quote:Op donderdag 4 juni 2009 00:04 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ja, een rampseizoen, maar met uiteindelijk de mooiste overwinning aller tijden. Deze avond is voor mij nu al legendarisch.
Als ik niet zoveel gedronken had, dan reed ik nu naar Kerkrade.quote:Op donderdag 4 juni 2009 00:04 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ja, een rampseizoen, maar met uiteindelijk de mooiste overwinning aller tijden. Deze avond is voor mij nu al legendarisch.
Ik heb inmiddels een sixpack Hertog Jan op en heb net mijn tweede Duvel opengetrokkenquote:Op donderdag 4 juni 2009 00:08 schreef iehlaak het volgende:
[..]
Als ik niet zoveel gedronken had, dan reed ik nu naar Kerkrade.
Mooi om die beelden van Milaan etc. te zien maar verder vind ik het maar een kutfilmpje. Gemonteerd op degradatie maar in 2 versies ingesproken...quote:
met hoeveel man?quote:Op donderdag 4 juni 2009 00:12 schreef Professional het volgende:
Halve fles whiskey achter kiezen, wat een climax!
Net al gebeld geworden door Planethugo, die staat op de markt feest te vieren.
Precies, de pieren had het bedoeld als lijkredequote:Op donderdag 4 juni 2009 00:11 schreef LeonH het volgende:
Gemonteerd op degradatie.
Ik denk dat ze morgen een gruwelijke kater hebbenquote:Op donderdag 4 juni 2009 00:13 schreef LeonH het volgende:
Trainen ze morgen?
Dat zijn momenten dat ik het betreur niet meer in Limburg te wonen, hoewel het ook wel leuk is om buiten Limburg te wonen. Merk echt dat mensen die op zich niks met Roda hebben door mijn gekte met de club en met mij meelevenquote:Op donderdag 4 juni 2009 00:15 schreef Professional het volgende:
[..]
Weet niet, werd in ieder geval flink gezongen op de achtergrond!
Dank je! En sterkte, ik zou omgekeerd ook kapot zijn. Van mij mogen jullie volgend jaar promoveren!quote:Op donderdag 4 juni 2009 00:18 schreef Myster_E het volgende:
Gefeliciteerd.![]()
Ik ben er helemaal misselijk van, zo dichtbij.![]()
Succes volgend seizoen.
ja, eerlijk is eerlijkquote:Op donderdag 4 juni 2009 00:19 schreef TLC het volgende:
Je kunt zeggen wat je wilt van Roda, maar ze stonden 2 keer aan de rand van de afgrond (al eerder tegen Feyenoord) en toch blijven ze in de Eredivisie ! Hulde Roda JC !![]()
Klopt. Ik was nooit een fan van hem en had er een hard hoofd in voor de strafschoppen aangezien hij absoluut geen reputatie als penaltykiller heeft. En uitgerekend nu stopt hij er twee en is hij een held. Van zero tot hero in 10 minuten.quote:Op donderdag 4 juni 2009 00:25 schreef Kopbal het volgende:
Castro is wel de held in dit hele verhaal zeg.
Castro is een goede lijnkeeper heeft ie wel vaker laten zien.quote:Op donderdag 4 juni 2009 00:29 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Klopt. Ik was nooit een fan van hem en had er een hard hoofd in voor de strafschoppen aangezien hij absoluut geen reputatie als penaltykiller heeft. En uitgerekend nu stopt hij er twee en is hij een held. Van zero tot hero in 10 minuten.
Gered worden door feyenoordquote:Op woensdag 3 juni 2009 23:31 schreef Elwood1802 het volgende:
[..]
Geluk, schaam je kapot man
Zoveel geld van de gemeente, zo veel goede spelers. Gered worden door Feyenoord en nu dit tegen een provincieclubje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |