quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:21 schreef marcodej het volgende:Het is nog niet zo erg als Fransisco van Jole, maar vandaag had ze weer zo'n momentje met de Heideroosjes... En er zich dan uitlullen dat ze nog zo onder de indruk was van de luchtdirigent

Jammer, jammer.
Die Art kende ik niet, maar die doet het gewoon netjes tot nu toe. Die mag het wel alleen doen.
Dit zag ik ook van Froukje, ik vroeg me wel af:
- zijn het nou zenuwen? Maar ze doet het programma nu al meer dan een week... Of wordt de druk te zwaar om te presteren vanwege alle kritiek die ze krijgt (daar zal ze vast ook wel wat van horen..)
- is het een gebrek aan ervaring?
- is ze niet intelligent genoeg, niet ad rem genoeg, om leuke vragen te kunnen stellen en op andere mensen in te spelen?
Art doet het naar mijn mening ook het beste. Froukje stoort vaak alleen maar. Waldemar heeft nog wel een aardige persoonlijkheid, maar Art vind ik sympathieker.
Het lijkt er inderdaad net op dat een stel goudvissen in een groot meer zijn gedumpt om Matthijs er goed uit te laten komen. Matthijs irriteerde me de laatste tijd mateloos met zijn iets te grote ego, maar door zo'n versie van het programma als dit lijkt het net voor het grote publiek alsof hij het programma 'draagt'.
Hetzelfde geldt trouwens voor Ranking with the Stars. Paul de Leeuw werd daar behoorlijk irritant op het eind met zijn egotripperij, maar door de duo-presentatie werd het net als DZDD een saai, langdradig programma waarin geen van de presentatoren goed de leiding durft te pakken.
Er had gewoon een vaste presentator/presentatrice moeten zitten die goed de leiding kan nemen in interviews. Waarom is er trouwens voor Froukje geen vrouwelijke vervangster om de dag? Het kan zijn dat ze nog moet groeien, maar tot nu toe is het eerder vermakelijk... Ze sparen haar maar door haar niet elke dag in het 'grappige blok' voorbij te laten komen.. Ik bedoel, genante momenten genoeg om uit te kiezen....