Ja heerlijk om die tijd wakker gebeukt te wordenquote:
Wat dat betreft komt de kredietcrisis mij goed uitquote:Op donderdag 28 mei 2009 12:21 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Ja heerlijk om die tijd wakker gebeukt te wordenEn het gaat waarschijnlijk de komende 3 maanden vaker voorkomen aangezien ze hierna voor mn huis en naast mn huis gaan bouwen
Och ja, hier zijn het kleedkamers van het sportcentrum en studentenwoningen, dus daar is zat vraag naarquote:Op donderdag 28 mei 2009 12:33 schreef Piles het volgende:
[..]
Wat dat betreft komt de kredietcrisis mij goed uit![]()
Ze zouden naast ons ook een paar nieuwe huizen gaan bouwen, maar voorlopig zijn er nog geen kopersDus hou ik nog even rust en uitzicht
Wat is dat precies voor examen dan, wat je moet gaan doen?quote:Op donderdag 28 mei 2009 12:35 schreef Susi het volgende:
Zojuist mijn economieboeken binnen gekregen, ben al heul zenuwachtig![]()
![]()
![]()
Ja, die moeten ze wel blijven bouwen jaquote:Op donderdag 28 mei 2009 12:36 schreef Bravebart het volgende:
Och ja, hier is het kleedkamers van het sportcentrum en studentenwoningen, dus daar is zat vraag naarEn de woningbouw heeft geld als water, dus die bouwen wel.
Oh, ik dacht dat ik dat hier nog niet had verteldquote:Op woensdag 27 mei 2009 22:31 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Valencia!
Ik vind het ook jammer voor Sarrie
Heb je ook nietquote:Op donderdag 28 mei 2009 12:38 schreef Susi het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat ik dat hier nog niet had verteld
Oh man, ze willen 1/3 van Delft de komende zoveel jaar gaan vernieuwen, wat nou geld tekortquote:Op donderdag 28 mei 2009 12:38 schreef Piles het volgende:
[..]
Ja, die moeten ze wel blijven bouwen ja
En dat laatste is zeker waarAls hakt die Vpb en Vogelaar-wijken-toeslag er wel in
Bart is helderziend, of had ie dat nog niet verteldquote:Op donderdag 28 mei 2009 12:38 schreef Susi het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat ik dat hier nog niet had verteld
Ja, ze willen vaak zoveelquote:Op donderdag 28 mei 2009 12:39 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Oh man, ze willen 1/3 van Delft de komende zoveel jaar gaan vernieuwen, wat nou geld tekort
Namen van de hoofdstukken zijn Marketing, Productbeleid, Prijs- en distributeiebeleid, Communicatiebeleid & Balans en winst- en verliesrekening, Organisaties en besluitvorming, Leiderschap.quote:Op donderdag 28 mei 2009 12:38 schreef Piles het volgende:
[..]
Wat is dat precies voor examen dan, wat je moet gaan doen?
Mja dat is waarquote:Op donderdag 28 mei 2009 12:40 schreef Piles het volgende:
[..]
Ja, ze willen vaak zoveelIn Rotterdam wilden ze ook een boot voor een leuk prijsje opknappen
Best veel stof, voor een uurtjequote:Op donderdag 28 mei 2009 12:41 schreef Susi het volgende:
Namen van de hoofdstukken zijn Marketing, Productbeleid, Prijs- en distributeiebeleid, Communicatiebeleid & Balans en winst- en verliesrekening, Organisaties en besluitvorming, Leiderschap.
Het is een entreetoets voor de opleiding van IBL en het duurt maar een uur, dus ik hoop stiekem dat ie niet té moeilijk is.
quote:
Best veel onderwerpen voor een uurtje danquote:Op donderdag 28 mei 2009 12:43 schreef Susi het volgende:
[..]
90 pagina's johVoor tentamens ben ik wel erger gewend
quote:Op donderdag 28 mei 2009 13:11 schreef DaFrenk het volgende:
GoedemiddagEventjes een pauze ingelast, je wordt best gaar van code-kloppen
Ik ben PHP programmeurquote:Op donderdag 28 mei 2009 13:15 schreef Piles het volgende:
[..]Code-kloppen
Te lang geleden
Wat doe je voor werk dan?
Ah, tofquote:Op donderdag 28 mei 2009 13:19 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Ik ben PHP programmeurStarter dan wel hè.. na op de opleiding wat ASP gehad te hebben heb ik in de 2 jaar dat ik zelfstandig bezig was mezelf PHP aangeleerd en nu doe ik het dus voor een baas. Heb iig in afgelopen half jaar meer geleerd dan in die 2 jaar op mezelf
Ja, dat was ook een van die dingen waar ik nog nooit van gehoord had. Maar je went er vrij snel aan en werkt lekkerquote:Op donderdag 28 mei 2009 13:24 schreef Piles het volgende:
[..]
Ah, tofPHP
Al werd het te moeilijk voor mij, met dat OOP-gedoeVerder red ik me er wel mee
Ik heb het geprobeerd te snappen, en het schijnt echt zo te moeten, maar ik zie het nietquote:Op donderdag 28 mei 2009 13:25 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Ja, dat was ook een van die dingen waar ik nog nooit van gehoord had. Maar je went er vrij snel aan en werkt lekker
Prima tochquote:Op donderdag 28 mei 2009 13:27 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik heb het geprobeerd te snappen, en het schijnt echt zo te moeten, maar ik zie het niet
Dus ik knutsel gewoon op m'n eigen manier verder
Das niet zo handigquote:
Nieuwe kettingen zijn nog vrij van smeerquote:Op donderdag 28 mei 2009 14:23 schreef Piles het volgende:
[..]
Das niet zo handigSmout krijg je onmogelijk uit je kleren
![]()
Smout = smeer, of hoe Hollanders het ook noemen
Ohquote:Op donderdag 28 mei 2009 14:25 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Nieuwe kettingen zijn nog vrij van smeer
Ik ook niet tot nu toequote:
Succes!quote:Op donderdag 28 mei 2009 15:12 schreef Bravebart het volgende:
Zo, tijd om hem er eens op te gaan leggen![]()
Dankuquote:
Werken misschien?quote:Op donderdag 28 mei 2009 15:45 schreef Yesse het volgende:
Ik wilde weer wat leren, dus ben ik nu een leerboek aan het lezenIn het Engels, dan krik ik dat ook weer wat op.. Wat moet ik doen als ik ooit écht klaar ben met school?
Maar dan leer je niets. Ik hoop maar dat ik in een onderzoeksfunctie terecht komquote:
Ik heb precies het omgekeerdequote:Op donderdag 28 mei 2009 15:53 schreef Yesse het volgende:
[..]
Maar dan leer je niets. Ik hoop maar dat ik in een onderzoeksfunctie terecht komIk kan niet zonder nieuwe input
Jah, op vrijdag zijn er altijd veel vrij hier (halve ambtenarenquote:
Haha ok, dat is ook nieuwquote:Op donderdag 28 mei 2009 16:50 schreef Piles het volgende:
[..]
Jah, op vrijdag zijn er altijd veel vrij hier (halve ambtenaren), dus dat is wel zo gezellig
Alleen was het vandaag niet zoveel geloof ik
Iddquote:Op donderdag 28 mei 2009 16:52 schreef Yesse het volgende:
[..]
Haha ok, dat is ook nieuwWel leuk geregeld, voor de mensen die op vrijdag vrij zijn.
haha ja nog veel plezier alvastquote:Op donderdag 28 mei 2009 16:55 schreef Piles het volgende:
[..]
Idd![]()
Nog 5 minuten, dan weekendAlleen beetje raar weekend, maar ja
quote:Op donderdag 28 mei 2009 17:37 schreef Bravebart het volgende:
Pffff, ik weet het niet meer met die fietsHet had echt dit | | gescheelt of ik had hem regelrecht de gracht ingetyft.
Wil ik mn oude ketting eraf halen, is een essentiële schroef kapot gedraaidEn zonder die schroef is de oude ketting niet te verwijderen en de nieuwe er niet op te zetten
Ik moet maar gaan steppen volgens mij.
Dat dus jaquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |