Ik neem aan dat jullie niet zo gek zijn om in Arnhem te spelen.quote:NEC en de KNVB poogden De Graaf over te halen door extra stewards te leveren voor de wedstrijd tegen Utrecht, maar daar ging de burgemeester niet mee akkoord. Gevolg is dat het risicoduel op een andere datum moet worden afgewerkt of dat de wedstrijd buiten de Nijmeegse gemeentegrenzen wordt gespeeld. Arnhem en Doetinchem gelden als uitwijklocaties.
Juist wel: gewoon de twee wedstrijden tegen Utrecht omwisselen.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 09:55 schreef -J-D- het volgende:
stadion Utrecht is niet echt logisch gezien de tegenstander
Kan niet, want dan zou Utrecht 5 uitwedstrijden achter elkaar hebben.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 10:10 schreef Mark het volgende:
[..]
Juist wel: gewoon de twee wedstrijden tegen Utrecht omwisselen.
Zou misschien nog wel de beste oplossing zijn...quote:
Bijna de hele Goffert, dus een 11 a 12.000.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 13:48 schreef TerroRobbie het volgende:
Hoeveel seizoenkaarthouders heeft NEC wel niet dan?
Dat mag niet, je mag niet 3 uitwedstrijden op rij spelen omdat je dan later meer thuiswedstrijden op rij hebt, behalve met grote uitzonderingen (nieuw stadion etc). Dat was toen ook het gedoe met Symphonica in Rosso/Gelredome/Vitesse. Zullen echt een ander stadion moeten vinden ben ik bangquote:Op vrijdag 19 juni 2009 10:10 schreef Mark het volgende:
[..]
Juist wel: gewoon de twee wedstrijden tegen Utrecht omwisselen.
Waar haal je deze verhalen vandaan?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 16:14 schreef TomComCo het volgende:
De 20-voudig Hongaars international Zoltán Szélesi heeft NEC afgezegd en de rechtsback gaat op zoek naar een andere werkgever in Duitsland of Frankrijk. NEC blijft echter gelinkt worden aan een Hongaarse rechtsback, waarbij de voorkeur lijkt uit te gaan naar Gábor Horvath of Ádám Vass.
Daarnaast is de club in een vergevorderde fase met Charlison Benschop en de 18-jarige Noorse spelverdeler Gjermund Äsen. Ook Youssouf Hersi staat op het verlanglijstje van de Nijmeegse club die overigens toch de onderhandelingen met Rowin van Zaanen heeft hervat.
Inderdaad, deze weet ook uit betrouwbare bron dat Schöne naar het failliete feyenoord gaatquote:
Zag net op het forum dat we weer een nieuwe hebben 'Jean Bron' 'quote:Op vrijdag 19 juni 2009 16:41 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Inderdaad, deze weet ook uit betrouwbare bron dat Schöne naar het failliete feyenoord gaat![]()
Zie ook de Trouwe Honden:quote:Op vrijdag 19 juni 2009 14:56 schreef Mark het volgende:
de optie andere datum is zo te zien nog steeds niet helemaal afgeschoten, dus dat zal wel de makkelijkste optie zijn
Holy cowquote:Op vrijdag 19 juni 2009 17:17 schreef Imperatore het volgende:
Ik zag dat het bedrijf dat de graszoden voor PSV verzorgt, dat ook doet voor jullie cluppie. Check ook even deze pagina voor het logo dat ze van NEC gebruiken.Net als AZ overigens..
quote:
Ik vind alles best, zolang die gast dit forum maar lekker met rust laat.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 16:42 schreef numero_uno het volgende:
[..]
Zag net op het forum dat we weer een nieuwe hebben 'Jean Bron' '
Benschop lijkt me ook raar, die praat met Groningen en is daar ver mee en Feyenoord en AZ zitten ook op het vinkentouw. Kan dat NEC er nog tussen is gekomen, maar dat moet dan wel van heel recent zijn.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 16:24 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Waar haal je deze verhalen vandaan?
Ik geloof dat meer dan de helft hiervan onzin is, namelijk.
Dat verhaal over Szélesi klopt, maar het verhaal over Horvath, Vass en Hersi is zo goed als zeker niet waar.
quote:NEC - Heerenveen naar 18.00 uur
Door Sander Berends
Maandag, 22 juni 2009, 15:25
De wedstrijd NEC -- sc Heerenveen op vrijdag 7 augustus wordt naar alle waarschijnlijkheid om 18.00 uur afgewerkt. Dat bevestigde Jacco Swart, algemeen directeur van de Nijmeegse ploeg, vanmiddag tijdens de selectiepresentatie. "In overleg met de gemeente lijkt dit de enige uitweg."
NEC had bij de KNVB het verzoek neergelegd om in augustus enkel uitwedstrijden af te werken. De politie kampt in die periode met minder mankracht, als gevolg van de volle inzet in de maand juli door de Vierdaagsefeesten. Maar de voetbalbond plande toch drie wedstrijden in voor NEC in augustus.
"Met het tijdstip van 18.00 uur denken we een oplossing te hebben bedacht." Voor NEC -- FC Utrecht, dat voor vrijdag 21 augustus staat ingeprogrammeerd, is er die niet. Swart: "Het is simpel. Van de gemeente krijgen we geen vergunning voor deze avond. We willen daarom graag naar een midweekse avond toe. Op een Champions League-avond voorzie ik verder geen problemen. Beiden spelen we niet Europees en problemen met politie-inzet zijn er dan niet."
Mooie shirts.. lekker simpel daar hou ik wel vanquote:Op maandag 22 juni 2009 15:43 schreef De_Hypotheker het volgende:
Thuis:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Uit:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Beetje jammer dat er geen overzichtsfoto van het thuisshirt is.
quote:
Hoorde dat een eventueel nieuw stadion bij SV Hatert zou komen tegen de brug aan, is dat waarquote:NEC benadrukt opnieuw noodzaak stadionuitbreiding
NEC is andermaal tot de conclusie gekomen dat de club niet kan doorgroeien in het huidige, en te kleine, McDos Gofferstadion. De noodzaak voor stadionuitbreiding naar een capaciteit tussen de 20.000 en 30.000 is nu nogmaals, maar nu middels de conclusies van een onderzoeksbureau, bij gemeente Nijmegen aangegeven. De Nijmeegse club heeft een onderzoek laten verrichten om aan te kunnen tonen dat de behoefte voor een groter stadion ook daadwerkelijk ondersteund wordt vanuit de groeipotentie in de markt, zo meldt NEC maandagavond op het digitale thuis.
De belangrijkste conclusies uit de scenario analyse zijn:
NEC wordt de laatste jaren sterk beperkt in verdere groei in toeschouwers- en sponsoraantallen, en daarmee in inkomsten en sportieve prestaties; de club kan de goede sportieve prestaties van dit moment niet kapitaliseren.
Uitbreiding van de huidige stadioncapaciteit naar een capaciteit tussen de 20.000 en 30.000 is daarom noodzakelijk, zeker met het oog op de sportieve ambities die de club heeft op (middel)lange termijn.
Het verzorgingsgebied van NEC is voldoende groot, zowel in populatie als bedrijvigheid, om bovenstaande ambities te realiseren.
Uitbreiding van stadioncapaciteit (huidige stadion of nieuwbouw) is noodzakelijk om sportieve kwaliteit te handhaven dan wel te verbeteren.
Ontwikkelingen bij (sportief) omringende clubs bevorderen deze noodzaak voor NEC.NEC heeft het College van Burgemeester en Wethouders laten weten dat de club in eerste instantie gaat voor uitbreiding van het stadion op de huidige locatie in samenwerking met de partners in het Topsport- en Innovatiepark. Wel zal er gedwongen gekeken worden naar alternatieven in het geval de plannen voor het Topsport en Innovatie Park om de een of andere reden vertraagd worden of niet doorgaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |