Haha... Oh well, it was a wild, slightly educated guess...quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:07 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
hahahaha, nee, kwam er via een mede student mee in contact toen ik in wageningen studeerde, 2000/2001
Maar las von Daniken voor de eerste keer toen ik een jaar of zeven was
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:00 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
people kill people ja dat klopt maar als ik er net een geintje over maak en lees vervolgens mijn bericht ja, dan verwijder ik em. hypocriet of niet maar dat vind ik dn niet echt gepast
Op indymedia kun je leren kraken en je leren verzetten middels geweld, er hebben tig topics gestaan hoe je oom agent het bloed uit de oren kan laten stromen. Ga nou alsjeblieft niet doen of ik niet heb gelezen wat die ransapen daar doen. Mooiste stunt: ze kraken een pand omdat ze principieel tegen dakloosheid zijn, iedereen verdient een huis in hun ogen, groot feest op indymedia... afijn ze gaan voor een krakersworkshop ( What the fuck???) naar frankrijk, komen terug en anderen zitten in dat hok welliswaar verslaafd iedereen verbolgen op indymedia... en die hebben ze met geweld dat hok uitgejaagd... Dus ... zij mogen niet dakloos zijn en anderen wel.. pleur toch op, als je het over hypocriet hebt is het wel over dat extreem linkse bolwerk waar je geweld uit het boekje kan leren ... en de site is nog van alle kanten gesubsidieerd ook!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:05 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
zo, zo je bent goed ingelicht zie ik dat is hetzelfde als alle hollanders eten kaas.....
Pfff ,weer niet bruin deze zomerquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:07 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Je bent weer lekker op dreef he Mooi!!!!!!
'Krakersworkshop' het woord alleen alquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:11 schreef versabommie het volgende:
[..]
Op indymedia kun je leren kraken en je leren verzetten middels geweld, er hebben tig topics gestaan hoe je oom agent het bloed uit de oren kan laten stromen. Ga nou alsjeblieft niet doen of ik niet heb gelezen wat die ransapen daar doen. Mooiste stunt: ze kraken een pand omdat ze principieel tegen dakloosheid zijn, iedereen verdient een huis in hun ogen, groot feest op indymedia... afijn ze gaan voor een krakersworkshop ( What the fuck???) naar frankrijk, komen terug en anderen zitten in dat hok welliswaar verslaafd iedereen verbolgen op indymedia... en die hebben ze met geweld dat hok uitgejaagd... Dus ... zij mogen niet dakloos zijn en anderen wel.. pleur toch op, als je het over hypocriet hebt is het wel over dat extreem linkse bolwerk waar je geweld uit het boekje kan leren ... en de site is nog van alle kanten gesubsidieerd ook!
ja idd... was net lekker aan het wachten op een rel ...quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:11 schreef Maanvis het volgende:
jongens, doe die discussie lekker in TRU ofzo. Het interesseert me helemaal niet.
Net zoals de Vrijmetselaars. Veel mensen denken dat het maar verhaaltjes zijn, verzonnen voor in een boek of film.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:05 schreef versabommie het volgende:
[..]
Nouja, de illuminati is of was een echte groepering, maar de film is goed en het boek was beter!
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:14 schreef versabommie het volgende:
[..]
ja idd... was net lekker aan het wachten op een rel ...
Renaat ik doe niet meer mee!
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:11 schreef Maanvis het volgende:
jongens, doe die discussie lekker in TRU ofzo. Het interesseert me helemaal niet.
Niets persoonlijks hoor, maar praten over indymedia ontneemt me alle lust op rellen en eik alle lustquote:
idd de vrijmetselaars zijn nog springlevend en the illuminati ook maar ben ook benieuwd of de fim angels&demons een goeie isquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:14 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Net zoals de Vrijmetselaars. Veel mensen denken dat het maar verhaaltjes zijn, verzonnen voor in een boek of film.
Ik vind trouwens Het Bernini Mysterie beter dan De Da Vince Code. De film van De Davinci Code vond ik een slap aftreksel van het boek. Dus nu weer dat het boek beter is. Tja
is goedquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:17 schreef versabommie het volgende:
[..]
Niets persoonlijks hoor, maar praten over indymedia ontneemt me alle lust op rellen en eik alle lust
nee die is moed aan het verzamelenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:17 schreef Ravenna29 het volgende:
Toch grappig dat sinds Renate hier post, Peter onvindbaar is.
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:16 schreef mooiiiiii het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
met z'n allen en @ Renate naar 2010 helpen en er voor zorgen dat ze niet in loverboy's handen valt
Goed voornemen,beter te vroeg dan te laat
Jij durft in ieder geval te posten,het kan ook zijn dat @Peter krampachtig probeert iets van z'n korte haren te meken met gel.veel gelquote:
Ik ook, wat mij betreft mag er een WimpeyV Subforum komen!quote:
WimpeyVFantopicquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:21 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ik ook, wat mij betreft mag er een WimpeyV Subforum komen!
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:23 schreef Bunker-Renate het volgende:
is er een foto van wimpey beschikbaar?
Kijk in de spiegel van de kapperquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:23 schreef Bunker-Renate het volgende:
is er een foto van wimpey beschikbaar?
hmm zielsverwanten ik wordt steets nieuwsgierigerquote:
Nou @Renate,die haren kloppen welquote:
Dan mag hij nog wel even door verzamelen wat mij betreftquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:19 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
nee die is moed aan het verzamelen
ik heb mijn zielsverwant gevonden ooh....quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:30 schreef mooiiiiii het volgende:
[..]
Nou @Renate,die haren kloppen wel![]()
Denk ik
Het is steedsquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:29 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
hmm zielsverwanten ik wordt steetsnieuwsgieriger![]()
ehh,ik ben niet zo van de pies,i dus [b]zeker[/b geen zielsverwant.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:32 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
ik heb mijn zielsverwant gevonden ooh....
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:32 schreef mooiiiiii het volgende:
[..]
Het is steeds,maar ik maak ook foutjes hoor
nou, zullen we dan een demonstratie houden?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:33 schreef mooiiiiii het volgende:
[..]
ehh,ik ben niet zo van de pies,ik houd meer van rellehhhh
mooiiiiii is heel stiekum geen hij hoorquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:34 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
nou, zullen we dan een demonstratie houden?
Geklooi met d of t is meer aan het eind van een woord,in het woord"steeds " lijkt het me duidelijk dat de "d" niet een "t " is.quote:
Alleen als je genoeg deo en intiemspray hebt gebruiktquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:34 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
nou, zullen we dan een demonstratie houden?
misschien heeft ie wel een optreden, wie zal het zeggenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:20 schreef mooiiiiii het volgende:
[..]
Jij durft in ieder geval te posten,het kan ook zijn dat @Peter krampachtig probeert iets van z'n korte haren te meken met gel.veel gelen daarom niet aanwezig is.
deo? dat hadden ze in de hippietijd nog niet hoorquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:41 schreef mooiiiiii het volgende:
[..]
Alleen als je genoeg deo en intiemspray hebt gebruikt
Wat zei ik nou een paar posten terugquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:43 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
deo? dat hadden ze in de hippietijd nog niet hoor
ff m'n brain herprogrammeren en dan in de tijdmachine bllllpquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:44 schreef mooiiiiii het volgende:
[..]
Wat zei ik nou een paar posten terugWe leven in 2009!!Nu is het wel te koop!
![]()
Kan jij nou niet Renate op de koffie uitnodigen, kan ze heel wat van je leren denk ikquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:44 schreef mooiiiiii het volgende:
[..]
Wat zei ik nou een paar posten terugWe leven in 2009!!Nu is het wel te koop!
![]()
ik heb nu toch wel het gevoel van je komt echt uit een E Iquote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:45 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
ff m'n brain herprogrammeren en dan in de tijdmachine bllllp![]()
quote:
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 18:47 schreef Hobby het volgende:
[..]
ik heb nu toch wel het gevoel van je komt echt uit een E I
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |