quote:Nou, vooruit. Maar ja, dat gebeurde ondermeer met een trommel. Zij wel? Ja, zij wel! En onder het ‘genot’ van een sloot bier uit blikjes. Zij wel? Ja, zij wel!
Boehoeeequote:Dat was geen slechte keus, want bij het eindsignaal werden rokende en stinkende fakkels ontstoken. Wat? Vuurwerk? Zij wel? Ja, zij wel! Het is te hopen dat de FEB of de NBB een forse boete uitdeelt voor dit ‘fangedrag’ en de club tevens vraagt, waarom er zo belachelijk werd gecontroleerd onder echte fans en gewone basketballliefhebbers.
Liever niet teveel bemoeienis van Europa nee. Frankrijk en Duitsland hoeven niet te beslissen wat er in Nederland gebeurt. Ben verder niet conservatief nee.quote:Op maandag 1 juni 2009 15:36 schreef Emimich het volgende:
[..]
Je stemt SP want je bent conservatief én anti-Europa? Ik had toch wel verwacht dat jij wat ruimdenkender was.
die met die krullen zou zo mijn mattie kunnen zijnquote:
regeringleiders die steeds meer onze privacy inperken onder het mom terrorismebestrijdingquote:
Het is mijn mattie al nohh.quote:Op maandag 1 juni 2009 15:43 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
die met die krullen zou zo mijn mattie kunnen zijn
quote:Op maandag 1 juni 2009 15:44 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
regeringleiders die steeds meer onze privacy inperken onder het mom terrorismebestrijding
Jawel, want de SP is een partij bij uitstek die ervoor kiest om tegen de meeste veranderingen te zijn. Niet voor niets hebben ze een reputatie als "nee-partij" opgebouwd, dat noem ik dan conservatief.quote:Op maandag 1 juni 2009 15:41 schreef Smart_ass het volgende:
Liever niet teveel bemoeienis van Europa nee. Frankrijk en Duitsland hoeven niet te beslissen wat er in Nederland gebeurt. Ben verder niet conservatief nee.SP toch ook niet?
Wat krijg ik ervoor?quote:
Ja oke, op die manier. Ik dacht meer bepaalde standpunten, homohuwelijk en abortus enzo. Wat dat betreft zijn ze niet conservatief.quote:Op maandag 1 juni 2009 15:54 schreef Emimich het volgende:
[..]
Jawel, want de SP is een partij bij uitstek die ervoor kiest om tegen de meeste veranderingen te zijn. Niet voor niets hebben ze een reputatie als "nee-partij" opgebouwd, dat noem ik dan conservatief.![]()
Ik ben een voorstander van verder gaande Europese samenwerking op basis van de vele voordelen die het met zich meebrengt. In een wereld waar supermachten als Amerika, India, China etc. aan het ontstaan zijn kan Europa het zich niet meer veroorloven om met 30 landen individueel beleid te voeren.
Ik denk dat de eenwording van Europa een niet te stoppen proces is. Dan kan je beter ervoor zorgen dat zo'n proces het meest op jouw manier gaat dan proberen de hakken in het zand te zatten. De Nederlandse economie is nu al volledig afhankelijk van het buitenland, in dat opzicht bestaat de grens eigenlijk niet meer.quote:Op maandag 1 juni 2009 15:58 schreef Smart_ass het volgende:
Ja oke, op die manier. Ik dacht meer bepaalde standpunten, homohuwelijk en abortus enzo. Wat dat betreft zijn ze niet conservatief.
Heb je gelijk in, maar Nederland is een klein land. Wanneer Europese samenwerking erg ver gaat heeft Nederland steeds minder te zeggen, en zullen vooral de grotere landen beslissen wat er in Nederland, en in de andere landen, gaat gebeuren.
Overigens ben ik helemaal geen SP fan hoor, verre van eigenlijk. Toevallig komen mijn standpunten en die van de SP voor de Europese verkiezingen toevallig overeen.
Europese samenwerking wat economie betreft heb ik ook niets tegen hoor. Nederland is sowieso inderdaad al afhankelijk van veel landen, voor de grote export enzo. Alleen dingen als bijvoorbeeld in elk land dezelfde regels m.b.t asielprocedure, dezelfde belastingen, etc. zie ik niet zo zitten.quote:Op maandag 1 juni 2009 16:01 schreef Emimich het volgende:
[..]
Ik denk dat de eenwording van Europa een niet te stoppen proces is. Dan kan je beter ervoor zorgen dat zo'n proces het meest op jouw manier gaat dan proberen de hakken in het zand te zatten. De Nederlandse economie is nu al volledig afhankelijk van het buitenland, in dat opzicht bestaat de grens eigenlijk niet meer.
Score.quote:Op maandag 1 juni 2009 15:49 schreef Bootje84 het volgende:
Dan is dit de laatste reactie op jou van mij. Ik heb een vreselijke hekel aan kortzichtige mensen die denken dat ze mensen kénnen op basis van een paar posts. Ik spuug op je. Ik hoop je ook niet meer in het volgende topic tegen te komen..
Ja, dat ligt natuurlijk precair. Qua asielprocedure ben ik er wel voorstander van, ervan uitgaande dat er voor een niet al te gekke procedure gekozen wordt maar overal dezelfde belastingen zal er de komende tientallen jaren niet inzitten. Daar moet namelijk een echte superstaat voor zijn om zoiets af te spreken, dat zou echt revolutionair zijn.quote:Op maandag 1 juni 2009 16:05 schreef Smart_ass het volgende:
Europese samenwerking wat economie betreft heb ik ook niets tegen hoor. Nederland is sowieso inderdaad al afhankelijk van veel landen, voor de grote export enzo. Alleen dingen als bijvoorbeeld in elk land dezelfde regels m.b.t asielprocedure, dezelfde belastingen, etc. zie ik niet zo zitten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |