Clubs, grijp uw kansen!quote:AZ heeft na interne evaluatiegesprekken meerdere contractspelers duidelijkheid gegeven over hun toekomst. Kees Luijckx en Graziano Pellè (foto) kregen te horen dat ze uit Alkmaar mogen vertrekken.
Verder mag iedereen uit de huidige selectie blijven, de kampioen wil Gijs Luirink graag verhuren. De verhuurde spelers Kemy Agustien, Simon Cziommer, Ryan Donk, Milano Koenders en Boy Waterman mogen eveneens vertrekken bij AZ.
De club uit Alkmaar heeft de spelers de afgelopen weken persoonlijk op de hoogte gebracht over hun situaties. De dlub meldt op zijn website dat redenen uiteenlopend zijn, AZ kan geen van de spelers voldoende toekomstperspectief bieden.
quote:Vitesse lijkt naast Ben Sahar te grijpen, zo onthult Omroep Gelderland. De Israëlische spits zou de voorkeur geven aan een geïnteresseerde club uit Spanje, waarvan de naam nog niet bekend is.
Sahar, die momenteel gehuurd wordt door De Graafschap van Chelsea, mag vertrekken uit Londen. Omdat Vitesse pas zaken kan doen als het een speler heeft verkocht, lijkt de Arnhemse club kansloos in de race om de krabbel van Sahar.
Ricky van Wolfswinkel staat op de nominatie om verkocht te worden, voegt de regionale zender daaraan toe. De 20-jarige aanvaller staat nadrukkelijk in de belangstelling van FC Utrecht.
quote:'Vitesse-doelwit Sahar kiest voor Primera División'
Geschreven op maandag, 25 mei om 17:57
Vitesse dreigt naast Ben Sahar te grijpen. De aanvaller van De Graafschap, die dit seizoen wordt gehuurd van Chelsea, lijkt te kiezen voor een club in de Spaanse Primera División, zo meldt Omroep Gelderland maandagmiddag. De door FC Utrecht begeerde Ricky van Wolfswinkel laat op zijn beurt weten dat hij geen vertrek wil forceren. Sahar (19) sprak reeds met een delegatie van de Arnhemse club, die op haar beurt contact zocht met Chelsea. De Israëlisch international heeft nog een doorlopend contract in Londen en staat welwillend tegenover een definitieve overgang. Hij werd eerder onder meer aan Portsmouth en Sheffield Wednesday verhuurd.
Vitesse kan pas zaken doen als er een aanvaller wordt verkocht. De kans is groot dat Van Wolfswinkel een van de spelers is die zal vertrekken. De jonge aanvaller staat in de belangstelling van FC Utrecht en heeft wel oor naar een transfer. "Ik vind Utrecht een mooie club, maar ik speel ook graag voor Vitesse, laat dat duidelijk zijn."
Van Wolfswinkel maakt duidelijk dat hij geen breuk wil forceren met de Arnhemse club. "Dat zou je alleen doen als je het niet naar je zin hebt, maar ik zit prima bij Vitesse. Als ze me willen behouden, heb ik daar geen problemen mee, maar als ik een van de jongens ben aan wie ze het nodige geld willen verdienen, vind ik dat ook best."
Bron Voetbalzone
jaquote:Op maandag 25 mei 2009 17:58 schreef Prosac het volgende:
Leuk dat alle geruchten nu ook weer flink op gang komen.
Weet iemand hoe het met Emnes nu gaat? Mag die ook weg?quote:Op maandag 25 mei 2009 18:28 schreef borisz het volgende:
Tuncay, Afonso Alves, Stewart Downing and David Wheater will be just some of the names leaving Middlesbrough after they were relegated to the Championship. (Daily Express)
Er zullen niet veel PL clubs geïnteresseerd zijn denk ik , zo veel heeft 'ie niet gespeeld volgens mijquote:Op maandag 25 mei 2009 18:30 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Weet iemand hoe het met Emnes nu gaat? Mag die ook weg?
15x.quote:Op maandag 25 mei 2009 18:32 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Er zullen niet veel PL clubs geïnteresseerd zijn denk ik , zo veel heeft 'ie niet gespeeld volgens mij
Heeft weinig gespeeld, ik kan verder niks over vinden of hij weg mag of niet.quote:Op maandag 25 mei 2009 18:30 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Weet iemand hoe het met Emnes nu gaat? Mag die ook weg?
quote:Diego medisch gekeurd bij Juventus
De Braziliaanse middenvelder Diego speelt volgend seizoen voor Juventus. De transfer is volgens Werder Bremen zo goed als rond.
Op de website van Werder Bremen wordt gemeld dat de transfer bijna is beklonken en dat Diego snel medisch wordt gekeurd in Turijn.
Maandagmiddag was Werder-directeur Klaus Allofs in Turijn om de laatste puntjes op de i te zetten.
Allofs: "We zijn ervan overtuigd de overgang van Diego naar Juventus snel te zullen voltooien."
Diego speelde van 2002 tot en met 2004 voor het Braziliaans FC Santos. Hierna vertrok hij naar Portugal alwaar hij twee seizoenen speelde voor FC Porto alvorens hij naar Werder Bremen vertrok. Hier groeide hij uit tot grote waarde.
WTF?quote:Op maandag 25 mei 2009 20:57 schreef DurQ het volgende:
Hadden we Kluivert voor 1 jaar naar Cambuur Leeuwarden al gehad?
Mag toch hopen dat dat niet waar is.quote:Op maandag 25 mei 2009 21:34 schreef Smeich het volgende:
Geen idee of het al was gemeld, maar RVN naar Galatasaray
Een bron bij dit soort berichten is wel gewenstquote:Op maandag 25 mei 2009 21:34 schreef Smeich het volgende:
Geen idee of het al was gemeld, maar RVN naar Galatasaray
aha kijk, dat bericht had ik er vorige week nog niet bijquote:Op maandag 25 mei 2009 21:56 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Een bron bij dit soort berichten is wel gewenst.
Gomez van Stuttgart naar Bayern voor 30 miljoen, volgens Bild.
http://www.as.com/futbol/(...)0525dasdasftb_33/Tesquote:Op maandag 25 mei 2009 21:56 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Een bron bij dit soort berichten is wel gewenst.
Álvaro Recoba keert mogelijk terug in de Serie A. De Uruguayaanse aanvaller, die afgelopen seizoen in Griekenland bij Panionios eindelijk weer positief van zich liet spreken, onderhandelt momenteel met het onlangs naar de Serie A gepromoveerde Parma. Daarnaast beschikt de gewezen international uit aanbiedingen uit het Midden-Oosten, Australië, de Verenigde Staten en zijn vaderland. (Corriere dello Sport)quote:
Wauw. Kerel is toch ook al midden 30?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 10:37 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Álvaro Recoba keert mogelijk terug in de Serie A. De Uruguayaanse aanvaller, die afgelopen seizoen in Griekenland bij Panionios eindelijk weer positief van zich liet spreken, onderhandelt momenteel met het onlangs naar de Serie A gepromoveerde Parma. Daarnaast beschikt de gewezen international uit aanbiedingen uit het Midden-Oosten, Australië, de Verenigde Staten en zijn vaderland. (Corriere dello Sport)
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 12:37 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Wauw. Kerel is toch ook al midden 30?
Turkse mediaquote:
Naar Real Madrid?quote:
quote:Genoa stunt met komst Quaresma en Crespo
Genoa heeft voor het volgende seizoen twee grote namen weten te strikken. Hernán Crespo en Ricardo Quaresma komen over van Internazionale, bevestigt voorzitter Enrico Preziosi.
"We zijn rond met Quaresma", zegt Preziosi tegen Sky Sports. De Portugese flankspeler imponeerde dit seizoen allerminst bij Inter en mocht daarom vertrekken. "Voor tien miljoen euro worden we met Inter mede-eigenaar."
Crespo kwam eerder deze week al een contract met Genoa overeen, tot woede van Fiorentina dat hem al dacht binnen te hebben. "We zullen zijn komst woensdag afronden", vervolgt Preziosi. De Argentijn zal bij de Rossoblu Diego Milito vervangen, die de tegenovergestelde weg bewandelt.
Gaat Cissé nou weer naar Twentequote:Op dinsdag 26 mei 2009 15:19 schreef Tim86 het volgende:
Cissé -->Twente
Jeroen Veldmate -->Helmond Sport (huur)
quote:
quote:'Cissé verkast naar FC Twente'
Sekou Cissé verruilt Roda JC voor FC Twente. De aanvaller van de Limburgers heeft een akkoord bereikt met de verliezend bekerfinalist. Tevens zijn beide clubs tot overeenstemming gekomen.
De 24-jarige Ivoriaanse international, die eerder verklaarde het liefst naar Feyenoord te gaan, moet Roda JC naar verluidt drie miljoen euro opleveren. Dit meldt de website Twentesport, die gebruikt maakt van 'welingelichte bronnen'.
Cissé, die bij veel clubs in de belangstelling stond, speelt sinds 2004 in Kerkrade. Voor die club speelde hij 133 wedstrijden, waarin hij 24 keer scoorde. De afgelopen jaargang was zijn succesvolste. Cissé liet negenmaal het net bollen in 31 optredens.
Ik denk dat hij blijft omdat hij in de Championship waarschijnlijk een stuk meer speeltijd krijgt.quote:Op maandag 25 mei 2009 18:30 schreef Arcturus het volgende:
[..]
Weet iemand hoe het met Emnes nu gaat? Mag die ook weg?
Logisch als ie weg zou gaan. Beetje dure speler voor een gedegradeerde club.quote:
quote:'Cássio mogelijk ook volgend jaar bij Sparta'
De kans dat Cássio Ramos komend seizoen onder de lat staat bij Sparta is groot, zo meldt RTV Rijnmond. De Braziliaan hoopt zelf op een plek onder de lat bij zijn eigenlijke werkgever PSV.
PSV verhuurde Cássio het afgelopen half jaar al aan de club uit Rotterdam. PSV heeft in een gesprek met Sparta, dat graag met de keeper door wil, aangegeven dat men in Eindhoven in Cássio nog geen volwaardige PSV-keeper ziet.
Om die reden ziet de nummer vier van de Eredivisie open voor een verlenging van het huurcontract. Twistpunt is echter het salaris dat Cássio als speler van buiten de Europese Unie eigenlijk moet verdienen. Dat kan Sparta niet ophoesten.
quote:Ajax meldt zich voor Obradovic' (4)
| Geruchten
Ajax heeft zich volgens Servische media opnieuw gemeld bij Partizan Belgrado voor een transfer van Ivan Obradovic. Obradovic is een 20-jarige linksback waar Ajax al langere tijd mee in verband wordt gebracht. De Serviër komt uit de jeugdopleiding van Partizan Belgrado, waarvoor hij op 22 april 2007 z'n debuut in het eerste elftal maakte.
Ajax heeft zich een tijd terug ook al bij Partizan gemeld maar leek zich toen stuk te lopen op de vraagprijs van 7 miljoen euro. Obradovic geeft aan dat hij meerdere keren met Sulejmani, z'n kamergenoot bij het nationale elftal, heeft gepraat over Ajax.
Overigens lijken ook Barcelona en Juventus nog op de loer te liggen voor de speler. Vast lijkt te staan dat de speler komend seizoen niet meer voor Partizan in actie komt. Tekst: AjaxNetwerk
Bronhttp://ajax.nieuwslog.nl/(...)voor_Obradovic_.html
Kom maar naar FC Ossquote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:30 schreef methodmich het volgende:
Johan Pater (AGOVV) in gesprek met IJsselmeervogels, nadat hij eigenlijk voor SDV Barneveld zou gaan spelen.
Rick Hoogendorp van ADO Den Haag vermoedelijk naar Scheveningen, tenzij hij nog een BVO vindt.
Quaresma, valt verder best wel mee volgens mij. Van Sporting naar Barcelona, daar niet goed genoeg, dus terug naar portugal ( FC Porto). Daar wat jaartjes gebleven om vervolgens een 'toptransfer' te maken naar Inter. Inter gebruikt hem niet dus verhuren ze hem aan Chelsea. Genoa toont interesse en dat is een mooie club in Italie dus gaat ie nu waarschijnlijk daarheen, of had ie volgens jou de hele tijd bij Inter op de bank moeten zitten dan in plaats van het ergens anders te proberenquote:
Bieden is niet hetzelfde als uitgeven. Maar ze zullen wel weer een miljard bieden in totaal jaquote:Op woensdag 27 mei 2009 00:12 schreef heiden6 het volgende:
Ben toch benieuwd of ze bij Man City weer zo belachelijk veel uit gaan geven.
Nee daar heb je wel gelijk in. Denk niet dat het nog iets gaat worden ondanks zijn zieke handling.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 21:28 schreef stefan92 het volgende:
[..]
Quaresma, valt verder best wel mee volgens mij. Van Sporting naar Barcelona, daar niet goed genoeg, dus terug naar portugal ( FC Porto). Daar wat jaartjes gebleven om vervolgens een 'toptransfer' te maken naar Inter. Inter gebruikt hem niet dus verhuren ze hem aan Chelsea. Genoa toont interesse en dat is een mooie club in Italie dus gaat ie nu waarschijnlijk daarheen, of had ie volgens jou de hele tijd bij Inter op de bank moeten zitten dan in plaats van het ergens anders te proberen
Als Toni naar Chelsea gaat dan Huntelaar naar Bayern Munchen (The Sun)quote:Chelsea lijkt de strijd om Franck Ribéry te hebben gewonnen. Bayern München heeft een bod van vijftig miljoen euro op de aanvaller geaccepteerd. Het salaris van de Fransman vormt nog een probleem. Ribéry vraagt namelijk iets meer dan 140.000 euro per week, terwijl de Londenaren niet verder willen gaan dan 105.000 euro. Op Stamford Bridge ligt een vierjarig contract voor hem klaar. (Diverse Britse tabloids)
Real neemt alweer een andere trainer?quote:Op donderdag 28 mei 2009 16:11 schreef dndiek het volgende:
'Real Madrid presenteert volgende week Pellegrini (trainer) en Kaká'
Radiostation Cadena SER
Stond al vrij snel vast volgens mijquote:Op donderdag 28 mei 2009 16:13 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Real neemt alweer een andere trainer?
Jij luistert in je vrije tijd vaker naar de Spaanse radio?quote:Op donderdag 28 mei 2009 16:11 schreef dndiek het volgende:
'Real Madrid presenteert volgende week Pellegrini (trainer) en Kaká'
Radiostation Cadena SER
Sportweek gebruikt die zender als bron dus ik ookquote:Op donderdag 28 mei 2009 17:03 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Jij luistert in je vrije tijd vaker naar de Spaanse radio?
quote:Heracles hoopt op Cziommer
ALMELO - Heracles Almelo onderhandelt met AZ over de overgang van middenvelder Simon Cziommer. De Almeloërs zien in de 28-jarige Duitser een nieuwe spelmaker.
"Hij was vorig jaar al verhuurd aan FC Utrecht en ook voor het komende seizoen hebben ze hem bij AZ niet meer nodig", verklaart Heracles-voorzitter Jan Smit, die geen uitspraken wil doen over het bedrag dat de Alkmaarders voor Cziommer vragen. "Voor ons zou hij echter een versterking zijn. Cziommer moet een belangrijke speler voor ons worden."
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 15:19 schreef vitessezuid113 het volgende:
Asamoah zou vanavond worden gepresteerd bij FC Utrecht
quote:Geschreven door Bunnikside.nl
Friday 29 May 2009
Uit diverse bronnen hebben wij vernomen dat de spelers die vanavond gepresenteerd gaan worden de volgende namen hebben: Van Wolfswinkel en Asamoah.
De eerstgenoemde zal vanavond aanwezig zijn bij de persbijeenkomst die om half acht plaats vindt in Stadion Galgenwaard. Asamoah (Duits international) zal zich later bij de club melden.
Of gewoon PSVquote:Op woensdag 27 mei 2009 13:38 schreef Prosac het volgende:
Jan Vennegoor of Hesselink --> FC Twente (VI.nl)
quote:'Fenerbahçe gaat voor Rijkaard'
Volgens de krant Sabah wil het Turkse Fenerbahçe Frank Rijkaard aanstellen als nieuwe trainer. De voormalig coach van onder meer FC Barcelona zou in Istanbul de opvolger moeten worden van de Spanjaard Luis Aragones.
29 mei 2009 14:51:51
Frank Rijkaard - Barcelona (foto Josele Ruiz)
Foto gallerij
Zoom
Frank Rijkaard - Barcelona (foto Josele Ruiz)
Gerelateerde links
Teams
* Fenerbahce
Met Aragones aan het roer heeft Fenerbahçe een teleurstellend seizoen achter de rug. De Gele Kanaries kunnen met nog één speelronde te gaan hooguit vierde worden in de Türkcell Süperlig. Een vertrek van Aragones lijkt dan ook aanstaande.
Rijkaard nam vorig jaar zomer een sabbatical year na een dienstverband bij FC Barcelona. De voormalig bondscoach, die op het lijstje zou staan van Chelsea en AC Milan, zei onlangs 'nee' tegen een toenaderingspoging van Ajax.
Sabah nam contact op met Perry Overeem, de zaakwaarnemer van Rijkaard. Overeem ontkende het bezoek van de coach aan Istanbul maar: "Hij vindt Turkije wel een mooi land en staat open voor aanbiedingen."
Wtf asamoah, dat salaris kan utrecht echt niet betalen johquote:Op vrijdag 29 mei 2009 15:24 schreef vitessezuid113 het volgende:
Kon hem niet vinden ( ook niet via fok google ) maar bedankt sjimz
Maar hier ging het dus om :
[..]
[..]
Het gaat dan ook over Mulenga of zoietsquote:Op vrijdag 29 mei 2009 15:48 schreef TN-FR het volgende:
[..]
Wtf asamoah, dat salaris kan utrecht echt niet betalen johDie gaat dan eerder naar tukkerse moffenvrienden
Klopt.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 16:50 schreef sjimz het volgende:
[..]
Het gaat dan ook over Mulenga of zoiets![]()
ja duhquote:Op vrijdag 29 mei 2009 16:50 schreef sjimz het volgende:
[..]
Het gaat dan ook over Mulenga of zoiets![]()
I know.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 17:02 schreef TN-FR het volgende:
[..]
ja duh![]()
maar er staat in dat bunnikside bericht dat het gaat om Asamoah de duitse international, vandaar mijn reactie
Het was meer: Eerst een gerucht in de wereld brengen dat je een (ex)international van Duitsland gaat halen en daarna komen met een Zambiaanse spits uit de Ligue 2 in Frankrijkquote:
imo totaal niet. Hij was (en imo is) zo blij dat ie eindelijk in Spanje speelt dus als er een club komt die m los kan of zou kunnen weken bij real dan zou het een Spaanse club moeten zijn.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 19:13 schreef DeVinger het volgende:
Zou VD Vaart dat willen? Zou hij niet wat anders willen dan DU of gewoon wachten tot nieuwe coach Real?
quote:'Scholes speler/coach van Stoke City'
Middenvelder Paul Scholes heeft woensdag mogelijk zijn laatste wedstrijd voor Manchester United gespeeld. De inmiddels 34-jarige Scholes zou volgens The Daily Mail in beeld zijn bij Stoke City om speler/coach van de club te worden.
Stoke zou Scholes enkele dagen bedenktijd hebben gegeven. Bij de club, die zich het voorbije seizoen handhaafde in de Premier League, zou de rossige middenvelder het vak kunnen leren van de huidige manager Tony Pulis.
Dat het einde van zijn carrière eraan zit te komen, beseft Scholes zelf ook. De middenvelder zei vorige week dat hij het 'winterstadium' van zijn loopbaan heeft bereikt. "Ik besef dat ik niet meer elke wedstrijd word opgesteld, zeker niet met de middenvelders die er bij ons rondlopen. Waarschijnlijk wordt volgend seizoen mijn laatste. Ooit wil ik aan de slag gaan als manager," vertelde Scholes.
quote:City-manager Hughes krijgt 285 miljoen te besteden voor nieuwe spelers
Mark Hughes is een gelukkig man. De manager van Manchester City krijgt volgens The Daily Mail ruim 285 miljoen euro te besteden om nieuwe aankopen te doen.
Met het grote geld hopen de clubeigenaren enkele sterren binnen te halen. Samuel Eto'o en Thierry Henry worden al volop genoemd, evenals Kaka. Kaka was in de winter al zeer dichtbij een overgang naar Engeland, maar de transfer ketste op het laatste moment af.
Manchester City zal volgend seizoen niet in Europa spelen. De clubleiding van City ziet dit seizoen dus als de ideale kans om de traditionele topvier binnen te sluipen.
Om dit te kunnen bewerkstelligen moeten er echter wel grote namen worden vastgelegd. Vooral de verdediging en aanval zijn volgens die financiers toe aan flinke versterking.
Koop die keeper van Vitesse.quote:Op maandag 25 mei 2009 18:05 schreef dndiek het volgende:
Eens kijken waar PSV allemaal interesse in zou hebben
quote:
Dat hebben ze dan ook ongeveer nodig, willen ze hun intenties waarmakenquote:Op zondag 31 mei 2009 10:37 schreef Jnk18 het volgende:
[..]
Hoop dat City weer hard faalt in de competitie volgend jaar. 285 milj , p fft daar koop je gvd 2 complete teams van
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |