quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:40 schreef muay-toy het volgende:
hoi ik ga zo rukken. nog iemand goeie tips? bvd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[img=12,12]http://i.fokzine.net/templates/new/i/p/1.gif[/img] Op dinsdag 6 oktober 2009 21:14 schreef Penisbaard het volgende:
Wat is daar mis mee? Dat is pas episch de oven inrollen man
NIETUSZSZquote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:40 schreef Ada. het volgende:
[..]
Ja.
[ afbeelding ]
Soms wordt een zwemmende banaan door mensen misbruikt:
[ afbeelding ]
http://www.amateurcumshots.orgquote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:40 schreef muay-toy het volgende:
hoi ik ga zo rukken. nog iemand goeie tips? bvd
Midget porn. De enige keuze.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:40 schreef muay-toy het volgende:
hoi ik ga zo rukken. nog iemand goeie tips? bvd
Ook vanwege de leesbaarheidquote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik denk om leesbare zinnen te maken. nut van hoofdletters heb ik al tijden niet begrepen.
quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:41 schreef Powerkiwi het volgende:
[..]
www.hai2u.com
KLIKKERDEKLIKvind het eigenlijk wel chillSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
je moet een gegeven paard niet in de bek staren
Zo'n banaan is waarschijnlijk in een diep gat geweest en daarna gestorven, daarom drijft-ie. Het is echt erg hoe sommige bananen behandeld worden, dat daar niks aan gedaan wordt snap ik niet...quote:
als ik een lange tekst schrijf, stoort het je dan? ik doe wel aan interpunctie, voor zover nodig en mogelijk.quote:
misschien doet darkwolf het ook wel met fruitquote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:44 schreef Ada. het volgende:
[..]
Zo'n banaan is waarschijnlijk in een diep gat geweest en daarna gestorven, daarom drijft-ie. Het is echt erg hoe sommige bananen behandeld worden, dat daar niks aan gedaan wordt snap ik niet...
Nee. Door de lichtsnelheid kijk je bij groter wordende afstand terug in de tijd. We kunnen niet verder terug in de tijd kijken dan de leeftijd van het heelal. Die zijn we nu tot op 300000 jaar genaderd, kosmisch gezien een oogwenk.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:14 schreef Powerkiwi het volgende:
[..]
nee, omdat er zoveel troep in het heelal zweeft dat je op een gegeven moment ruis krijgt.
Hubble kan geloof ik andere sterrenstelsels in de buurt zien, maar alleen als stipjes.
dan houdt 't op.
Ze hebben schillen die ze in het water kunnen uitklappen, daarmee duwen ze zich voort. Het zijn hele gevoelige, tere wezens, verwant aan de zeekomkommer. Soms liggen ze op het land te drogen in de zon. Daarom zijn ze krom (kromliggen, dat woord komt uit deze context). Hun grootste vijand zijn dieren met holtes.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:48 schreef Powerkiwi het volgende:
[..]
misschien doet darkwolf het ook wel met fruit![]()
maar om ontopic te blijven.
Mijn theorie is, dat bananen geen enkel voortstuwingsmechanisme hebben. Ook zie ik voor bananen geen réden om te leren zwemmen.
Anders krijgen ze van de badmeesters geen toegang tot het 'grote mensen zwembad'. Ben jij diegene die ze die toegang ontzegt enkel vanwege hun wetenschappelijk 'bepaalde' rijk/stam/klasse classificatie? Racist.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:48 schreef Powerkiwi het volgende:
[..]
Ook zie ik voor bananen geen réden om te leren zwemmen.
Jaquote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:47 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
als ik een lange tekst schrijf, stoort het je dan? ik doe wel aan interpunctie, voor zover nodig en mogelijk.
Ik zie bananen als levende wezens, net als koeien, schapen, paarden, vissen, sponzen en vrachtwagens.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:52 schreef Pavlovje het volgende:
[..]
Anders krijgen ze van de badmeesters geen toegang tot het 'grote mensen zwembad'. Ben jij diegene die ze die toegang ontzegt enkel vanwege hun wetenschappelijk 'bepaalde' rijk/stam/klasse classificatie? Racist.
oh ok, dan weet ik dat.quote:
verander het in "Het Heelal, zwemmende bananen en tandpijn"quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:55 schreef Juup© het volgende:
De TT kan beter verandert worden in iets anders, aangezien domme vragen stellen niet mag van ome Klonk met tandpijn
quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:50 schreef oshiro het volgende:
[..]
Nee. Door de lichtsnelheid kijk je bij groter wordende afstand terug in de tijd. We kunnen niet verder terug in de tijd kijken dan de leeftijd van het heelal. Die zijn we nu tot op 300000 jaar genaderd, kosmisch gezien een oogwenk.
ik ken mensen die helemaal geen pijn hebben gekend. dus misschien is het verstandig om allereerst naar een goede tandarts te gaan. en anders werkt de truc met de kruidnagel ook prima.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:55 schreef kunstfiets het volgende:
hoe lang duurt het voordat de pijn bij een dubbel wortelkanaalbehandeling weg gaat??
6 topics minimaal.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 20:55 schreef kunstfiets het volgende:
hoe lang duurt het voordat de pijn bij een dubbel wortelkanaalbehandeling weg gaat??
Ik vind het persoonlijk vervelender als iemand een tekst typt zonder enters dan zonder hoofdletters.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |