Moet je dan alleen maar meehuilen en zeggen hoe zielig het wel niet is dat die en die geen baan kunnen vinden...quote:Op zaterdag 4 juli 2009 18:32 schreef JDx het volgende:
[..]
Je mag misschien goed zijn op je werk, maar jij hebt een bord voor je hoofd als het gaat om dit topic en de reacties van mensen.
Kun je gewoon weglaten. Is doorgaans niet relevant. Als ik solliciteer voor Manager Business Control is het voor degene die de CV´s beoordeelt echt niet interessant om te weten dat ik 15 jaar geleden de krant heb rondgebracht.quote:Op zaterdag 4 juli 2009 18:45 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
He Linda, ff 2 tips over je cv. Ik zou dat 'telefoon opnemen' weghalen en iets van administratief werk neerzetten. Staat er nogal knullig namelijk, alsof je een domme typmiep bent. Verder moet op je cv ook iets van hobbies of iets over je persoonlijke dingetjes.
En ik weet het niet, maar die zaterdagbaantjes..... je kunt die denk ik beter iets meer samenvatten en dat niet te gedetailleerd doen lijkt me. Dat zijn namelijk toch niet de baantjes waar je wilt werken lijkt me....
Klopt, maar voor mij was het, toen ik vorig jaar begon met solliciteren, nog heel erg recent. Zie ook mijn geboortedatumquote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:27 schreef Halcon het volgende:
[..]
Kun je gewoon weglaten. Is doorgaans niet relevant. Als ik solliciteer voor Manager Business Control is het voor degene die de CV´s beoordeelt echt niet interessant om te weten dat ik 15 jaar geleden de krant heb rondgebracht.
Alleen solliciteert zij niet voor zo'n hipo fantastische intelligente job, heeft ze nog redelijk weinig werkervaring en toont het aan dat al lang gewerkt heeft en niet lui is.quote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:27 schreef Halcon het volgende:
[..]
Kun je gewoon weglaten. Is doorgaans niet relevant. Als ik solliciteer voor Manager Business Control is het voor degene die de CV´s beoordeelt echt niet interessant om te weten dat ik 15 jaar geleden de krant heb rondgebracht.
1985 is zo jong toch niet.quote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:30 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Klopt, maar voor mij was het, toen ik vorig jaar begon met solliciteren, nog heel erg recent. Zie ook mijn geboortedatum![]()
Maar jullie hebben wel gelijk, ga het snel eens aanpassenHet is inderdaad wel een beetje gedateerd nu
Nou ja, op zich is het ook niet zo jong natuurlijk. Maar toch zijn die diverse bijbaantjes nog wel recent. Je hebt wel gelijk dat ik het anders kan formuleren.quote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:34 schreef Halcon het volgende:
[..]
1985 is zo jong toch niet.Ik zou het weghalen, het voegt weinig toe, zeker niet als je gaat solliciteren op HBO-niveau.
Ik zou ze alleen vermelden als het enige relevantie heeft. Een krantenjob heeft doorgaans geen enkele relevantie, vakantiewerk op kantoor wellicht wel.quote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:42 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Nou ja, op zich is het ook niet zo jong natuurlijk. Maar toch zijn die diverse bijbaantjes nog wel recent. Je hebt wel gelijk dat ik het anders kan formuleren.
Maar helemaal weglaten lijkt me nog niet handig... Ik kan me niet voorstellen dat iedereen maar zo de referentie gaat nabellen, en zo kunnen ze op een wat laagdrempeligere manier zien dat ik toch wel gedreven ben.
quote:Op woensdag 3 juni 2009 16:39 schreef erikkll het volgende:
[..]
www.werkenophetstation.nl
edit: als tussenoplossing natuurlijk he
Ik denk dat de referentie die ik meekrijg wel betrouwbaar is. M'n leidinggevende zou me liever houden, maar ik moet weg van de financiele directiequote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:45 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik zou ze alleen vermelden als het enige relevantie heeft. Een krantenjob heeft doorgaans geen enkele relevantie, vakantiewerk op kantoor wellicht wel.
Referenties nabellen verschilt per bedrijf. Vaak is het handig, al is het moeilijk te beoordelen hoe betrouwbaar de informatie is die je krijgt. Het komt ook wel voor dat men erg positief is over iemand, gewoon omdat men graag van die persoon af wil.
Dan heb je alvast een geschikte en relevante referentie. Dat lijkt me meer waard van bijbaantjes als krantenbezorger.quote:Op zaterdag 4 juli 2009 21:01 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik denk dat de referentie die ik meekrijg wel betrouwbaar is. M'n leidinggevende zou me liever houden, maar ik moet weg van de financiele directie
Graag gedaanquote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:42 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Nou ja, op zich is het ook niet zo jong natuurlijk. Maar toch zijn die diverse bijbaantjes nog wel recent. Je hebt wel gelijk dat ik het anders kan formuleren.
Hoezo zou je alles moeten terugbetalen? Aan het UWV bedoel je?quote:Op zaterdag 4 juli 2009 11:09 schreef JDx het volgende:
[..]
Trouwens net telefoon gehad van een bedrijf, ik doe al een tijdje het onderhoud van hun website. Ik moet maandag even langskomen om wat overleg te plegen. Ze willen de complete website omgooien. Een hele grote klus dus, en ze kennen mijn uurloon, dus dat wordt cashen.
Alleen denk ik dat ik beter pas de factuur kan gaan sturen als ik weer werk heb of niet? Als ik dit over een jaar ga aangeven zul je zien dat ik alles weer terug moet betalen... terwijl ik dat juist erbij deed/doe om net dat beetje extra geld te hebben om rond te komen.
Mee eens, maar als je bv, in een verenigingsbestuur hebt gezeten of zit kan dat wel degelijk iets toevoegen.quote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:22 schreef Swetsenegger het volgende:
Hobbies heb ik nog nooit in een c.v. opgenomen, mits ze relevant zijn voor de functie waar ik op solliciteer. Tegenwoordig laat ik zelfs het eerste gedeelte van mijn werkzame leven weg en vermeld alleen het relevante.
Echt, de gemiddelde hrm medewerker is echt niet geďnteresseerd dat je 5 jaar geleden gemotiveerd genoeg was om een krantenwijk te nemen en dat je graag kantklost in het weekend.
Tja, heel zuur maar het is wel degelijk fraude als je dit wilt gaan doen. "Een beetje extra" mag niet van het UWV. Je krijgt gewoon WW tot een bepaalde wettelijk bepaalde standaard en als je zelf iets inbrengt, dan wordt het deel dat je dan nog mist aangevuld als WW. Het kan niet zo zijn dat je WW trekt omdat je geen inkomsten uit arbeid meer zou hebben, en dat je dat zelf dan even aan gaat vullen met...arbeid.quote:Op zaterdag 4 juli 2009 11:09 schreef JDx het volgende:
[..]
Trouwens net telefoon gehad van een bedrijf, ik doe al een tijdje het onderhoud van hun website. Ik moet maandag even langskomen om wat overleg te plegen. Ze willen de complete website omgooien. Een hele grote klus dus, en ze kennen mijn uurloon, dus dat wordt cashen.
Alleen denk ik dat ik beter pas de factuur kan gaan sturen als ik weer werk heb of niet? Als ik dit over een jaar ga aangeven zul je zien dat ik alles weer terug moet betalen... terwijl ik dat juist erbij deed/doe om net dat beetje extra geld te hebben om rond te komen.
Mwah, het is maar hoe je het verpakt. Als TS met de opdrachtgever afspreekt dat betaling pas volgt na afronden van de werkzaamheden en TS over het laatste (en juist niet noodzakelijke deeltje van de werkzaamheden) ruim een jaar doet en dat pas afmaakt als hij uit de WW is hoeft hij pas dan de factuur te versturen. Dan is er geen sprake van fraude.quote:Op zondag 5 juli 2009 13:08 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Tja, heel zuur maar het is wel degelijk fraude als je dit wilt gaan doen. "Een beetje extra" mag niet van het UWV. Je krijgt gewoon WW tot een bepaalde wettelijk bepaalde standaard en als je zelf iets inbrengt, dan wordt het deel dat je dan nog mist aangevuld als WW. Het kan niet zo zijn dat je WW trekt omdat je geen inkomsten uit arbeid meer zou hebben, en dat je dat zelf dan even aan gaat vullen met...arbeid.
Superlullig, dat wel.
Klopt gedeeltelijk. WW is geen inkomenswet, maar urenwet. Werk jij 10 uur, dan is de opbrengst van de 10 uur volledig voor jou. Eender of dat nou 10 of 1000 euro per uur oplevert (bij wijze van spreken dan). Ga je voor (veel) meer dan de WW werken voor een aantal uren, dan krijg je nog steeds WW voor de rest van de uren. Je netto maandinkomen gaat er dan dus op vooruit.quote:Op zondag 5 juli 2009 13:08 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Tja, heel zuur maar het is wel degelijk fraude als je dit wilt gaan doen. "Een beetje extra" mag niet van het UWV. Je krijgt gewoon WW tot een bepaalde wettelijk bepaalde standaard en als je zelf iets inbrengt, dan wordt het deel dat je dan nog mist aangevuld als WW. Het kan niet zo zijn dat je WW trekt omdat je geen inkomsten uit arbeid meer zou hebben, en dat je dat zelf dan even aan gaat vullen met...arbeid.
Superlullig, dat wel.
Ik denk toch echt van wel. Ik kan nu toch ook niet met mijn baas afspreken dat ik in het vervolg per jaar uitbetaald krijg en in de tussentijd WW aanvragen. De werkzaamheden vinden nu plaats, dus loon hierover is loon voor dit tijdvak.quote:Op zondag 5 juli 2009 14:15 schreef sanger het volgende:
[..]
Mwah, het is maar hoe je het verpakt. Als TS met de opdrachtgever afspreekt dat betaling pas volgt na afronden van de werkzaamheden en TS over het laatste (en juist niet noodzakelijke deeltje van de werkzaamheden) ruim een jaar doet en dat pas afmaakt als hij uit de WW is hoeft hij pas dan de factuur te versturen. Dan is er geen sprake van fraude.
Zolang er niet gefactureerd is zijn er geen inkomsten. Dat is het wezenlijke verschil tussen loon uit dienstbetrekking en winst uit onderneming.quote:Op zondag 5 juli 2009 15:40 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ik denk toch echt van wel. Ik kan nu toch ook niet met mijn baas afspreken dat ik in het vervolg per jaar uitbetaald krijg en in de tussentijd WW aanvragen. De werkzaamheden vinden nu plaats, dus loon hierover is loon voor dit tijdvak.
Maar ik vraag het morgen wel even aan iemand die ervoor doorgeleerd heeft, misschien zit ik toch fout.
Dit is gewoon loon denk ik dan. Winst is het geld dat je verdient dat meer is dan de uitgaven die je erin hebt gestopt.quote:Op maandag 6 juli 2009 08:28 schreef sanger het volgende:
[..]
Zolang er niet gefactureerd is zijn er geen inkomsten. Dat is het wezenlijke verschil tussen loon uit dienstbetrekking en winst uit onderneming.
Nope, loon komt uit een dienstbetrekking. Winst uit een onderneming. Voor loon stuur je geen factuur, vanuit een onderneming wel.quote:Op maandag 6 juli 2009 08:36 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Dit is gewoon loon denk ik dan. Winst is het geld dat je verdient dat meer is dan de uitgaven die je erin hebt gestopt.
Toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |