quote:Op maandag 6 juli 2009 12:23 schreef Bastard het volgende:
[..]
Hoe bewoog het verder door de lucht dan? Kennelijk vond je het wel zo bijzonder om er een foto van te maken. (Wat mij trouwens helemaal zou ontgaan als ik een WTF moment heb) .
Ronddartelende kanaries is het meest waarschijnlijk en kunnen ook geel zijn , ockhams razor , tadaa !! we hoeven niet meer verder te kijken ,quote:Op maandag 6 juli 2009 19:13 schreef M_Schtoppel het volgende:
Wat vind je hier dan van?
Ronddartelende kanaries? Gele weerballonnen die met marionetlijnen bewogen worden van hoger zwevende luchtballonnen?
Kom d'r maar in wetenschappers, laat me lachen om al uw bespottelijke verklaringen.
Even zonder gekkigheid, heeft iemand al verklaring in gedachte hiervoor? (buiten CGI/fake)quote:Op maandag 6 juli 2009 22:17 schreef FatalException het volgende:
Rapportage van Jaime Maussan over de fantastische beelden die werden geschoten door Pedro Hernandez op 22 mei 2009. In het filmpje is te zien hoe een aantal lichtbollen op klaarlichte dag boven Mexico verschijnen, waarbij een van de objecten kleinere bolletjes uitwerpt die vervolgens op een prachtige manier om elkaar heen 'dansen'.
Scroll door naar 4:30 minuten:
Neuh, van zo'n filmpje valt simpelweg niks zinnigs te zeggen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 11:32 schreef Nee het volgende:
[..]
Even zonder gekkigheid, heeft iemand al verklaring in gedachte hiervoor? (buiten CGI/fake)
Ballonnetjes + een tros ballonnen ... Net als bij koninginnedagquote:Op dinsdag 7 juli 2009 11:32 schreef Nee het volgende:
[..]
Even zonder gekkigheid, heeft iemand al verklaring in gedachte hiervoor? (buiten CGI/fake)
Ik denk altijd, als er echt iets belangrijks te melden is komt het toch wel in het nieuws?quote:
Jazeker , we horen het meteen als Balkenende zijn voet heeft verstuiktquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 17:37 schreef JDx het volgende:
[..]
Ik denk altijd, als er echt iets belangrijks te melden is komt het toch wel in het nieuws?
quote:Op zondag 2 augustus 2009 13:25 schreef 33 het volgende:
Nieuwe video, aangezien de vorige is verwijderd:
@ 2:00
Ik vind deze toch wel indrukwekkend, ik krijg iig niet meteen het idee dat het fake is. (CGI). Misschien een op afstand bestuurbaar vliegtuigje?quote:
moet je o.a. eens kijken naar dat stukje als dat vliegtuig overkomt... Die schotel glimt in het zonlicht maar het vliegtuig zou slechts iets hoger zitten... (zo rond 2:27 min)quote:Op zondag 2 augustus 2009 17:48 schreef Nee het volgende:
[..]
Ik vind deze toch wel indrukwekkend, ik krijg iig niet meteen het idee dat het fake is. (CGI). Misschien een op afstand bestuurbaar vliegtuigje?
Hij zegt dat het vliegtuig er net boven zit, maar volgens mij vliegt het vliegtuig veel hoger dan die schotel.quote:Op zondag 2 augustus 2009 18:14 schreef bas-beest het volgende:
[..]
moet je o.a. eens kijken naar dat stukje als dat vliegtuig overkomt... Die schotel glimt in het zonlicht maar het vliegtuig zou slechts iets hoger zitten... (zo rond 2:27 min)
Ja duh, dat vliegtuig zit vele km's hoger, je hoort toch ook wel dat de filmer dat 'little higher' een soort van sarcastisch zegt?quote:Op maandag 3 augustus 2009 00:28 schreef 33 het volgende:
[..]
Hij zegt dat het vliegtuig er net boven zit, maar volgens mij vliegt het vliegtuig veel hoger dan die schotel.
Ik vond m op youtubequote:Op vrijdag 7 augustus 2009 14:48 schreef vanhal het volgende:
Geinig filmpje: http://www.dumpert.nl/mediabase/593271/ed3d5d4a/ufo_s_in_vs.html
Dat vind ik dus een duidelijke video-edit.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 14:48 schreef vanhal het volgende:
Geinig filmpje: http://www.dumpert.nl/mediabase/593271/ed3d5d4a/ufo_s_in_vs.html
Een frisbee?quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:01 schreef _Led_ het volgende:
Die bij de BBC vond ik vager, leek mij idd geen vogel ofzo, geen idee wat dan wel.
[ afbeelding ]
Zou kunnen, ik zou eigenlijk wel willen weten hoe die camera gepositioneerd staat - is dat boven op het dak van een flatgebouw of vlak naast een speelveldje ?quote:
Ja, da's ook wat he, kom je na 1500 lichtjaar reizen aan op een planeet, blijkt jouw hele vloot zo groot te zijn als een schoenendoos daarquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:10 schreef Bastard het volgende:
Ik weet niet, ik vond hem zo klein.. niet dat ik weet hoe groot aliens zijn, maar toch. Fiat500 reeks van de ufo's.
Wie zegt dat er iets in die UFO's moet zitten? Misschien zijn het 'gewoon' probes, of 'aliens' of entiteiten op zich....quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:10 schreef Bastard het volgende:
Ik weet niet, ik vond hem zo klein.. niet dat ik weet hoe groot aliens zijn, maar toch. Fiat500 reeks van de ufo's.
Denk dat de kredietcrisis ook toegeslagen heeft bij de aliens. Zij moeten ook bezuinigen..quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:10 schreef Bastard het volgende:
Ik weet niet, ik vond hem zo klein.. niet dat ik weet hoe groot aliens zijn, maar toch. Fiat500 reeks van de ufo's.
Die schaduw op de grond is ook te klein en te sterk, kan never.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:20 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Denk dat de kredietcrisis ook toegeslagen heeft bij de aliens. Zij moeten ook bezuinigen..
Vond van het laatste filmpje (die met die energie centrale) de schaduwen ook een beetje vreemd. Te "hard", te goed afgetekend op de ondergrond.
daarom is die ene reclame van Centraal Beheer ook zo leukquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:13 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Ja, da's ook wat he, kom je na 1500 lichtjaar reizen aan op een planeet, blijkt jouw hele vloot zo groot te zijn als een schoenendoos daar
100 mijl per uurquote:
geen idee, filmpje doet het niet maar verbinding valt steeds weg dus ga het morgen kijkenquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 03:03 schreef intraxz het volgende:
[..]
100 mijl per uurOmdat die man, die er zo vreselijk veel van weet, dat zegt?
Maar dit filmpje is natuurlijk een hoax.
Nee , ik begrijp alleen niet dat ze dan ook met het blote oog worden waargenomen .quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 03:03 schreef intraxz het volgende:
[..]
Maar dit filmpje is natuurlijk een hoax.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |