Zucht weer iemand die het niet snapt, zou jij problemen met een bedrijf hebben als de top gigantisch verdiend, maar een prima prijs/kwaliteit levert? Ik niet, helaas heb ik nu geen keuze omdat de prijs/kwaliteits verschillen nihil zijn. En omdat die bedrijven dat weten maakt hun werkwijze geen fuck uit, en daarom is de kwaliteit ook weer minder.quote:Op zondag 7 juni 2009 00:38 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Oh Nee ? Waarom dan die mega-salarissen van managers en interim-managers in de zorg ?
Dat zou verboden moeten worden. Al is het maar om beschaving bij te brengen.
mensen die in 2005 en daarvoor bij de Ohra of andere commercielen waren verzekerd die betaalden geen ziekenfondspremie via de werkgever.quote:Op maandag 8 juni 2009 14:34 schreef DiRadical het volgende:
[..]
Is dat bedrag inclusief de ziekenfondspremie van 8.2%.
Of reken je alleen je nominale premie van ¤ 25 per maand.
Ja ik weet dat je werkgever daar een flink deel van betaalde, maar ik heb de inkomensafhankelijke premie er bruto bij gekregen toen we overgingen naar het nieuwe systeem.
Dus ja, ik betaal daar ook 42% belasting over en dat is natuurlijk een grof schandaal, maar ik mocht tot vorig jaar ook de premie van mijn belasting aftrekken en dat leverde toch weer 42% op.
Klopt, ik kreeg 50%, maar met die nieuwe regeling vervielen contractuele regelingen. Scheelt me nu ongeveer 700 euro per jaar. Neem daarbij ook nog eens het afschaffen van een PC-Prive regeling, en de spaarloon regeling, en ik ben gewoon 9% in salaris achteruit.quote:Op maandag 8 juni 2009 15:22 schreef henkway het volgende:
[..]
mensen die in 2005 en daarvoor bij de Ohra of andere commercielen waren verzekerd die betaalden geen ziekenfondspremie via de werkgever.
Wel kreeg ik een toelage van 85% van de nominale premie die is nu via de belastingdienst naar het zorgkartel, dus die ben ik ook kwijt
quote:di 09 jun 2009, 15:15
Zorgverzekeraars betalen fors meer voor specialist
ZEIST - De zorgverzekeraars waren vorig jaar 630 miljoen meer kwijt aan de medisch specialisten. Dat is een stijging van 30 procent, terwijl het aantal behandelingen slechts met 4 procent toenam. Dat blijkt uit onderzoek van Vektis, het rekencentrum van Zorgverzekeraars Nederland (ZN).
De zorgverzekeraars hebben de resultaten dinsdag naar buiten gebracht. Vektis bekeek de ziekenhuisgegevens van 72 procent van de Nederlandse bevolking. Daardoor gelden de resultaten voor alle ziekenhuizen. In alle soorten ziekenhuizen bleek de toename van de specialistenkosten even hoog.
http://www.volkskrant.nl/(...)esparen_fors_op_loonquote:De NVZ kan geen directe verklaring geven voor de toegenomen arbeidsproductiviteit. ‘We kunnen alleen maar concluderen dat geregulariseerde marktwerking haar vruchten afwerpt’, zegt De Boer. ‘Bestuurders kijken door een andere bril naar de organisatie.’
In het deel van de zorg waar sinds 2006 vrij onderhandeld wordt over de prijs, wordt meer gestuurd op doelmatigheid en het exploitatieresultaat. Personeel wordt effectiever ingezet en er is meer gebruikgemaakt van ict. De algehele kosten zijn ook minder hard gestegen dan in het deel van de zorg dat bekostigd wordt uit een overheidsbudget.
De werkdruk in de circa negentig algemene ziekenhuizen is volgens de NVZ niet toegenomen als gevolg van de verhoogde productiviteit. Het ziekteverzuim is in dezelfde periode sterk gedaald.
Volwassen reactie als ik de ZIEKENHUIZEN zelf citeer ipv onderbuikgevoelens uit te spuwen..quote:
onderbuikgevoelens??quote:Op woensdag 10 juni 2009 18:07 schreef Napalm het volgende:
[..]
Volwassen reactie als ik de ZIEKENHUIZEN zelf citeer ipv onderbuikgevoelens uit te spuwen..
Als je in het ziekenfonds zat betaalde je 1.25% van je inkomen als premie voor de ziekenfondswet. De rest betaalde werkgever.quote:Op maandag 8 juni 2009 15:22 schreef henkway het volgende:
[..]
mensen die in 2005 en daarvoor bij de Ohra of andere commercielen waren verzekerd die betaalden geen ziekenfondspremie via de werkgever.
Ik betaalde gewoon het met de commerciele verzekeraar afgesproken maandbedrag en kon indien gewenst per maand opzeggen
Wel kreeg ik een toelage van 85% van de nominale premie die is nu via de belastingdienst naar het zorgkartel, dus die ben ik ook kwijt
Als we eens uitgaan van een salaris van 1500 dukaten hebben we het met 1,25 procent over een euro of 20 + dan die 30 = 50. Dat is de helft van wat ik nu betaal, dan zijn we nog niet eens begonnen over wat er allemaal niet meer gedekt word in een basisverzekering en eigen risico.quote:Op donderdag 11 juni 2009 09:50 schreef DiRadical het volgende:
[..]
Als je in het ziekenfonds zat betaalde je 1.25% van je inkomen als premie voor de ziekenfondswet. De rest betaalde werkgever.
Als je dit niet betaalde zat je ook niet in het ziekenfonds.
Ik betaalde ook iets van 30 euro per maand aan nominale premie, maar op mijn salarisstrook werd die 1,25% gewoon ingehouden.
ziekenfonds == ziekenfonds, of deze nu commercieel is of niet.
Toen ik student (tot 1995) was zat ik ook bij OHRA in een soort studenten ziektekosten verzekering.
Zal eens kijken of ik nog kan achterhalen wat daar de premie voor was. Ik dacht zo'n 60 gulden per maand, en dat een speciale (particuliere) verzekering voor studenten (dus geen ziekenfonds).
He jammer voor het zorgkartelquote:do 11 jun 2009, 21:11 | 0 reacties | lees voor
Klink: Eigen risico nog niet omhoog
DEN HAAG - Het eigen risico in de zorgverzekering gaat volgend jaar niet extra omhoog. Volgens minister Ab Klink (Volksgezondheid) is dat nu niet aan de orde. Een hoger eigen risico is slechts een laatste optie om tekorten in de zorg weg te werken. „Maar daar ben ik niet aan toe”, zei de minister donderdag tijdens een spoeddebat met de Tweede Kamer.
Kijk eens aanquote:Op donderdag 11 juni 2009 21:26 schreef henkway het volgende:
Klink haalt bakzeil
[..]
He jammer voor het zorgkartel
quote:wo 28 okt 2009, 10:17 | 6 reacties
Zorgpremie in 2010 gemiddeld 100 euro duurder
AMSTERDAM - Een gezin betaalt volgend jaar gemiddeld 100 euro meer aan premies voor de zorgverzekering. Tot die conclusie komt de vergelijkingssite Verzekeringssite.nl woensdag op basis van vijf verzekeraars die hun premie al bekend hebben gemaakt. Dat is naast CZ, DSW, De Goudse en OZF Achmea. „De ervaring van de afgelopen jaren leert, dat je op basis van deze verzekeringsbedrijven een goeie schatting kunt doen. Daarbij weten we dat inschatting van het ministerie van Volksgezondheid structureel te laag is”, licht directeur Erik Hordijk van Verzekeringssite.nl toe. Het ministerie gaat vooralsnog uit van een gemiddelde premiestijging van ongeveer 2 procent (20 euro) per basisverzekering,
Marktwerking kan wel werken maar dan moet de regering eens opbokken met die bemoeizucht m.b.t. het basispakket. Dan pas kunnen er pakketten op maat gemaakt worden wat geld kan schelen. Want dan valt er iets te concurreren.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 18:22 schreef Deprater het volgende:
Het zal alleen maar duurder worden denk ik.
marktwerking of niet
Als.. als..quote:Op dinsdag 2 juni 2009 23:46 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
owhh god.. beginnen we weer over de mensen die nooit ziek zijn. En als jij volgende week een ongeluk krijgt en je moet uit de auto geknipt worden en met trauma heli weggebracht worden met daarnaast een paar jaar revalidatie dan zit je opeens niet meer te zeuren?
Maar de werkelijkheid ligt iets genuanceerder...de prijzen staan vast en als achteraf blijkt dat een behandeling goedkoper uitvalt zie je dat niet terug op je nota, zie hier een van de oorzaken van de stijgende kostenquote:Hoeveel kosten onderzoek en behandeling?
Wat we doen, is bekend …
De overheid wil de kosten van de gezondheidszorg beheersen. Daarom is in 2005 vastgelegd welke onderzoeken en behandelingen er voor een zorgvraag moeten worden gedaan. Dus: wat is er nodig voor een gebroken arm? En wat komt er allemaal kijken bij een liesbreuk?
… hoeveel het kost ook
Aan de onderzoeken en behandelingen is een prijskaartje gehangen. Wat een ziekenhuis doet en hoeveel het kost, ligt vast in de Diagnose Behandelcombinatie (DBC). Van de meeste DBC’s (90% van het totaal) zijn de prijzen in alle ziekenhuizen hetzelfde.
De meeste. Want de overheid wil ook dat ziekenhuizen onderling concurreren. Daarom is een deel van de zorg vrij onderhandelbaar. Dat betekent dat ziekenhuizen en verzekeraars over sommige zorgvragen apart prijsafspraken moeten maken. Dit wordt het B-segment van DBC’s genoemd. Op internet (www.dz.nl) kunt u zien hoeveel een staaroperatie in het Deventer Ziekenhuis kost. Of een nieuwe heup.
Toch is een prijsopgave vooraf lastig
Mooi systeem: alles wat een ziekenhuis doet, ligt vast. Wat het kost, is ook bekend.
Toch is het lastig vooraf een prijsopgave te geven. Voor iemand die met buikklachten naar het ziekenhuis komt, of met pijn in de schouder, is pas laat bekend wat de diagnose is. En zelfs als de diagnose vaststaat, verschilt een behandeling van patiënt tot patiënt. Of kunnen er complicaties optreden waardoor er sprake is van meer dan 1 DBC. Even ter indicatie: een gemiddeld ziekenhuis heeft al zo’n 200.000 verschillende DBC’s.
Het ziekenhuis kan dus pas achteraf vertellen wat het heeft gekost.
bron
Het is de politiek die dit wanstaltig gedrocht dat de bevolking uitknijpt heeft verzonnen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 09:04 schreef Dragorius het volgende:
Die lui maken alles kapot, apotheken, verzekerden, alles voor het winstbejag
Verzekeraars van tegenwoordig![]()
quote:Het jonge kind van mijn broer is nu dood, omdat de huisarts niet kwam en zei dat ze het nog maar moesten aanzien. Misschien moeten de artsen toch per consult betaald worden en niet per ingeschreven patiënt.
quote:mijn buurjongetje van 7 hoestte al een week en had al 3 dagen 41 graden koorts, toch bleef de huisarts bij ''úitzieken en paracetamol''', toen we het jochie uiteindelijk dan maar naar het ziekenhuis hebben gebracht omdat we het echt niet meer vertrouwden, werd er een dubbele longontsteking vastgesteld en griep zelf uit gesloten.Ik herken het dus helemaal, het is makkelijk schuilen achter de griep!
quote:Ik vertrouw alleen mijn eigen huisarts je kan altijd bij hem terecht.Zo zijn niet alle artsen. Mijn dochter toen 4 was goed ziek 41 graden koorts.De plaatsvervangende dokter stuurde me naar huis met tis een griepje.Sávonds toch naar de E.H. gegaan en bleek net optijd te zijn anders was ze overleden aan een voedselvergiftiging!!
quote:Mijn buikpijn werdt afgedaan op spanning en mijn dokter was boos dat ik nog op het eind van het spreekuur belde.2 dagen later lag ik op de intensive care met een gesprongen blindendarm met meerdere absessen in mijn buik.Ik heb het maar net overleefd en vertrouw nu alleen nog maar op mijn eigen lij
quote:Mijn zoon van 16 moest met buikpijn ook paracetamol slikken en afwachten. 4 uur later lag hij op de operatietafel wegens acute blindedarmonsteking. Door zelf voor mijn kind op te komen was het die dag niet nodig de huisartsenpost te bestormen.
quote:ouders vertrouw je het niet !! je gevoel volgen !! inpakken en gaan naar het dichts bij zijnde zieken huis ! !!!!!!! mn zoontje krijg ik nooit meer terug door n huis arts die vond dat ik n overbezorgde moeder was !
quote:Ach is toch al jaren zo. 4 jaar terug had mijn zoon (4 maanden)40 grd koorts. Volgens de huisartsenpost en later een vervangende huisarts, was ik een overbezorgde moeder en moest ik maar een zetpil geven. Na 5 dagen 40 grd koorts kwamen ze er achter dat het een longontsteking was. Gevolg: week opname in ziekenhuis
quote:Ik vind huisartsen ook erg slecht. Door hun fouten zijn mijn kinderen paar keer in ziekenhuis terecht gekomen met een slecht toestand. Standaart wat zij zeggen:Het is onschuldig virus of geef een extra paracetamol-kan geen kwad. Kijk nog fff aan. Blijkt achteraf een zware longonsteking, of bijna bewusteloos.
http://www.telegraaf.nl/v(...)riep_te_laks___.htmlquote:Vroeger betaalde we 33 gulden per maand ziektekosten verzekering! Daarvoor kwam de dokter gewoon 's avonds thuis langs als je kind hoge koorts of andere klachten had? Nu betalen we 128 euro per maand en mag je met een doodziek kind 's avonds door weer en wind naar de dokters post? Dat begrijp ik niet.
Het schijnt dat de politiek daar speciaal toestemming voor heeft gevraagd, vanwege het unieke karakterquote:Op donderdag 29 oktober 2009 20:32 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Er wordt gesproken over een 'zorgkartel' ... Waarom doet de EU daar eigenlijk niks aan? Kartels zijn toch verboden, en sowieso een belemmering voor de vrije markt?
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 20:37 schreef LesStroud het volgende:
Maar we krijgen er wel kwaliteit voor terug!
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
http://www.telegraaf.nl/v(...)riep_te_laks___.html
Ja deze reacties komen van telegraaf nl.. maar het is toch schandalig dat zoveel mensen zulke ervaringen met de huisarts hebben...
En dan hebben we het nog niet over de specialist waar je 2 maand op kan wachten..Of alle dingen die niet vergoed worden, zoals vaccins voor op reis. Of de afgemeten manier waarop je als patiënt behandeld wordt.
Klopt. Maar er worden fouten gemaakt.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 21:15 schreef Dragorius het volgende:
[..]Ja ja...
Maar alles wat goed gaat dat hoor je dan weer niet, en het zijn ook veel "van horen zeggen" verhalen weer.
...zou gaan zouden er een stuk minder fouten gemaakt worden.quote:Ik woon als NLer in Belgie, hier kan ik NO MATTER WHAT naar onze de H.A. Als ik een afspraak maak kan ik vandaag nog terecht en hoef ik niet vooraf uit te leggen wat er is KOM MAAR! (en ook hier is een Huisartsen te kort!). Zelfs zonder spoed kan ik savonds (ivm dat veel mensen, ook ik, werken) naar de DR. en per kwartaal 13,- ziektekostenverzekering!! NL kan daar wat van leren!!Met de Mgriep heeft de gemeente een Tel.nr. Je belt er heen en er komt een dr Thuis langs. http://www.telegraaf.nl/v(...)riep_te_laks___.html
Dan hebben ze daarmee toegegeven dat de vrije markt in de zorg niet werkt..quote:Op donderdag 29 oktober 2009 21:10 schreef henkway het volgende:
[..]
Het schijnt dat de politiek daar speciaal toestemming voor heeft gevraagd, vanwege het unieke karakter
Moet je bij de zorgverzekeraars zijn helaas.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 21:33 schreef LesStroud het volgende:
[..]
Klopt. Maar er worden fouten gemaakt.
Die fouten worden gemaakt omdat de huisartsen praktijken moeten beoordelen wie de schaarse hulp het meeste nodig heeft, zonder de patiënten maar te zien.
Als het zo...
[..]
...zou gaan zouden er een stuk minder fouten gemaakt worden.
Dan is de aandacht namelijk gericht op de patient en zijn toestand, en niet op de allocatie van schaarse middelen.
Alsof we het over veldhospitaal in de oorlog hebben (daar zullen ongetwijfeld ook veel inschattingsfouten gemaakt worden) in plaats over een welvarend land...
Ik denk dat in Amerika wel is aangetoond dat het niet werkt, of iig niet zoals zou moeten. Krijg je van die mensen die niet verzekerd worden vanwege een polypje 20 jaar geleden, met als gevolg dat ze bij het eerste de beste bedrijfsongeval moeten kiezen welke van die 3 vingers hij weer terug wil omdat het anders te duur word.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:22 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dan hebben ze daarmee toegegeven dat de vrije markt in de zorg niet werkt..
Doe mij dan toch maar het ziekenfonds ipv. een 'zorgkartel' ... Dat werkte tenminste..quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 10:11 schreef McKillem het volgende:
[..]
Ik denk dat in Amerika wel is aangetoond dat het niet werkt, of iig niet zoals zou moeten. Krijg je van die mensen die niet verzekerd worden vanwege een polypje 20 jaar geleden, met als gevolg dat ze bij het eerste de beste bedrijfsongeval moeten kiezen welke van die 3 vingers hij weer terug wil omdat het anders te duur word.
Maargoed daar kies je voor met een vrije markt.
Nouja goed ik heb wel zoiets van of het 1 of het ander.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 10:13 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Doe mij dan toch maar het ziekenfonds ipv. een 'zorgkartel' ... Dat werkte tenminste..
Denk je dat het allemaal aan de zorgverzekeraars ligt? Of is het ook gewoon veel duurder omdat we met een dikkere en oudere bevolking zitten dan vroeger?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 09:23 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Moet je bij de zorgverzekeraars zijn helaas.
Het is vooral veel duurder omdat er heel veel geld ging zitten in reclamecampagnes en directeurssalarissen.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:45 schreef LesStroud het volgende:
[..]
Denk je dat het allemaal aan de zorgverzekeraars ligt? Of is het ook gewoon veel duurder omdat we met een dikkere en oudere bevolking zitten dan vroeger?
Als er verzekeraars zouden worden toegelaten uit de EU zone, zou je eens zien hoeveel goedkoper het kan, echter het is een volledig afgeschermde vijver waar onze drie verzekeraars samen in zitten te vissen., met onze overheid die de hengels voor hen vasthoudt, daarnaast gestaag de procentuele en de nominale premie en het eigen risico verhoogd, en vooral de zorgaanbieders en apothekers fors afknijpt.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:45 schreef LesStroud het volgende:
[..]
Denk je dat het allemaal aan de zorgverzekeraars ligt? Of is het ook gewoon veel duurder omdat we met een dikkere en oudere bevolking zitten dan vroeger?
quote:wo 04 nov 2009, 12:54 | 0 reacties
Zorgpremie gemiddeld 140 euro duurder
AMSTERDAM - De zorgpremies zullen komend jaar flink stijgen, met gemiddeld 140 euro per gezin. Zij kunnen oplopen tot meer dan 400 euro extra per jaar voor de meest uitgebreide polis. Dat is fors meer dan de premiestijging waar het ministerie van Volksgezondheid vanuit ging.
Dit blijkt uit een analyse van de premies van de vier grootste zorgverzekeraars door de onafhankelijke vergelijkingssite ZorgKiezer.nl. De verzekeraars hebben meer dan 90% van alle verzekerden in Nederland als klant.
Van mij part mag het nog meer omhoog, maar dan is het ook uit met dat knieperige gedoe in de zorg!quote:Op woensdag 4 november 2009 13:25 schreef henkway het volgende:
Ik zie het besteedbaar inkomen van de gemiddelde Nederlander fors dalen volgend jaar.
Netto loonsverlaging dus voor iedereen
En alle studenten lopen met een bek vol rotte tanden
[..]
Denk je dat echtquote:Op woensdag 4 november 2009 15:05 schreef LesStroud het volgende:
[..]
Van mij part mag het nog meer omhoog, maar dan is het ook uit met dat knieperige gedoe in de zorg!
Tijd voor een Europese Verzekeringsmarkt.quote:Op woensdag 4 november 2009 15:11 schreef henkway het volgende:
[..]
Denk je dat echt, zolang het zorgkartel het basispakket verder kan afknijpen zullen ze dat zeker doen
Europese verzekeraars krijgen geen toelating van de NZA.quote:Op woensdag 4 november 2009 15:11 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Tijd voor een Europese Verzekeringsmarkt.
Klopt, neemt niet weg dat ik ermee bezig blijfquote:Op woensdag 4 november 2009 15:13 schreef henkway het volgende:
[..]
Europese verzekeraars krijgen geen toelating van de NZA.
ons kent ons he
Ik ben door mijn werk vrij nauw betrokken met de ziekenhuizen en kan deze stijging vrij makkelijk verklaren: Door de privatisering kiezen vele specialisten om zzp'er te worden wat ze 2-3x duurder maakt per uur. Deze trend is helaas ook al 2 jaar stijgende waardoor er steeds meer zzp'ers in de ziekenhuizen komen wat natuurlijk direct doorberekend word aan ons.quote:di 09 jun 2009, 15:15
Zorgverzekeraars betalen fors meer voor specialist
ZEIST - De zorgverzekeraars waren vorig jaar 630 miljoen meer kwijt aan de medisch specialisten. Dat is een stijging van 30 procent, terwijl het aantal behandelingen slechts met 4 procent toenam. Dat blijkt uit onderzoek van Vektis, het rekencentrum van Zorgverzekeraars Nederland (ZN).
De zorgverzekeraars hebben de resultaten dinsdag naar buiten gebracht. Vektis bekeek de ziekenhuisgegevens van 72 procent van de Nederlandse bevolking. Daardoor gelden de resultaten voor alle ziekenhuizen. In alle soorten ziekenhuizen bleek de toename van de specialistenkosten even hoog.
Maffia is het niet echt; waarom niet dubbel betaald krijgen voor hetzelfde werk? Kortom, er zijn gewoon te weinig artsen/specialisten.quote:Op woensdag 4 november 2009 19:58 schreef henkway het volgende:
Ja maar ik vrees dat het nooit meer stopt juist doordat er helemaal geen echte marktwerking is, maar een maffia kartel
Nou ja wij werkenden betalen meer door de onbetaalde rekeningen van medische zorg voor steeds meer illegalen/asielzoekers ,dit omdat er een zorgplicht bestaat. Wiij betalen meer door de steeds groter wordende groep uitkeringstrekkers die geen premie meer afdraagt . En dankzij de DNB van Wellink dienen de zorgverzekeraars een financiele reserve van een paar 100 miljoen op te bouwen., dit om de kosten van failliete zorgverzekeraars op te vangen.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 22:26 schreef qonmann het volgende:
Gelukkig, heeft Agnes weer iets om over te praten..
die paar tientjes
http://www.postbus51.nl/n(...)g-af-te-sluiten.htmlquote:Als u in Nederland woont, bent u verplicht een basiszorgverzekering af te sluiten. De basiszorgverzekering wordt ook wel basisverzekering genoemd en is een verzekering tegen de kosten van de meest voorkomende geneeskundige zorg. Ook mensen die in Nederland werken en hier loonbelasting betalen en kinderen onder de 18 jaar moeten ten minste een basisverzekering hebben.
zielig zorgkartelquote:Op donderdag 5 november 2009 00:45 schreef DikVoormekaar het volgende:
[..]
Deze verhoging heeft totaal geen invloed op verkiezingen. Daar doen de verzekeraars niet aan mee.
Kunnen ze hun patiënten dan nog wel recht in de ogen kijken?quote:Op woensdag 4 november 2009 15:36 schreef Stokkie_ het volgende:
[..]
Ik ben door mijn werk vrij nauw betrokken met de ziekenhuizen en kan deze stijging vrij makkelijk verklaren: Door de privatisering kiezen vele specialisten om zzp'er te worden wat ze 2-3x duurder maakt per uur
quote:Uiterlijk 19 november krijgt u van uw zorgverzekeraar de polis voor 2010 toegezonden. Wij raden u aan om het nieuwe aanbod goed door te nemen. En kritisch te kijken naar de onderdelen die voor u komend jaar belangrijk zijn.
Andere zorgwensen of een duidelijke verslechtering van de polis kunnen een goede reden zijn om over te stappen.
De oude zorgverzekering kunt u voor 1 januari 2010 opzeggen. Bij een nieuwe zorgverzekeraar aanmelden kan tot 1 februari 2010.
quote:Wilt u voor 2010 wisselen van zorgverzekeraar? Zo gemakkelijk stapt u over:
1. Start de vergelijking en vul uw gegevens in
2. Bekijk uw voordeligste premies
3. Selecteer polissen met de gewenste dekking
4. Vraag gratis offertes aan
5. Bepaal welk aanbod voor u het beste is
6. Sluit uw nieuwe zorgverzekering (online) af
7. Stap eenvoudig over met de opzegservice
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |