()
![]()
![]()
.
The world is cold, but I dont care.
When you have flowers in your hair.
I see colors, and I hear sounds.
And good things happen, when you're around.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |