wou al vvd stemmenquote:
Eens? Net alsof ze zoiets kunnen realiseren zonder dat de prijs van het vlees omhoog gaat.quote:Op maandag 1 juni 2009 16:52 schreef onlogisch het volgende:
De EU moet zeer grote veebedrijven (megastallen) verbieden.
Eens/Oneens?
Ik vind dit een lastige, toch maar op eens geklikt
Ik zeg ook niet dat het te realiseren isquote:Op maandag 1 juni 2009 16:54 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Eens? Net alsof ze zoiets kunnen realiseren zonder dat de prijs van het vlees omhoog gaat.
Ik ken je niet.quote:Op maandag 1 juni 2009 16:49 schreef Florian_ het volgende:
Je hebt nog steeds niet vertelt wat jij nou doet. Kom maar terug als je daar eens antwoord op geeft.
dat kan nietquote:Op maandag 1 juni 2009 16:56 schreef onlogisch het volgende:
Trouwens :
Boven aan met stip D66
En helemaal onderaan vriend Geert
Oh sorryquote:Op maandag 1 juni 2009 16:56 schreef gers het volgende:
[..]
dat kan niet![]()
jij bent voor feyenoord
feyenoord fans zijn mongolen
mongolen stemmen pvv
feyenoorders stemmen dus pvv
Dierenbelang, duh.quote:Op maandag 1 juni 2009 16:57 schreef swarmahoer het volgende:
al het geld van de eu moet naar nederland, leuk punt, zeker eens, maar is niet haalbaardaarom staat het ook niet als speerpunt van een partij op het programma
ben benieuwd naar de onderbouwing van dat punt, die veestallen kleiner maken
quote:
slecht antwoord, emimich durft gewoon nietquote:
Hij heeft vmbo gedaan, dat weet je tochquote:Op maandag 1 juni 2009 16:58 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
slecht antwoord, emimich durft gewoon niet
mietje
quote:Op maandag 1 juni 2009 16:58 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Als puntje bij paaltje komt ben je gewoon een watje, zelfs op internet.
kunnen we ook alle dierproeven wel verbiedenquote:
Dat zou opzich wel een goede zaak zijn ja.quote:Op maandag 1 juni 2009 17:01 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
kunnen we ook alle dierproeven wel verbieden
dat lijkt me sterkquote:Op maandag 1 juni 2009 16:59 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Hij heeft vmbo gedaan, dat weet je toch
hebben we ook gelijk een oplossing voor het overschot aan mensen op de wereldquote:Op maandag 1 juni 2009 17:02 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat zou opzich wel een goede zaak zijn ja.
er bestaan synoniemenwoordenboeken hoor, die kan elke vmbo'er kopenquote:
bron?quote:Op maandag 1 juni 2009 17:05 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Nee hoor. Volgens mij doet hij MBO4 Elekrotechniek ofzo
Je hebt ook domme watjes met faalangst en dyslexie die met alle moeite van de wereld hun VMBO halen. Het type dat 5x over hun rijexamen doet vanwege hun gebrek aan zelfvertrouwen. Ik geef eerlijk toe: op dat type mens kijk ik neer.quote:Op maandag 1 juni 2009 16:58 schreef Florian_ het volgende:
Als puntje bij paaltje komt ben je gewoon een watje, zelfs op internet.
Ik ben er ook geen voorstander van, maar dat lijkt me de achterliggende gedachte.quote:Op maandag 1 juni 2009 17:01 schreef swarmahoer het volgende:
kunnen we ook alle dierproeven wel verbieden
Het absolute gebrek aan wiskundig inzicht niet te vergeten. Zo'n zielig hoopje mens heeft niets op een universiteit te zoeken.quote:Op maandag 1 juni 2009 17:08 schreef Emimich het volgende:
Je hebt ook domme watjes met faalangst en dyslexie die met alle moeite van de wereld hun VMBO halen. Het type dat 5x over hun rijexamen doet vanwege hun gebrek aan zelfvertrouwen. Ik geef eerlijk toe: op dat type mens kijk ik neer.
En toch type je als een 3-jarige. Dan lijkt het erop dat kennis van de grammatica niet bij iedereen er ingeslagen kan worden.quote:Op maandag 1 juni 2009 17:05 schreef swarmahoer het volgende:
er bestaan synoniemenwoordenboeken hoor, die kan elke vmbo'er kopen
Het is eenzaam aan de top.quote:Op maandag 1 juni 2009 17:10 schreef swarmahoer het volgende:
zelfingenomen mensen kijken op iemand neer, ambitieuze mensen kijken tegen iemand op
quote:Op maandag 1 juni 2009 17:08 schreef Emimich het volgende:
[..]
Je hebt ook domme watjes met faalangst en dyslexie die met alle moeite van de wereld hun VMBO halen. Het type dat 5x over hun rijexamen doet vanwege hun gebrek aan zelfvertrouwen. Ik geef eerlijk toe: op dat type mens kijk ik neer.
quote:Op zaterdag 30 mei 2009 15:01 schreef Emimich het volgende:
[..]
Proleten zoals jij beseffen niet dat ik me niet verheven voel boven andere mensen.
ik ben wel voorstander van dierproeven, )mits het niet voor make up of dat soort secundaire middelen is) aangezien hierdoor geneesmiddelen getest kunnen worden die (nog) niet op mensen getest kunnen wordenquote:Op maandag 1 juni 2009 17:08 schreef Emimich het volgende:
[..]
Ik ben er ook geen voorstander van, maar dat lijkt me de achterliggende gedachte.
het is niet goed om op jezelf neer te kijken he!quote:Op maandag 1 juni 2009 17:08 schreef Emimich het volgende:
[..]
Je hebt ook domme watjes met faalangst en dyslexie die met alle moeite van de wereld hun VMBO halen. Het type dat 5x over hun rijexamen doet vanwege hun gebrek aan zelfvertrouwen. Ik geef eerlijk toe: op dat type mens kijk ik neer.
ter zelfreflectiequote:Op maandag 1 juni 2009 17:12 schreef Syb-rund. het volgende:
[..]
het is niet goed om op jezelf neer te kijken he!
Zeker voor het testen van geneesmiddelen ben ik daar ook voorstander van.quote:Op maandag 1 juni 2009 17:12 schreef swarmahoer het volgende:
ik ben wel voorstander van dierproeven, )mits het niet voor make up of dat soort secundaire middelen is) aangezien hierdoor geneesmiddelen getest kunnen worden die (nog) niet op mensen getest kunnen worden
denk aan aids, malaria, kanker etc
quote:Op maandag 1 juni 2009 17:10 schreef Emimich het volgende:
[..]
En toch type je als een 3-jarige. Dan lijkt het erop dat kennis van de grammatica niet bij iedereen er ingeslagen kan worden.
Bron? Emimich doet zelf toch ook niet aan bronnen? Al zijn meningen zijn feiten, en hij is koning terwijl de rest van FOK slechts gepeupel is. Je kunt het prima afleiden aan zijn postgedrag. Hij adoreert verscheidene users (Chrz2k en beauregard bijv.) en loopt als een hondje achter ze aan in discussies. Grappig is dat hij zelf nooit iets nuttigs inbrengt. Zijn posts hangen aan elkaar van onzin verpakt in een mooi elitair papiertje. Jammer dat er zo gemakkelijk doorheen te prikken valt. Als hij echt zo verheven en tof zou zijn, zou dat wel blijken uit zijn posts. Zo hebben users als GlowMouse en Scaurus wel daadwerkelijk iets te vertellen (en helpen ze ook users in SES en WGR topics). In tegenstelling tot Emimich scheppen ze echter niet op over hun opleiding, en geven ze deze ook nog eens vrij. Emimich durft niet eens te vertellen welke studie hij doet, maar roept wel het hardste dat Mbo en Hbo bagger is. Slim zijn? Prima. Slim proberen te zijn zonder dat het ergens uit blijkt? Triest.quote:
dat weet ik en daar ben ik het mee eens, maar vind je het erg als ik het niet geloofwaardig vind dat hij mbo doetquote:Op maandag 1 juni 2009 17:16 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Bron? Emimich doet zelf toch ook niet aan bronnen? Al zijn meningen zijn feiten, en hij is koning terwijl de rest van FOK slechts gepeupel is. Je kunt het prima afleiden aan zijn postgedrag. Hij adoreert verscheidene users (Chrz2k en beauregard bijv.) en loopt als een hondje achter ze aan in discussies. Grappig is dat hij zelf nooit iets nuttigs inbrengt. Zijn posts hangen aan elkaar van onzin verpakt in een mooi elitair papiertje. Jammer dat er zo gemakkelijk doorheen te prikken valt. Als hij echt zo verheven en tof zou zijn, zou dat wel blijken aan zijn posts. Zo hebben users als GlowMouse en Scaurus wel daadwerkelijk iets te vertellen (en helpen ze ook users in SES en WGR topics). In tegenstelling tot Emimich scheppen ze echter niet op over hun opleiding, en geven ze deze ook nog eens vrij. Emimich durft niet eens te vertellen welke studie hij doet, maar roept wel het hardste dat Mbo en Hbo bagger is. Slim zijn? Prima. Slim proberen te zijn zonder dat het ergens uit blijkt? Triest.
goede postquote:Op maandag 1 juni 2009 17:16 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Bron? Emimich doet zelf toch ook niet aan bronnen? Al zijn meningen zijn feiten, en hij is koning terwijl de rest van FOK slechts gepeupel is. Je kunt het prima afleiden aan zijn postgedrag. Hij adoreert verscheidene users (Chrz2k en beauregard bijv.) en loopt als een hondje achter ze aan in discussies. Grappig is dat hij zelf nooit iets nuttigs inbrengt. Zijn posts hangen aan elkaar van onzin verpakt in een mooi elitair papiertje. Jammer dat er zo gemakkelijk doorheen te prikken valt. Als hij echt zo verheven en tof zou zijn, zou dat wel blijken uit zijn posts. Zo hebben users als GlowMouse en Scaurus wel daadwerkelijk iets te vertellen (en helpen ze ook users in SES en WGR topics). In tegenstelling tot Emimich scheppen ze echter niet op over hun opleiding, en geven ze deze ook nog eens vrij. Emimich durft niet eens te vertellen welke studie hij doet, maar roept wel het hardste dat Mbo en Hbo bagger is. Slim zijn? Prima. Slim proberen te zijn zonder dat het ergens uit blijkt? Triest.
Het is erg gemakkelijk om al m'n posts als onzin te plaatsen terwijl je simpelweg de essentie ervan niet begrijpt. Het is een reflex waar je inschiet omdat ik je keer op keer terecht aanval op je pretentieuze gedrag.quote:Op maandag 1 juni 2009 17:16 schreef Florian_ het volgende:
Bron? Emimich doet zelf toch ook niet aan bronnen? Al zijn meningen zijn feiten, en hij is koning terwijl de rest van FOK slechts gepeupel is. Je kunt het prima afleiden aan zijn postgedrag. Hij adoreert verscheidene users (Chrz2k en beauregard bijv.) en loopt als een hondje achter ze aan in discussies. Grappig is dat hij zelf nooit iets nuttigs inbrengt. Zijn posts hangen aan elkaar van onzin verpakt in een mooi elitair papiertje. Jammer dat er zo gemakkelijk doorheen te prikken valt. Als hij echt zo verheven en tof zou zijn, zou dat wel blijken uit zijn posts. Zo hebben users als GlowMouse en Scaurus wel daadwerkelijk iets te vertellen (en helpen ze ook users in SES en WGR topics). In tegenstelling tot Emimich scheppen ze echter niet op over hun opleiding, en geven ze deze ook nog eens vrij. Emimich durft niet eens te vertellen welke studie hij doet, maar roept wel het hardste dat Mbo en Hbo bagger is. Slim zijn? Prima. Slim proberen te zijn zonder dat het ergens uit blijkt? Triest.
Zou je het geloofwaardig vinden als ik zou zeggen dat Florian VMBO gedaan heeft?quote:Op maandag 1 juni 2009 17:19 schreef Syb-rund. het volgende:
dat weet ik en daar ben ik het mee eens, maar vind je het erg als ik het niet geloofwaardig vind dat hij mbo doet
Pannenkoek.quote:Op maandag 1 juni 2009 17:25 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
de OP nog maar eens, is hij te moeilijk vraag ik me af
je zeikt mn posts af omdat je ze niet snaptquote:Op maandag 1 juni 2009 17:23 schreef Emimich het volgende:
[..]
Het is erg gemakkelijk om al m'n posts als onzin te plaatsen terwijl je simpelweg de essentie ervan niet begrijpt. Het is een reflex waar je inschiet omdat ik je keer op keer terecht aanval op je pretentieuze gedrag.
de slimme fokkers begrijpen mij teminstequote:De echt intelligente users van FOK begrijpen mijn beweegredenen en die waardering is me meer waard dan de mening van de unthinking majority.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |