Ik zou dat soort toch voor de zekerheid ergens anders ook nog checken. Ook bij de uwv zeggen ze soms maar watquote:Op woensdag 17 juni 2009 23:20 schreef JDx het volgende:
Ben vandaag bij de UWV geweest en daar zeiden ze dat mijn enige optie is om weer werk te krijgen voor 40 uur, of in ieder geval voor minimaal 1400 bruto per maand.
Het UWV geeft je natuurlijk maar 70% van je gemiddelde loon over de laatste 14 maanden. Wil je meer, dan is de beste optie idd werk zoeken. Gewoon, net als iedereen eigenlijk.quote:Op woensdag 17 juni 2009 23:20 schreef JDx het volgende:
Ben vandaag bij de UWV geweest en daar zeiden ze dat mijn enige optie is om weer werk te krijgen voor 40 uur, of in ieder geval voor minimaal 1400 bruto per maand.
Of ik moet al iemand in huis nemen, een huisgenoot.
Yep, zo ver was ik ook, staat inmiddels al 2 dagen een advertentie op speurders. Tot nu toe alleen reacties gehad van alleenstaande moeders met kinderen tussen de 4 en 10.quote:Op donderdag 18 juni 2009 10:18 schreef rufus666 het volgende:
Hoi JDX,
Ik volg nu even dit topic, lastige situatie dat ben ik met je eens maar helemaal onmogelijk zeker niet....
Helemaal legaal is het niet maar als je eventueel een student in huis neemt ofzo bijv 6 maanden dan kan het je net een beetje extra opleveren zodat je je hoofd boven water kan houden en ondertussen zoeken naar een leuke baan.
Ik zou zeggen kijk eens op hyves ofzo in de advertenties, er zijn volgens mij genoeg mensen op zoek naar een kamertje
Sterkte iig
Natuurlijk kan het! je bent nooit te oud om te leren. Ben zelf ook bijna net zo oud als jij ga ook studeren aan de uni deeltijd wel te verstaan heb wel een baan gelukkig.quote:Op woensdag 17 juni 2009 00:35 schreef JDx het volgende:
Ik neig ook naar die optie, een huisgenoot nemen, wat bijklussen en weer studeren, hoe of wat weet ik nog niet precies, maar ik denk dat weer naar school op je 27ste nog best moet kunnen tegenwoordig.
Heb HAVO, MBO en 1 jaar HBO, misschien alsnog die studie afmaken, of iets leren waar straks meer zekerheid in is.
Probeer kamernet eens, daar kun je denk ik wel wat vinden. Zoeken naar een huurder op marktplaats op speurders is meestal niet zo'n succes.quote:Op donderdag 18 juni 2009 10:39 schreef JDx het volgende:
[..]
Yep, zo ver was ik ook, staat inmiddels al 2 dagen een advertentie op speurders. Tot nu toe alleen reacties gehad van alleenstaande moeders met kinderen tussen de 4 en 10.
Dat is heeeel afhankelijk welke branche je in zit. Ik kom uit de detailhandel en zoek nu in de administratieve hoek, en krijg dus echt geen reacties op m'n CV.quote:Op donderdag 11 juni 2009 16:38 schreef Daboman het volgende:
Kun je je CV niet ergens op internet uploaden? Het kan helemaal geen kwaad om je CV een beetje te laten slingeren op internet (mits je er geen belangrijke nummers als burgerservicenummer in zet). Ik heb zelf m'n CV op monsterboard gezet. Nu weet ik niet helemaal zeker of deze site alleen voor hoogopgeleiden is bedoeld, maar ik heb een dag later wel de hele dag aan de telefoon gehangen met diverse werving&selectiebureaus en had 8 werkdagen na het uploaden van m'n CV een baan. En dan had ik ook nog aardig wind tegen en niet eens zozeer door de economische crisis.
Dat lijkt me ook rot. Probeer toch een beetje discipline te vinden om overdag te sporten of hard te lopen. Dat scheelt denk ik al heel wat.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:53 schreef JDx het volgende:
Waar het de eerste dagen positief reageren op alle vacatures was, is het nu wachten tot op 1 van de websites weer iets verschijnt. Echt bedroevend laag hoe weinig vacatures er zijn en hoe weinig erbij komen en met al die mensen die op zoek zijn naar werk is de kans dat je voor zo'n vacature wordt aangenomen ook nog eens heel klein.
Ook zwaar kut, hoe snel je in een soort van negatieve spiraal terecht komt, hele dag niets, snachts niet kunnen slapen van het piekeren/druk maken. Smorgens wel de wekker zetten maar er niet uit hoeven, je zwaar verrot voelen door het slecht slapen, weer in slaap vallen om vervolgens weer wakker te schrikken rond half 12...
Maar ik las eerder wel dat je programmeerkennis hebt. In de IT worden momenteel wel mensen gevraagd. Ik overweeg ook een overstap tot programmeur (.NET en Sharepoint, gaat binnenkort een traject van start).quote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:53 schreef JDx het volgende:
Waar het de eerste dagen positief reageren op alle vacatures was, is het nu wachten tot op 1 van de websites weer iets verschijnt.
Wat dat toch is? Heel simpel! Weinig vacatures en heel veel sollicitanten.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 17:21 schreef JDx het volgende:
Zou vorige week gebeld worden door een bedrijf, nog steeds niks gehoord, ja morgen bellen we je, nou dat is inmiddels al een week geleden, wat is dat toch met die beloftes.
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 20:45 schreef sanger het volgende:
[quote]Inderdaad onderscheiden van de rest. Bv. door een sollicitatiebrief op gekleurd (fel geel of oranje bijvoorbeeld) papier te versturen.
[/quote]Beter idee alhoewel sommigen dat ook weer als uitsloverig kunnen erveren, ze hebben wel wat beters te doen. en dan iig wel goed gekleed dat doen alsof je al het gesprek hebtquote:Originele tekst erin verwerken ipv de standaard reutemeteut. Zelf de sollicitatiebrief langsbrengen (en alleen afgeven aan diegene die bij de advertentie staat als contactpersoon) etc.
Misschien wat uitsloverig, maar je laat zien er moeite voor te doen en graag te willen. Dat is de eerste winst tov een standaardbriefje. Je brief blijft hangen, en dat is wat je wilt.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 21:17 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Slecht idee, te opvallend en ietwat uitsloverig
[..]
Beter idee alhoewel sommigen dat ook weer als uitsloverig kunnen erveren, ze hebben wel wat beters te doen. en dan iig wel goed gekleed dat doen alsof je al het gesprek hebt
Het beste is je te onderscheiden door je cv en dat te verbeteren.
Lastig idd en het brieven schrijven etc kost ook veel tijd, maar toch kijkt men vrijwel alleen maar naar wat er op het cv staat. Als daar ergens bij staat dat je vrijwilligerswerk doet of relevante cursussen en dat blijkt dat je verder wilt, is dat veel en veel belangrijker dan een mooie layout oid. Men is gewend om daar doorheen te prikken..quote:Op dinsdag 23 juni 2009 21:24 schreef sanger het volgende:
[..]
Onderscheiden door je CV te verbeteren is lastig als je werkloos bent. Of bedoel je lay out technisch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |