Let the bashing begin...quote:Op woensdag 3 juni 2009 23:29 schreef Albinoneger het volgende:
we hebben een hyves
http://tunisialover1984.hyves.nl/
Copyright my assquote:Op woensdag 3 juni 2009 23:25 schreef MikeyMo het volgende:
Ok, ik had in het vorig topic een bericht geplaatst wat ik in mijn hyves inbox had gekregen:
[..]
Nou kreeg ik nu een mail binnen waarin ze deze bovenstaande tekst naar mij stuurt met de volgende mededeling:
[..]
Pas maar op Danny
arglquote:Op woensdag 3 juni 2009 23:29 schreef Albinoneger het volgende:
we hebben een hyves
http://tunisialover1984.hyves.nl/
quote:Jongen: "kunnen we seks hebben?"
Meisje: "Wat kunnen we doen?"
Jongen: "Je weet wel, kan ik je eerste zijn, Eindelijk?"
Meisje: "Uhm .... nee."
Jongen: "Waarom niet?"
Meisje: "Omdat, 1. Je al een vriendin hebt, die ook nog is een vriend van me is...."
Jongen: "En, Als jij het niet zegt, zeg ik het niet."
Meisje: "Naast dat, wacht ik op de ware, diegene die voor de rest van me leven bij me blijft."
Meisje: "Je bent een vriend van mij, Dat is alles"
Jongen: Kijkt rechtvooruit en rijdt door.
5 minuten gaan om....
Jongen: Begint zijn hand naar de middel van het meisje te bewegen,
Meisje: Verpltaatst zijn hand, "Raak me niet aan?"
Jongen: probeert haar te kussen.
Meisje: schreeuwt, "Wil je daarmee stoppen?"
Jongen: Blijft het proberen.
Meisje: Gaat op de achterbank zitten.
Jongen: Parkeert op een verlaten weg en gaat ook naar de achterbank naast het meisje, en begint haar te kussen.
Meisje: Duwt hem weg en gaat verderweg zitten, "Alsjeblieft doe dit niet."
Jongen: "Wat moet ik niet doen, Ik weet dat je het wilt, ik zie het in je ogen". Gaat dichterbij haar zitten en begint haar broek op te maken.
Meisje: Duwt hem harder en zegt, "Nee niet doen."
Jongen: raakt gefrustreerd slaat haar en vertelt haar te stoppen met "Hard to get" te spelen.
Meisje: Huilend vecht ze door.
Jongen: Slaat haar harder, trekt haar broek uit en houd haar vast.
Meisje: Schreeuwt als hij haar penetreert, "Nee, aisjeblieft doe me dit niet aan!"
Jongen: Legt zijn hand op haar mond.
Een uur gaat voorbij ....
Jongen: Trekt zich terug en veegt zichzelf af.
Meisje: Zit in een hoekje van de bank, huilend.
Jongen: Kijk naar haar en zegt, "Beter zeg je dit tegen niemand, als je echt mijn vriend bent vertel je niemand over wat er gebeurd is. Je weet dat ik van je hou."Hij gaat met zn hand langs haar kin.
Meisje: Trekt zich terug, "Breng me maar gewoon naar huis, nu."
Jongen: zegt, "Ok." Gaat voorin zitten en rijd haar naar huis.
2 maanden later...
Meisje: "Dokter wat is er verkeerd met me. I ben al 2 maanden niet ongesteld geweest."
Dokter: Kijkt naar haar, "Je bent niet ongesteld geweest voor een reden."
Meisje: Kijkt naar hem en zegt met angst, "Waarom?"
Dokter: "Je bent zwanger"
Meisje: valt flauw.
Het verhaal komt naar buiten dat ze zwanger is, en mensen beginnen naar de jongen te kijken. Hij beweerd dat het niet zijn kind is omdat zij met iedereen van de school naar bed ging (Wat dus een leugen was). Hij gaat naar haar toe en vertelt, "Ik zeg je, Als je tegen mensen gaat liegen dat ik je verkracht heb, dan vermoord ik je."
Het meisje is totaal van slag. Eerst, neemt hij haar maagdelijkheid af en maakt haar zwanger...dan liegt hij er om. Zo erg depresief.. het meisje pleegt zelfmoord door een drugs overdosis....
Meisjes, Als dit verhaal je heeft geraak, Gebruik het in je blog met als titel "Dit is fucked up"
Jongens, Als dit verhaal je heeft geraakt, Gebruik het in je blog met als titel "."Ik vermoord elke fucker die dit met een meisje doet"
HOAX dus?quote:Op woensdag 3 juni 2009 23:32 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
OK, ik heb nog steeds geen foto gezien van haar en haar 'lover'
[ afbeelding ]
Zie je wel dat ze geen dikmaak ziekte heeft. Ze vreet gewoon veel te veel.quote:
Ik ben Daphne, 25 jaar
Ben een leuke spontane meid.
Mijn hobby's zijn: msn-en, hyven, shoppen en af toe fotoshoots ( Als mijn ziekte het toelaat)
Ik heb namelijk Narcolepsie/Cataplexie een erg vervelende ziekte, zal het hier zo goed mogelijk proberen uit te leggen:
1. Narcolepsie is een slaapziekte, wat je zelf niet in de hand hebt en elk moment van de dag kunt krijgen, ff kort samen gevat je kunt het zomaar overal krijgen (in winkels, op straat, in de trein enz)
2. Cataplexie is dat je met je hoofd in een keer als een catapult naar voren schiet erg pijnlijk voor je nek.
3. Je krijgt de aanvallen vooral bij heftige emoties :
* Dus niet lachen
* Niet huilen
* Niet schrikken
Erg vermoeiend maar als je er eenmaal aan gewend bent weet je niet beter...
Ik heb gelukkig de lichtere vorm van deze ziekte en heb er de ene dag meer last van dan de andere dag.
Deze ziekte blijf ik houden tot mn 30ste daarna kan het minder worden. Of als ik eerder zwanger zou raken kan het in een keer weg gaan.
"HIJ ZIT IN TUNESIË HOOR, WAT DOE JE NOU STOM DAN ACHTERLIJKE MONGOOL?? IK STUUR EEN ADVOCAAT OP JE AF. IK GA MET HEM TROUWEN WANT HIJ WIL EEN VERBLIJFSSVERGUNNING MAAR IK SNAP DAT NIET WANT IK BEN EEN DIKKE BIG"quote:Op woensdag 3 juni 2009 23:32 schreef Hymen_Copter het volgende:
Als ik dat bericht moet geloven dat ze ziekelijk zit te irriteren en een beetje gek is, dan zal ze die Tunesiër ook wel verzonnen hebben, aangezien ze nooit samen op een foto staan en alles bij elkaar verzint.
Mocht ze dit lezen, sorry
Dat is in strijd met de FOK!policyquote:Op woensdag 3 juni 2009 23:33 schreef Albinoneger het volgende:
Lieve berichtjes aan Daphje kunnen hier gepost worden: model_daphne_1984@hotmail.com
neeeeeeeeeejjjjjquote:Op woensdag 3 juni 2009 23:33 schreef Spooky4u het volgende:
[Of als ik eerder zwanger zou raken kan het in een keer weg gaan.]
SPOILER: nsfwOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'t logo goudgeel, oppervlag in kersenrood; symbool van de strijd tegen een systeem dat je hersens doodt.
quote:Hey,
How you doin' (h)
Als ze allemaal leest wat jij over haar schrijft, dan zal ze avond eten van je makenquote:Op woensdag 3 juni 2009 23:34 schreef reetveter het volgende:
[..]
"HIJ ZIT IN TUNESIË HOOR, WAT DOE JE NOU STOM DAN ACHTERLIJKE MONGOOL?? IK STUUR EEN ADVOCAAT OP JE AF. IK GA MET HEM TROUWEN WANT HIJ WIL EEN VERBLIJFSSVERGUNNING MAAR IK SNAP DAT NIET WANT IK BEN EEN DIKKE BIG"
Ofzoiets
Ze doet mee aan de campina cow-actie...quote:Op woensdag 3 juni 2009 23:29 schreef Albinoneger het volgende:
we hebben een hyves
http://tunisialover1984.hyves.nl/
Hallo.quote:Op woensdag 3 juni 2009 23:35 schreef Etcetera het volgende:
Oh god, de eerste FOK!ker heeft haar gekrabbeld. Wie is Joey![]()
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Patagoni%C3%ABquote:PATOGOLISCHE LEUGENAAR...
quote:
Alleeee jezus!!!quote:Op woensdag 3 juni 2009 23:32 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
OK, ik heb nog steeds geen foto gezien van haar en haar 'lover'
[ afbeelding ]
denk bijdequote:Op woensdag 3 juni 2009 23:37 schreef Xebrozius het volgende:
Ik weet wel dat er iemand binnenkort naar de sportschool gaat, of naar een psycholoog..
quote:Op woensdag 3 juni 2009 23:39 schreef Spooky4u het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, alvast voor opsporing verzocht.
tsja, dat is al wat ik vanaf het begin (sinds het zien van die zielige collage) denk, aangezien het een hele lelijke vette zeug is en ze serieus nergens samen op een foto staan.quote:
al op slot.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |