Voor TC03 is het ongenuanceerd kankeren op alle Marokkanen gelijk aan "kritisch naar de samenleving kijken".quote:Op zaterdag 30 mei 2009 09:49 schreef Leevancleef het volgende:
[..]
Als je met 'het probleem' een probleem bedoelt waarvoor je de gehele Marokkaanse gemeenschap verantwoordelijk acht, dan zal hij dat probleem uiteraard niet erkennen.
Ik heb eerder het idee dat de politiek bang is om voor racist uit gemaakt te worden waardoor er een situatie ontstaan is waarbij allochtonen een vrijbrief hebben om te doen wat ze maar willen.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 02:58 schreef Fedor_von_Bock het volgende:
Ik heb altijd het gevoel dat de Nederlandse politie een beetje bang is voor Marokkanen, of bang om te provoceren en ze daarom met fluwelen handschoenen aanpakt. Terwijl je dat tuig juist moet vernederen en laten weten wie de baas is. Er mag best wat bloed gaan vloeien.
Ik heb eerder het idee dat achterlijke racisten smoesjes verzinnen om hun gedrag goed te praten.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 12:13 schreef Colnago het volgende:
[..]
Ik heb eerder het idee dat de politiek bang is om voor racist uit gemaakt te worden waardoor er een situatie ontstaan is waarbij allochtonen een vrijbrief hebben om te doen wat ze maar willen.
marokkanen en andere buitenlanders doen dat inderdaad.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 12:16 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Ik heb eerder het idee dat achterlijke racisten smoesjes verzinnen om hun gedrag goed te praten.
Wat een debieltjes zijn die Marokkanen die jij kent dan. Als zij zelf ooit iets fouts doen willen ze harder gestraft worden dan dat een autochtoon iets fouts doet? Wat voor vorm van SM is dat nou weer?quote:Op zaterdag 30 mei 2009 03:18 schreef Shreyas het volgende:
Ik ken genoeg Marokkanen die het gedrag van Marokkaanse criminelen jongeren keihard veroordeelt en ook pleiten voor hardere aanpak en strengere straffen voor deze groep.
Ik heb de meeste Nederlanders ook nog geen excuses zien aanbieden naar de Antilliaanse gemeenschap voor de moorden die Karst T. onder hen heeft gepleegd. Sterker nog, ik ga dat ook niet doen, want ik heb niets met Karst T.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 11:41 schreef misteriks het volgende:
het feit dat ze haast nooit de slechte daden binnen hun eigen gemeenschap ondubbelzinning afkeuren geeft mij het recht te generaliseren
Als Marokkanen nou eens wat vaker positief in het nieuws kwamen, was het misschien ook niet nodig om "kritisch naar de samenleving te kijken"quote:Op zaterdag 30 mei 2009 11:29 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Voor TC03 is het ongenuanceerd kankeren op alle Marokkanen gelijk aan "kritisch naar de samenleving kijken".
Als hier in de buurt 40 figuren als Karst T. woonden had je een punt. Dat is een individueel terwijl de groep islamieten "die het voor de rest verpesten" zich niet meer beperkt tot enkelen.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 12:47 schreef Pool het volgende:
[..]
Ik heb de meeste Nederlanders ook nog geen excuses zien aanbieden naar de Antilliaanse gemeenschap voor de moorden die Karst T. onder hen heeft gepleegd. Sterker nog, ik ga dat ook niet doen, want ik heb niets met Karst T.
Wat een gelul. Als je bij Karst T. ook nog de blanke mannen telt die hun eigen gezin hebben uitgemoord etc., dan kun je net zo'n verhaal ophangen. En anders om kun je van elk geval waarin een Marokkaan iets verkeerd doet ook een individuele zaak maken.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 12:50 schreef pisnicht het volgende:
[..]
Als hier in de buurt 40 figuren als Karst T. woonden had je een punt. Dat is een individueel terwijl de groep islamieten "die het voor de rest verpesten" zich niet meer beperkt tot enkelen.
Het ligt er ook maar net aan hoe je de groep definieert. Je zou net zo goed kunnen zeggen dat de cultuur in de Randstad anders is dan buiten de Randstad en dat er daarom meer criminele jongeren in de Randstad wonen. En daarom zouden we Randstedelingen zwaarder moeten straffen?quote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:09 schreef Pool het volgende:
[..]
Wat een gelul. Als je bij Karst T. ook nog de blanke mannen telt die hun eigen gezin hebben uitgemoord etc., dan kun je net zo'n verhaal ophangen. En anders om kun je van elk geval waarin een Marokkaan iets verkeerd doet ook een individuele zaak maken.
En zelfs als je kijkt naar de misdaadcijfers, waaruit dan blijkt dat pakweg 3% van de Nederlanders crimineel is en rond de 6% van de Marokkanen (zag ik zojuist in een ander topic in een plaatje van bendk), dan zie ik nog niet het punt waarom dan de 94% onschuldige Marokkanen wél hun excuses moeten aanbieden en de 97% van de Nederlanders niet.
Sowieso slaat je vergelijk qua vergrijp natuurlijk al nergens op en dat weet je zelf ook wel lijkt me. Daarnaast weet ik niet welke cijfers jij bedoeld maar het lijkt me sterk dat jaren achtereen de Marokkanen crimineel sterk zijn oververtegenwoordigd en het nu ineens slechts 6% blijkt te zijn. Er is gewoon een groot verschil in mentaliteit en dat moet serieus omgebogen worden om er iets aan te kunnen doen.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:09 schreef Pool het volgende:
[..]
Wat een gelul. Als je bij Karst T. ook nog de blanke mannen telt die hun eigen gezin hebben uitgemoord etc., dan kun je net zo'n verhaal ophangen. En anders om kun je van elk geval waarin een Marokkaan iets verkeerd doet ook een individuele zaak maken.
En zelfs als je kijkt naar de misdaadcijfers, waaruit dan blijkt dat pakweg 3% van de Nederlanders crimineel is en rond de 6% van de Marokkanen (zag ik zojuist in een ander topic in een plaatje van bendk), dan zie ik nog niet het punt waarom dan de 94% onschuldige Marokkanen wél hun excuses moeten aanbieden en de 97% van de Nederlanders niet.
Het is opvallend dat het jou opvalt, aangezien ik vrijwel nooit (behalve misschien op Meki na) moslims incidenten goed zie praten. Wat ik wel zie is dat moslims keihard reageren op mensen die menen incidenten vrijelijk te kunnen gebruiken om hun semi-racistische onzin te spuien over gehele bevolkingsgroepen. Ik heb niets te maken met Marokkanen die positief in het nieuws komen, noch met Marokkanen die negatief in het nieuws komen, men moet accepteren dat er veel Marokkanen zijn, die gewoon bezig zijn met wonen, werken, eten en leven - en derhalve geen zin hebben in het aanhoren van verhalen over hoe slecht ze eigenlijk wel niet zijn. Het is dan ook frappant dat (bepaalde lieden in een) individualistische ingestelde samenleving als de Nederlandse, Marokkanen zo graag collectivistisch wil bestraffen.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 12:48 schreef pisnicht het volgende:
[..]
Als Marokkanen nou eens wat vaker positief in het nieuws kwamen, was het misschien ook niet nodig om "kritisch naar de samenleving te kijken"![]()
Het valt mij ook op dat de islamieten hier (niet boeiend of het turks of marokkaans is) gewoon structureel "incidenten" goedpraten. Sowieso ligt daar de basis van alle problemen ook. Ouders van ontspoorde jongeren boeit het niet en verder spreekt vrijwel niemand uit de gemeenschap ze erop aan laat staan het te veroordelen.
Het is eerder verontrustend dat meerdere users hier claimen dat Marokkanen/Turken op het forum acties van bontkraagjes goed lopen te praten, terwijl ze daar geen enkel bewijs voor hebben. Sommige users worden zelfs bij naam genoemd. Dan zou het ook niet al te moeilijk moeten zijn om dergelijke goed-praat posts hier ten toon te spreiden.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:38 schreef pisnicht het volgende:
Het feit dat het je zelf niet opvalt maar meerdere users in dit topic wel is alleen maar verontrustend te noemen.
Daarnaast zeg ik niet dat je een bepaalde groep collectief moet bestraffen maar zeg ik dat men als groep wel wat meer zou mogen doen om de negatieve beeldvorming te veranderen. Zie het als die supporter van FC utrecht die door de rest van de supporters werd aangegeven vanwege zijn gedrag.
Verontrustend inderdaad, dat je onderbuik belangrijker is dan de feiten en dat jullie als internetracistjes elkaar ook nog eens verder weten op te naaien.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:38 schreef pisnicht het volgende:
Het feit dat het je zelf niet opvalt maar meerdere users in dit topic wel is alleen maar verontrustend te noemen.
"Slechts" 6 procent?quote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:21 schreef pisnicht het volgende:
[..]
Sowieso slaat je vergelijk qua vergrijp natuurlijk al nergens op en dat weet je zelf ook wel lijkt me. Daarnaast weet ik niet welke cijfers jij bedoeld maar het lijkt me sterk dat jaren achtereen de Marokkanen crimineel sterk zijn oververtegenwoordigd en het nu ineens slechts 6% blijkt te zijn. Er is gewoon een groot verschil in mentaliteit en dat moet serieus omgebogen worden om er iets aan te kunnen doen.
In Slotervaart is 110 % crimineel, wist je dat niet?quote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:55 schreef Pool het volgende:
[..]
"Slechts" 6 procent?
Kijk, dat jij in je hoofd hebt zitten dat 95% van de Marokkanen crimineel is, is jouw probleem.
Volgens de laatste peilingen van De Hond in elk geval wel ja. Maar ik volg liever TNS/NIPO, waarin we slechts op 101% zitten.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:57 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
In Slotervaart is 110 % crimineel, wist je dat niet?
Nee. Zie je, daar ga je weer. Ik beschuldig jou ergens van, en je neemt meteen een standpunt in dat iedereen die het niet met jou eens is een hersenloze PVV'er is.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 11:29 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Voor TC03 is het ongenuanceerd kankeren op alle Marokkanen gelijk aan "kritisch naar de samenleving kijken".
Verdachten tussen de 12 en 80 jaar.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 13:09 schreef Pool het volgende:
En zelfs als je kijkt naar de misdaadcijfers, waaruit dan blijkt dat pakweg 3% van de Nederlanders crimineel is en rond de 6% van de Marokkanen (zag ik zojuist in een ander topic in een plaatje van bendk),
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |