Klopt. Ik had een jong volwassene gemaakt en kon de leeftijd niet stil zetten. Snapte er helemaal niets van, tot ze ineens "ouder"werd. Ik balen, want ik dacht dat ze idd een bejaarde zou worden, waar ik dus ook niks aan vind. Maar toen werd ze helemaal volwassen en kon ik de leeftijd wel stopzetten.quote:Op zondag 7 juni 2009 23:34 schreef ufopiloot het volgende:
Ik heb ze inderdaad ingesteld dat ze niet groeien. Veel leuker, anders speel je met bejaarden
Weet iemand nou precies het verschil tussen een volwassene en een jongvolwassene? Grafisch is er geen verschil maar kwa relaties zijn sommige combinaties helemaal niet mogelijk.
Kijk, dat is beter. Bedankt voor de info.quote:Op zondag 7 juni 2009 23:19 schreef Ungeheuer het volgende:
[..]
Kan je zelf instellen bij gameopties hoe snel je sims verouderen. Heb ingezet op 960 dagen levensduur ipv de reguliere 90 dagen. En ik dacht ook zelfs dat je ervoor kan kiezen ze uberhaupt niet ouder te laten worden.
Ik ookquote:Op maandag 8 juni 2009 13:22 schreef Moozze het volgende:
In een impuls ook deze game gekocht, tvp dus. Tot nu toe zeer vermakelijk! Heb alleen wel het idee dat er heel weinig items in het spel zitten om te kopen. Is dit normaal zo zonder expansions? Ik heb verder geen Sim ervaring, alleen vroeger een beetje met de 1e geklooid maar dat stelt weinig voor.
Ja maar bubbelbad en piano vond ik vroegah altijd wel leuk...quote:Op maandag 8 juni 2009 13:24 schreef sander-3 het volgende:
[..]
Ik ookBen er nu toch wel blij mee
Er zitten wel weinig spullen in inderdaad, maar het voordeel is wel, dat je nu alles zelf kunt inkleuren zegmaar. Dus je kunt in principe veel meer maken dan eerst.
Ik vond een schuur maken vol met houten stoelen, tapijten, een brandalarm en een openhaard erin altijd wel leuk. Sim erin, deur eruit en aansteken die haardquote:Op maandag 8 juni 2009 13:30 schreef Moozze het volgende:
[..]
Ja maar bubbelbad en piano vond ik vroegah altijd wel leuk...
Jij bent er zo een...quote:Op maandag 8 juni 2009 13:35 schreef Moozzie het volgende:
[..]
Ik vond een schuur maken vol met houten stoelen, tapijten, een brandalarm en een openhaard erin altijd wel leuk. Sim erin, deur eruit en aansteken die haard
Ik zie nog die gozert verbranden en een brandweer man om het huis rennen zoekend naar een deur terwijl een andere sim Rock Paper Scissor speelt met de dood om het verbrande gassie te laten leven
Die ene man aan de overkant is niet de enige sim die rondloopt hèquote:Op maandag 8 juni 2009 10:15 schreef Ceehaa het volgende:
Dus ik stort me nu maar op m'n carrière. Ik ga trouwens ook even het verouderen uitzetten, want ik heb geen zin in bejaarden. Maar als m'n Sim kinderen krijgt, worden ze zeker ook niet ouder? Dat is dan wel weer jammer..
Neequote:Op maandag 8 juni 2009 15:15 schreef NatteBever het volgende:
Is er geen ene mogelijkheid om een puber alleen in een huis te laten wonen?
Heb het gelezen ja, maar hoe het met tuinieren werkt ben ik nog niet achter en qua vissen ben ik nog niet verder dan Arnold de Ansjovis, die in m'n inventaris zit. Toch de tijd maar even uitgezet tot ik weet hoe het werktquote:
De aanhouder wint! Ze zijn inmiddels getrouwd en verwachten hun eerste kindje!quote:Op maandag 8 juni 2009 14:54 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Die ene man aan de overkant is niet de enige sim die rondloopt hèDe ene keer werkt het niet, maar met de andere sim weer wel.
Sims uitroeien is sowieso echt moeilijk!quote:Op maandag 8 juni 2009 15:39 schreef Maartel het volgende:
Sims uitroeien wil niet echt meer geloof ik![]()
Elk brandje dooft zichzelf uiteindelijk
De humorquote:Op maandag 8 juni 2009 16:15 schreef Maartel het volgende:
Wel gezellig dat Magere Hein nog even tv bleef kijken
Moet je ze in dat opstart scherm nog aanvinken en dan op instaleren drukken. Dan komt er bij 'status' ook te staan dat ze in je game zitten!quote:Op maandag 8 juni 2009 16:34 schreef Ceehaa het volgende:
Twee vraagjes.
Waar worden de foto's opgeslagen die je maakt in het spel?
En mij is het nog steeds niet gelukt om die gratis auto en stad te downloaden. Ik volg gewoon de instructies op het scherm en ik krijg ook in beeld dat het downloaden gelukt is, maar de items komen niet bij de gedownloade items te staan. Rara...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |