Werkt uiteraard niet, is overheids zooi, snap dat dan.quote:Op maandag 1 juni 2009 14:03 schreef Meddo het volgende:
Vraag eens een nieuwe code aan..
quote:Op maandag 1 juni 2009 14:11 schreef RobertVH het volgende:
IB Groep, uitstekend spul, vooral in combinatie met Studielink en je Digid
En weer een nieuwe DigiD aanvragenquote:Op maandag 1 juni 2009 14:28 schreef BluesRebel het volgende:
[..]_!
Het is weer zomer dus binnenkort krijgen we die crap weer. (Plus flink wat anti-IB, -studielink topics)
Ja? Log voor de lol eens in en geniet van de stroom sms'jes.quote:Op maandag 1 juni 2009 15:39 schreef Irritatie100 het volgende:
Mensen die niet met DigiD kunnen omgaan
Doet prima bij mij
Bonusklacht: je kan alleen een DigiD aanvragen als je in Nederland ingeschreven staatquote:
Waarom sluiten ze een website, het moet toch allemaal volautomatisch werken.quote:Op maandag 1 juni 2009 16:47 schreef CantFazeMe het volgende:
Staat toch ook duidelijk bij wanneer de website is gesloten.![]()
![]()
Het Reformatorisch Dagblad IS op zondag gesloten.quote:Op maandag 1 juni 2009 17:01 schreef FixYou het volgende:
[..]
Waarom sluiten ze een website, het moet toch allemaal volautomatisch werken.
Straks sluiten ze www.gereformeerd-dagblad.nl nog op zondag
goed idee want dat lost natuurlijk alles op!quote:Op maandag 1 juni 2009 15:50 schreef Kill_em_all het volgende:
Morgen meteen zo'n homofiele medewerker eens lekker de tyfus toewensen
mwoah, maar t is wel leuk toch!quote:Op maandag 1 juni 2009 19:37 schreef Prego het volgende:
[..]
goed idee want dat lost natuurlijk alles op!
Ik ga geen namen noemen wie het veroorzaakt, maar het probleem is merkbaar bij alle providers.quote:Op maandag 1 juni 2009 19:35 schreef w00tNL het volgende:
Ik dacht vandaag ook even in te loggen. Mijn hemel wat een zooi! Krijg sinds 1 uur iedere minuut dezelfde toegangscode! Zooi! Ligt trouwens niet aan Vodafone, ik zit bij Hi en heb het dus ook...
Waarom geen namen noemen? Als een dokter wat fout doet, of als de garage je rem leidingen niet goed aansluit wil je toch ook graag weten wie die fuck ups maakt? Of werk je zelf bij die prutsers? In dat geval ga eens snel oplossen schooierquote:Op maandag 1 juni 2009 19:41 schreef Metatron het volgende:
[..]
Ik ga geen namen noemen wie het veroorzaakt, maar het probleem is merkbaar bij alle providers.
Ja want het alternatief is natuurlijk veel beter. Zorg dat alleen de allerrijkste geld hebben om te gaan studeren, laat de rest lekker arbeider worden. Verdienen ze gelukkig een stuk minder en kunnen ze later jouw AOW lekker niet betalen waardoor jij tot aan je dood door mag werken. Strak plan. Jij hebt zeker gestudeerd? Die investering die nu in mij word gemaakt word ik weet niet hoeveel keer dubbel terug verdient als ik straks 50+% belasting mag betalen.quote:Op maandag 1 juni 2009 22:22 schreef wikwakka2 het volgende:
Dat zal die luie studenten leren om van ons belastinggeld te luieren
quote:Op maandag 1 juni 2009 22:22 schreef wikwakka2 het volgende:
Dat zal die luie studenten leren om van ons belastinggeld te luieren
Ik heb een NDA waar ik me aan dien te houden. Dat ik hier aangeef dat het het probleem bekend is en er aan gewerkt wordt is niet meer dan een 'courtesy' aan de mensen die er hier over klagen. Scheelt hun weer wat frustratie met het (proberen te) bereiken van de helpdesk van hun provider. Meer details kan ik simpelweg niet verstrekken.quote:Op maandag 1 juni 2009 20:22 schreef Kill_em_all het volgende:
[..]
Waarom geen namen noemen? Als een dokter wat fout doet, of als de garage je rem leidingen niet goed aansluit wil je toch ook graag weten wie die fuck ups maakt? Of werk je zelf bij die prutsers? In dat geval ga eens snel oplossen schooier
mensen die werken bij het ibgquote:Op maandag 1 juni 2009 23:47 schreef Metatron het volgende:
[..]
Ik heb een NDA waar ik me aan dien te houden. Dat ik hier aangeef dat het het probleem bekend is en er aan gewerkt wordt is niet meer dan een 'courtesy' aan de mensen die er hier over klagen. Scheelt hun weer wat frustratie met het (proberen te) bereiken van de helpdesk van hun provider. Meer details kan ik simpelweg niet verstrekken.
En for the record: ik werk niet voor een provider.
Nope. En ook niet voor DigiD, mocht dat je volgende gok zijn.quote:
Nee, ook al nietquote:
waarom loop je iedereen te verdedigen terwijl het bedrijf gewoon een dikke fout maakt en dit pas na 10 uur! kan oplossen? want in mijn ogen lijkt het mij toch echt wel golden bytes...quote:
Ik verdedig niemand, ik heb een NDA waar ik me aan dien te houden. Het enige wat ik er over kwijt kan is dat het probleem bij een operator lag, en niet bij IBG, DigiD, Golden Bytes of welk verder bedrijf je ook uit je hoge hoed wil toveren.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 09:52 schreef pindapeller het volgende:
[..]
waarom loop je iedereen te verdedigen terwijl het bedrijf gewoon een dikke fout maakt en dit pas na 10 uur! kan oplossen? want in mijn ogen lijkt het mij toch echt wel golden bytes...
Ik was sarcastischquote:Op maandag 1 juni 2009 23:41 schreef Kill_em_all het volgende:
[..]
Ja want het alternatief is natuurlijk veel beter. Zorg dat alleen de allerrijkste geld hebben om te gaan studeren, laat de rest lekker arbeider worden. Verdienen ze gelukkig een stuk minder en kunnen ze later jouw AOW lekker niet betalen waardoor jij tot aan je dood door mag werken. Strak plan. Jij hebt zeker gestudeerd? Die investering die nu in mij word gemaakt word ik weet niet hoeveel keer dubbel terug verdient als ik straks 50+% belasting mag betalen.
SMS crap lijkt btw te zijn opgehouden, thank god.
Nah het was gisteravond al opgehouden dus heb niet meer gebeldquote:Op dinsdag 2 juni 2009 12:12 schreef Maruna het volgende:
TS heeft nu al gebeld? ik wacht op een mp3 met je gesprek met IB-groep!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |