Je mist het punt. Het gaat om de toenemende walgelijkheid van de jamba reclames en dat daarbij telkens weer de grens van de ethiek wordt verschoven.quote:
Het werkt gewoon niet!quote:Op zaterdag 30 mei 2009 23:59 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Je mist het punt. Het gaat om de toenemende walgelijkheid van de jamba reclames en dat daarbij telkens weer de grens van de ethiek wordt verschoven.
Dat. Verbieden die troep.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 23:59 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Je mist het punt. Het gaat om de toenemende walgelijkheid van de jamba reclames en dat daarbij telkens weer de grens van de ethiek wordt verschoven.
Mensen zoals jij moeten niet in Thailand komenquote:Op zondag 31 mei 2009 00:02 schreef Buschetta het volgende:
was laatst in thailand... gelukkig wees een vriend me op die Jamba Beaver scan. En dat heeft me voor een hoop fouten en narigheid behoedt.
Jamba tnx
Juist daarom. Die jeugd is sowieso gestoord en zoiets hoeft er niet nog eens bij.quote:
quote:Op zaterdag 30 mei 2009 23:53 schreef vogeltjesdans het volgende:
Net weer een onvervalste reclame gezien van jamba. Weer wat nieuws: de dick and beaver scan op je telefoon. Hiermee kan je dus checken wat iemand in zijn of haar broek heeft zitten. Dat wordt ook zo gezegd he, "kijk wat een man of vrouw in de broek heeft"![]()
Is dit nog normaal??? Jamba reclames zijn van nature kut, maar dit is toch gewoon niet meer normaal? Dit zit echt op het randje van fatsoen. Walgelijk gewoon, zeker in aanmerking genomen de doelgroep die ze voor ogen hebben.
Want dat kun je inderdaad zien met die telefoon. Je download röntgenapparatuur.quote:Zie je het voor je, zoeen gast die naar een meisje toe loopt en zegt "ik weet wat je in je slipje hebt".
Die zag ik ook, ik had echt iets van WTF.quote:Op zondag 31 mei 2009 00:20 schreef vogeltjesdans het volgende:
WEER een andere reclame: de mobiele memmen meter! SMS meter aan
Hey mastermind, ben je nou echt zo dom of pretendeer je het te zijn?quote:Op zondag 31 mei 2009 03:38 schreef Mikkie het volgende:
Want dat kun je inderdaad zien met die telefoon. Je download röntgenapparatuur..
Whehehe.quote:Op zondag 31 mei 2009 10:12 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Jamba, contractbreuk, mydaughterisfuckinganigga, spam, skimming, fuckingatwoyearold, kill America, kill Obama, kill Bush, kill whitey, allah'u akhbar, bomb, Jamba, white house, revolution, holocaust hoax, babykiller, the klan shall prevail, the eternal jew, Iran, Ahmadinejad for president, Jamba, ringtones.
Nee, ik zie gewoon allemaal kansloze kutnerds voor me en die probeer ik voor een matige, niet-kloppende versiertruc te behoeden.quote:Op zondag 31 mei 2009 09:58 schreef 2dope het volgende:
[..]
Hey mastermind, ben je nou echt zo dom of pretendeer je het te zijn?
Jamba![]()
![]()
![]()
"Kennis is macht!"
quote:Op zondag 31 mei 2009 10:12 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Jamba, contractbreuk, mydaughterisfuckinganigga, spam, skimming, fuckingatwoyearold, kill America, kill Obama, kill Bush, kill whitey, allah'u akhbar, bomb, Jamba, white house, revolution, holocaust hoax, babykiller, the klan shall prevail, the eternal jew, Iran, Ahmadinejad for president, Jamba, ringtones.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |