abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_69791623
Oh Tan, wat een gruwel!
  zondag 7 juni 2009 @ 13:21:41 #77
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_69791844
*meldt* Beetje laat, visite visite Maar niemand heeft me gemist, dat scheelt weer
Nog geen babies dames? Wat is dit??? Vicky en Oeke
pi_69791930
He jeetje Tan, wat een ellende
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  zondag 7 juni 2009 @ 13:25:29 #79
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_69791963
Bah Tan, wat vreselijk
Lekker waterijsjes eten, is goed voor de zwelling en misschien dat het ook helpt tegen de misselijkheid.

Ben zo benieuwd naar Oeke. Zou ze d'r baby al bijna in de armen mogen sluiten???
.... met gevoel voor drama....
  Moderator zondag 7 juni 2009 @ 13:30:46 #80
5428 crew  miss_sly
pi_69792134
Tan het klinkt ellendig. En aangezien ik panisch ben voor de tandarts, ga ik het linkje maar niet lezen.

Sterkte ermee iig en ik hoop dat het gauw over is
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_69792216
Tan
pi_69792339
Tan!
  zondag 7 juni 2009 @ 13:44:54 #83
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_69792539
Snoop, ik zei toch dat ik hoopte dat het precies zo zou gaan als bij jou?

Tan, wat naar voor je zeg. Bah.

Oeke? Joehoe? Of moeten we inmiddels Moeke zeggen? Ik hoop het voor je hoor!!

Vicky, misschien nog even naar de ijssalon wandelen? Zou het helpen? Is iig wel lekker!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_69792754
Mikoxxx! Wat schiet je al weer op joh!! Jeetje! Jij fijn tweelinghuisje! Zijn die drukke dagen nog een beetje te doen voor je?

Vicky.. bah!! Het is gewoon hartstikke sh*t als de knop in je hoofd om is dat t door lijkt te gaan zetten en dan eindigt de nacht gewoon weer in een nieuwe dag zonder kindje OP je buik... Zet m op! Nog heel effies, 'zo'n cliché, maar elke dag is er 1 achter de rug en 1 dichter bij jullie eindelijke kennismaking!

Oeke! Ik hoop zoooo voor jou dat jij al heerlijk aan t knuffelen bent!! Je leest dit niet meer voor die tijd, maar toch voor de zekerheid nog ff

Tan... aiiiii... niet NIET fijn!
* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
  zondag 7 juni 2009 @ 14:22:14 #85
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_69793698
heeey dames

wat lief dat jullie zo bezorgd zijn.
Ik heb van8 al een mail gestuurd naar mijn afdelingshoofd en mijn teamleidster voor een afspraak deze week.
En ik had het nog niet verteld, omdat ik graag eerst familie enzo wilde inlichten en het eigenlijk in de andere diensten wel vrij goed ging... Maar nu weet ik dus uit ervaring dat die nachtdiensten echt ff niet meer gaan lukken...
En mijn teamleidster zat net 2 weken op Kreta en die komt morgen weer terug.
Dus deze week ga ik het melden...

Spannend Oeke! *duimt ook mee voor vlot resultaat*

Voor Vicky een dikke knuf....

ik lig nog beroerd te zijn in bed.... slapen gaat niet zo, dus straks nog maar een poging doen....
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_69794036
Go Oeke \O/
pi_69794090
Goed dat je t nu toch gaat melden dan BJ.. ik weet uit ervaring dat de nachtdiensten inderdaad soms amper bij te tanken zijn.. Heb t hier vol kunnen houden tot 28 wkn, al zijn mijn nachten natuurlijk wel iets anders dan de jouwe... ik slaap gewoon als ik niet aan t werk ben...
Vervelend hoor, dat je nu toch zo beroerd bent! Hou maar in je hoofd dat je over 1,5 week alweer ff lekker kunt spieken naar waar je t allemaal voor doet!
* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
pi_69794139
quote:
Op zondag 7 juni 2009 13:01 schreef Tan het volgende:

Voor de nieuwsgierigen... Ik ben gisteren ook door de hel gegaan, ik zal me er niet over uitwijden hier, tandartsnachtmerries horen niet in een zwangerschapstopic thuis, maar ramptoeristen kunnen hier terecht
En helaas gaat het nog steeds niet goed... ben kotsmisselijk en mijn wang is nog steeds modelletje hamster.
déjà vu Sterkte!
ti amo più di ieri ma meno di domani
pi_69795704
quote:
Op zondag 7 juni 2009 13:01 schreef Tan het volgende:


Faja, wat een mooie echo, op welke datum kom je nu precies uit? (of heb ik er overheen gelezen? )


Nee heb je niet over heen gelezen. Met meten kwam ze op 8 wk en 1 dag uit maar ze kon het kindje niet geheel meten dus houden we het gewoon op 9 weken zwanger vandaag en 3 juli mag ik voor de herkansing. Ik houdt het dus op uitgerekende datum 10 januari tot de nieuwe echo.
  Hoofdredactie Fotografie zondag 7 juni 2009 @ 15:29:10 #90
95752 crew  Chell
Kluns
pi_69795745
Zo tessie, je beeb kan nu écht komen hoor. Kraamkadootje is ook uitgedacht en dat wat ik moest bestellen is besteld. Alleen nog even 1 dingetje kopen, maar dat doe ik morgen

Dus ik ben er nu ook klaar voor!
  zondag 7 juni 2009 @ 15:35:35 #91
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_69795919
Renzell en ik hebben op ons gezellige personeelsuitje zojuist een vlot in elkaar gesjord, het hoofd boven water weten te houden en Renzells telefoon daarbij scherp in de gaten gehouden. Maar nog geen nieuws van Oeke. Zodra er babynieuws is, meldt ze het direct!

Go Oeke!
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  zondag 7 juni 2009 @ 15:46:36 #92
12765 Tan
 Isilindil Tasardur
pi_69796305
quote:
Op zondag 7 juni 2009 14:38 schreef Estrys het volgende:

[..]

déjà vu Sterkte!
Ah een ervaringsdeskundige, hoe lang duurde het voor de zwelling wegtrok? Het wordt maar niet minder (ook niet erger gelukkig)
quote:
Op zondag 7 juni 2009 15:27 schreef Faja-Lobi het volgende:

[..]

Nee heb je niet over heen gelezen. Met meten kwam ze op 8 wk en 1 dag uit maar ze kon het kindje niet geheel meten dus houden we het gewoon op 9 weken zwanger vandaag en 3 juli mag ik voor de herkansing. Ik houdt het dus op uitgerekende datum 10 januari tot de nieuwe echo.
Ja, dat was bij mij ook zo (dat lastige meten), ik mag 16 juni voor een nieuwe echo
  zondag 7 juni 2009 @ 15:53:04 #93
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_69796550
Tan, ik krijg een flashback hier. Althans, dat gevijl had ik niet, de ontsteking kwam bij mij na het trekken van een kies, maar ik eindigde wel ook met een drain in mijn wang. Ik weet precies hoe je je voelt en hoe je er uit ziet (gezien hebt).
Hele dikke Ik was toen niet eens zwanger en voelde me zo enorm ellendig...

Ik ben benieuwd wanneer we nieuws van Oeke krijgen, na het sms-je 'het gaat hier los' had ik eig. al lang wel nieuws verwacht.

Vicky

Ik dacht net even naar de Praxis te lopen, een trut-stukje van mss 10 minuutjes. Halverwege moest ik echt over op voetje voor voetje wegens keiharde basket-buik en toen ik eenmaal bij de Praxis was heb ik F. gebeld en die is me met de auto komen halen. Ik kon echt niet meer terug.
***
  zondag 7 juni 2009 @ 15:56:30 #94
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_69796658
Nou zit ik al een half uur in een hormonale bui te huilen omdat mijn "enige" zusje niet op Devin's verjaardag komt
Hij is zondag de 14e jarig en het is dus al bijna 2 jaar bekend dat we op die datum zijn 2e verjaardag gaan vieren. De 15e gaan zij en haar vriend op vakantie maar nu hebben ze besloten om al een dag eerder te gaan. Terwijl ze gewoon op de bonnefooi naar Frankrijk willen met de auto!! Ik ben echt zo kwaad en verdrietig, vind het echt een rotstreek en toen ze vroeg of ze dan op zaterdag even langs kunnen komen en ik zei dat het niet kon (M. moet de hele dag werken en ik heb in mijn eentje zat dingen te regelen voor het feestje) kon ze dat niet begrijpen En mijn moeder die zich er ook mee bemoeit gooide me telefonisch nog even fijn voor de voeten dat ik stiekem getrouwd ben, vrijwillig zonder familie erbij, en dat ik nu niet zo'n drama moet maken van dit verhaal. Ik heb maar 1 zusje, met 3 vrije weken voor de boeg! Waarom in vredesnaam dan niet wachten tot het feestje van d'r enige neefje is geweest???? Zo vaak ziet ze hem nou ook weer niet!
Ik ken mijn zusje langer dan vandaag, ze komt ook zelden op manlief's verjaardag op 1 januari omdat ze dan "moe" is, maar ik kan hier nu even heel slecht mee omgaan op het moment

Misschien niet helemaal OT, maar als ik niet zwanger was geweest had ik hier hoogstwaaschijnlijk niet zo om lopen janken.
.... met gevoel voor drama....
  zondag 7 juni 2009 @ 15:58:03 #95
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_69796716
Wij hadden het ook al verwacht, BE! En gehoopt! Maar zodra renzell iets hoort, zal E met mijn iPhone iets laten weten.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
pi_69796907
Kersjes, ik en mijn zusje zijn ook jaren niet close geweest en de enige keren in Nathan zijn 1e jaar dat zij bij ons langs is geweest was op de dag van zijn geboorte, een keertje met mijn moeder mee en op zijn 1e verjaardag. Nu ze zelf zwanger is hoop ik dat de banden iets beter worden maar tot op heden is ze slechts 1 keer langs geweest en moeten maar zien hoe dat de komende maanden zal gaan. Dus ik snap hoe rot het kan voelen. En het is geen aanstellerij, het is de tante van Devin. En je moeder trekt oude koeien uit de sloot die los van zijn 2e verjaardagsfeestje staan.

Ontopic, OEKE!!!! Joehoe, is de kleine er al?
pi_69796987
quote:
Op zondag 7 juni 2009 15:29 schreef Chell het volgende:
Zo tessie, je beeb kan nu écht komen hoor. Kraamkadootje is ook uitgedacht en dat wat ik moest bestellen is besteld. Alleen nog even 1 dingetje kopen, maar dat doe ik morgen

Dus ik ben er nu ook klaar voor!

Maar niet vandaag, want Lief is nog ziek. Ik hou het toch nog steeds op 10 juni hoor
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_69796993
Nou, ik weet niet hoor, maar waarom vind je dit anders dan je eigen bruiloft? Toen wilde je haar er blijkbaar niet bij hebben en nu moet ze wel komen omdat jij dat graag wil? Of begrijp ik het verkeerd?
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_69797138
BE, wat naar van je harde buik. Wel heel herkenbaar hoor, als ik ergens heen ga, loop ik ook echt zo voetje voor voetje, en dan alsnog een harde buik ook.

En Kersjes Balen dat je zus zo doet, en dat je er zo overstuur van bent. Die rothormonen maken alles nog veel erger he.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  zondag 7 juni 2009 @ 16:11:12 #100
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_69797167
quote:
Op zondag 7 juni 2009 15:56 schreef Kersjes het volgende:
Nou zit ik al een half uur in een hormonale bui te huilen omdat mijn "enige" zusje niet op Devin's verjaardag komt
Hij is zondag de 14e jarig en het is dus al bijna 2 jaar bekend dat we op die datum zijn 2e verjaardag gaan vieren. De 15e gaan zij en haar vriend op vakantie maar nu hebben ze besloten om al een dag eerder te gaan. Terwijl ze gewoon op de bonnefooi naar Frankrijk willen met de auto!! Ik ben echt zo kwaad en verdrietig, vind het echt een rotstreek en toen ze vroeg of ze dan op zaterdag even langs kunnen komen en ik zei dat het niet kon (M. moet de hele dag werken en ik heb in mijn eentje zat dingen te regelen voor het feestje) kon ze dat niet begrijpen En mijn moeder die zich er ook mee bemoeit gooide me telefonisch nog even fijn voor de voeten dat ik stiekem getrouwd ben, vrijwillig zonder familie erbij, en dat ik nu niet zo'n drama moet maken van dit verhaal. Ik heb maar 1 zusje, met 3 vrije weken voor de boeg! Waarom in vredesnaam dan niet wachten tot het feestje van d'r enige neefje is geweest???? Zo vaak ziet ze hem nou ook weer niet!
Ik ken mijn zusje langer dan vandaag, ze komt ook zelden op manlief's verjaardag op 1 januari omdat ze dan "moe" is, maar ik kan hier nu even heel slecht mee omgaan op het moment

Misschien niet helemaal OT, maar als ik niet zwanger was geweest had ik hier hoogstwaaschijnlijk niet zo om lopen janken.
Mijn oudste neefje wordt 5 dit jaar en ik ben alleen op zijn eerste verjaardag geweest... Ook dit jaar gaan we met zijn verjaardag op vakantie...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')