* Vicky ploft neer...Huis is weer schoon, strijk is gedaan... vanavond doe ik niks meer

Huup, wat lief van je lief!
BE, wat een verschil met die shirtjes zeg!
Oehh die hartige muffins van Knorr/Honig zijn idd niet lekker, ik heb ze een tijdje geleden gemaakt en zo de prullenbak in gemikt.
Wij hebben vandaag ook heel fout patatjes gegeten.. geen zin om te koken

Nahh, wat ik vanmiddag toch weer had.. Ik had jullie toch een tijdje geleden verteld over de soep van Heinz dat die niet te vreten was en dat ik een nieuwe fles zou krijgen. Vanmiddag ging de bel, de GLS met een pakket, dus ik naar beneden toe. Doe de deur open, staat de bezorger daar met een doos waar duidelijk op staat "breekbaar glas". Wat doet die oetlul, laat de doos zo uit zijn handen op de grond kletteren (nou ja eigenlijk gewoon hardhandig neerzetten). Dus ik zeg tegen hem, er staat BREEKBAAR op de doos hoor.. wat zegt ie, nou zeg ik, er staat BREEKBAAR op de doos en jij laat 'm gewoon stuiteren. Oh zegt ie, tja ach, u wil niet weten wat er in het depot gebeurd. Dus ik zeg, dat zal me een rotzorg wezen, jij laat 'm ook stuiteren terwijl er breekbaar op staat... wat moet ik nou doen als de inhoud kapot is, nou zegt ie, moet ik maar gewoon de leverancier bellen. Ik had al gezien dat er Heinz op de doos stond dus ik wist dat het mijn fles tomatensoep was.. stel je voor dat die kapot gevallen was, had ik een huis en trappegat vol tomatensoep.
Ennieweej, ik vond het schandalig en heb een klachtenmail naar de GLS gestuurd met de vraag of dit de normale gang van zaken was, kreeg mailtje terug:
Geachte mevrouw B.,
llereerst excuus voor de gang van zaken.
Het ruw op de grond zetten van een breekbaar pakket is absoluut in strijd met de strenge kwaliteitseisen van de GLS.
We zullen de chauffeur hier officieel voor waarschuwen en garanderen u dat het in de toekomst niet meer voor zal komen.
Stel je voor dat er iets duurs in gezeten had en het was idd kapot gegaan..