Ze hadden er tegen Feyenoord al uit moeten vliegenquote:Op zondag 31 mei 2009 18:30 schreef DJ_Ryow het volgende:
extra zuur voor Roda als ze er straks uitvliegen
Jij bedoelt Raymond van Meenen. Met voorsprong de beste scheidsrechter die ik dit seizoen in het Cambuurstadion heb zien fluiten.quote:Op zondag 31 mei 2009 18:42 schreef Freeflyer het volgende:
[..]
Ben zijn naam even kwijt, maar die scheids met het rooie haar. Doe die maar. Tot op heden vind ik hem een van de beteren.
Ik heb genoten van de wedstrijdquote:Op zondag 31 mei 2009 18:50 schreef Kremers het volgende:
Wat een prut teams zijn het toch ookWordt het niet tijd om de eredivie terug te brengen naar 16 clubs?
Alleen al door hun coach hoop ik dat ze degraderen.quote:Op zondag 31 mei 2009 18:57 schreef NoizEkick het volgende:
Geen mensen van Roda voor de camera. Ze bleven in de kleedkamer zitten met z'n allen. Wat een huichelaars.
Dat is inderdaad nog de grootste droeftoeter. Eerst de hele tijd janken dat er een complot gaande is, en wanneer je dan zelf ontiegelijk hard geholpen wordt, je verschuilen in de kleedkamer.quote:Op zondag 31 mei 2009 19:31 schreef tong80 het volgende:
[..]
Alleen al door hun coach hoop ik dat ze degraderen.
De hele wereld is toch ook tegen Roda johquote:Op zondag 31 mei 2009 19:35 schreef NoizEkick het volgende:
Dat is inderdaad nog de grootste droeftoeter. Eerst de hele tijd janken dat er een complot gaande is, en wanneer je dan zelf ontiegelijk hard geholpen wordt, je verschuilen in de kleedkamer.
Hey Stevie Wonder, jij hier op FOK!?quote:Op zondag 31 mei 2009 19:37 schreef groenen het volgende:
Jammer van Nijhuis, ik vind het normale gesproken de beste Nederlandse scheidsrechter.
Die kop van hemquote:
Cambuur speelt thuis tegen Rodaquote:Op zondag 31 mei 2009 21:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
Toch blijft dat best of 3 systeem gewoon kut. Bij normaal Europa Cup-systeem was Cambuur er nu al geweest (net als RKC).
Wel mooi trouwens dat de twee eerstedivisieploegen woensdag het thuisvoordeel hebben nu. Kan denk ik echt alle kanten op in beide wedstrijden. Twee echte finales woensdag!
Ga er wel van uit.quote:Op zondag 31 mei 2009 22:12 schreef Dos37 het volgende:
De wedstrijden komen beide weer op TV hoop ik
Niet als ze zo spelen als in de eerste uitwedstrijd.quote:Op maandag 1 juni 2009 17:20 schreef Zwoerd het volgende:
Ik denk eigenlijk toch dat Roda dit gaat winnen.
quote:Roda mist zeven basisspelers tegen Cambuur
Door Lisanne van der Ploeg
Maandag, 01 juni 2009, 17:06
Roda JC mist zeven basisspelers in het derde en beslissende play-offduel met Cambuur Leeuwarden. De selectie zal aangevuld worden met een aantal A-jeugdspelers.
Middenvelder Willem Janssen is geschorst. Hij kreeg in de tweede play-offwedstrijd tegen Cambuur een gele kaart. Marcel Meeuwis (foto) ontving in de thuiswedstrijd een rode kaart en is daarom ook niet van de partij.
Cissé is hoogstwaarschijnlijk nog geblesseerd. Hij speelde afgelopen zondag al met pijnstillers. Eric Addo is afwezig vanwege interlandverplichtingen.
Ook aanvallers Yulu Matondo, Vandamme en Van Tornhout zijn niet van de partij, zo meldt het Limburgse medium L1.
Andres Oper zit wel bij de selectie, maar de aanvaller kan geen volledige wedstrijd spelen. Bodor en Marcel de Jong zijn wel volledig fit. Kris de Wree is nog een vraagteken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |