Ik zal morgen wel eens kijken of ik een OP wiki kan maken, heb toch niets te doen..quote:Op zondag 7 juni 2009 15:43 schreef alors het volgende:
[..]
Dat is bijna allemaal Trend lijn.
Maar is er nog een mod die zo'n OP wiki ofzo kan fixen? Anders moet je em steeds weer helemaal kopieren en aanpassen, terwijl de topics momenteel wel heel erg rap gaan...
Ik ga altijd naar Maastricht waar een Trend afdeling is, maar ook daar vind ik nooit zoveel terug van de preview dingenquote:Op zondag 7 juni 2009 16:03 schreef alors het volgende:
[..]
Dat zijn wat exclusievere kleren, wat aparter, bv die zebra jumpsuit is ook trend. Ook maar in een paar filialen verkrijgbaar. In het noorden iig nergens, ik ga altijd naar Amsterdam.
Krijg er al eentje van iemand uit het topic, een ouwere versiequote:Op zondag 7 juni 2009 20:57 schreef miss-piggy het volgende:
jij was toch diegene die zo'n korset zocht toch?
ik heb hier ook nog 1 liggen, maat 36
quote:Op maandag 8 juni 2009 11:11 schreef Addict89 het volgende:
Bestelling in behandeling. Vrijdag laatste wijziging gedaan.
quote:Op maandag 8 juni 2009 10:32 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Krijg er al eentje van iemand uit het topic, een ouwere versie. Bedankt voor het aanbod.
Kijk morgenochtend vroeg, voor of net na 8u, even want vanochtend was het corset er in 34, 36 en 38!quote:Op maandag 8 juni 200916:34 schreef -Trinity- het volgende:
Die zocht ik ja, maar dan in 36. 34 zal ik net niet inpassen. Maar ik ga eerst eens kijken hoe die van die andere user staat [afbeelding].
Er moet net zo lang of zo kort gewacht worden. Hangt van je bestelling af dacht ik.quote:Op maandag 8 juni 2009 07:08 schreef vamperotica het volgende:
Mensen die met credit card betalen, hebben jullie je bestelling ook eerder binnen, of moet er net zo lang gewacht worden als bij maandfactuur ofzo?
Dat sta ik ook al 5 dagen....quote:
Ik sta sinds de 5e in behandeling en hij is nu onderwegquote:Op maandag 8 juni 2009 20:33 schreef Imperfect-Angel het volgende:
[..]
Dat sta ik ook al 5 dagen....
Anyways 't wordt weinig bestellen komende periode. Ga zaterdag opzoek naar e.a autootje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |