ik ga niet echt op vakantie, maar slechts dagjes weg. en ik wil niet te lang wachtenquote:Op woensdag 27 mei 2009 23:18 schreef swarmahoer het volgende:
wie en waarom willen eind augustus al beginnen? dan is de vakantie toch helemaal niet afgelopen
Mannen en vrouwenquote:Op woensdag 27 mei 2009 23:19 schreef JediMasterLucia het volgende:
[..]
nee, ook mannen erin graag, de vrouwen willen ook wat te zien krijgen
Dan moet de 'geen kids' regel eruit.quote:
dat krijgen ze toch ook? alle vrouwen zijn namelijk biseksueelquote:Op woensdag 27 mei 2009 23:19 schreef JediMasterLucia het volgende:
[..]
nee, ook mannen erin graag, de vrouwen willen ook wat te zien krijgen
Dan kun je er natuurlijk ook kinderen in mikken, welke ouders willen nu geen 10.000 euro verdienen aan hun kotersquote:Op woensdag 27 mei 2009 23:22 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dan moet de 'geen kids' regel eruit.
En dat vind ik ook geen probleem aangezien de looptijd van het programma maar 25 dagen is. Welk kind kan niet 25 dagen zonder z'n ouders? (ja, kom maar met uitzonderingen die deze regel bevestigen)
daar zijn genoeg andere manieren voorquote:Op woensdag 27 mei 2009 23:28 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dan kun je er natuurlijk ook kinderen in mikken, welke ouders willen nu geen 10.000 euro verdienen aan hun koters
quote:Op woensdag 27 mei 2009 22:38 schreef ThunderBitch het volgende:
WTF, moet je daar ook credits aan besteden? Het moet niet gekker worden. Of het moet bedoeld zijn als een soort van aandelen in de nieuwe Bunker.
Een goede samenwerking is de key tot het succesquote:Op woensdag 27 mei 2009 23:28 schreef iteejer het volgende:
@Bram: strakker crewmanagement is wel essentieel voor TBO2 denk ik
Wat Danny me net zei: wij hebben 300 man crew beter in de hand dan jullie 4.
Of 'beantwoord deze vraag en als beloning ontvangt u per vraag 10 credits voor TBO2'quote:Op woensdag 27 mei 2009 22:38 schreef ThunderBitch het volgende:
WTF, moet je daar ook credits aan besteden? Het moet niet gekker worden. Of het moet bedoeld zijn als een soort van aandelen in de nieuwe Bunker.
ze zijn alweer weg. Bram wist er niets van dus iemand met toegang tot hun cms heeft met de knopjes zitten spelenquote:Op woensdag 27 mei 2009 23:57 schreef MeraViglioSa het volgende:
zijn de polls alweer weggehaald of werkt mijn F5 knop niet meer na al die spannende eliminatierondes?![]()
Ik, want ik ben er gewoon en vind hoe eerder hoe beterquote:Op woensdag 27 mei 2009 23:18 schreef swarmahoer het volgende:
wie en waarom willen eind augustus al beginnen? dan is de vakantie toch helemaal niet afgelopen
ik wil gewoon zelf kunnen kiezen. Gewoon 30 voorgeselecteerde kandidaten en dan de kijker daaruit laten kiezen.quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:14 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik, want ik ben er gewoon en vind hoe eerder hoe beterVerder wil ik ook oudere mensen.
Maar je weet niet wie er kiest (denk ook aan andere fora) en dan krijg je misschien wel allemaal Amandaatjes en Dennissen. Vandaar dat ik voor oudere mensen ga.quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:17 schreef Danny het volgende:
[..]
ik wil gewoon zelf kunnen kiezen. Gewoon 30 voorgeselecteerde kandidaten en dan de kijker daaruit laten kiezen.
Oeeeee, Poll-gate!quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:20 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar je weet niet wie er kiest (denk ook aan andere fora) en dan krijg je misschien wel allemaal Amandaatjes en Dennissen. Vandaar dat ik voor oudere mensen ga.
PS Zijn die polls niet ook weer een gate? Wie deed het, wie heeft er allemaal toegang tot de knoppen. In het kader van de transparantie wil ik het wel weten. En dan die polls terug, maar zonder credits.
De polls hadden een stijl die vaker gebruikt wordt op thebunkeronline.tv.quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:26 schreef Danny het volgende:
[..]
Oeeeee, Poll-gate!
Ik zet in op Huub. of Bart.
Wel meer mensen hoor.quote:Op donderdag 28 mei 2009 10:34 schreef Maanvis het volgende:
[..]
De polls hadden een stijl die vaker gebruikt wordt op thebunkeronline.tv.
Bij mijn weten plaatsten Dementor en Huub wel eens polls daar toch?
Zijn jullie er inmiddels al achter wie het gedaan heeft?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |