Uit een Granada TV reportage uit eind 1976. Waarschijnlijk bekijkt George hier beelden bestemd voor de door Neil Aspinall gecompileerde documentaire "The Long And Winding Road", wat na John's dood in de ijskast is gezet en pas begin jaren '90 weer werd opgepakt als "Anthology".quote:Op dinsdag 21 april 2009 22:00 schreef BeRightBack het volgende:
Waar komt dat stukje van harrison uit? [..]
Pas op! Door dat boek ben ik op slag fan geworden!quote:Op vrijdag 24 april 2009 20:26 schreef Arn0 het volgende:
Heeft er iemand al eens A day in the life van Mark Hertsgaard al eens gelezen? Lijkt me het enige deftige boek over de beatles hier in de bibliotheek
Sja, voor mij blijft het een belediging voor het solo-repertoire van Harrison. En dat begint al met het artwork. Het is inderdaad mooi, maar waarom een Beatle-foto uit '68? En het is zeker als het ten koste gaat van zo veel hits, en andere kenmerkende nummers uit zijn carrière. Drie solo-albums genegeerd... En dan wél de slordige live-uitvoeringen van het Bangladesh-concert, waarbij hij zelfs de tekst van "Something" niet meer weet. Dit is in ieder geval duidelijk niet als 'definitieve' verzamelaar bedoeld.quote:Op donderdag 30 april 2009 21:55 schreef RosaLoes het volgende:
[..]
Ik vind die cover wel heel fraai eigenlijk en de nummers er op goed gekozen. Ik zou het juist jammer vinden als de Beatles-nummers er niet op zouden staan. Dit maakt het juist een stuk completer.
quote:Op zondag 24 mei 2009 22:48 schreef Aisumasen het volgende:
Pas op! Door dat boek ben ik op slag fan geworden!
Vergeet de witte nietquote:Op woensdag 27 mei 2009 12:12 schreef Xrenity het volgende:
Revolver en Abbey Road zijn hun beste albums.
En echt wel de besten ooit wellicht.
Heb dan toch maar Pink Floyd boxset gekocht, was niet zo duur dus koop ik in september misschien nog wel de remasters.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 00:23 schreef Aisumasen het volgende:
Naja, ik denk dat ik ze niet eens (allemaal) koop. Wat moet ik met de vrijwel onluisterbare ping-pong stereo mixes? Ik zou als ik jou was wachten op de remixes, maar dat zou nog wel eens 5 jaar kunnen duren.
Mooi hequote:Op woensdag 27 mei 2009 13:59 schreef -lucas- het volgende:
Ik heb het voorrecht gehad om een orkest opname in Abbey Road te hebben mogen meemaken afgelopen jaar. Was studio 1, niet studio 2 waar de Beatles opgenomen hebben, maar toch heb je het idee op heilige grond rond te lopenEn mán, wat een akoustiek daar.
Ik ben er alleen heel even langsgelopen maar er was een sessie in voorbereiding (of ze waren aan het afronden, er waren iig mensen) dus heb niet echt veel kunnen zienquote:Op donderdag 28 mei 2009 16:58 schreef TheGrandWazoo het volgende:
[..]
Mooi heIk was 2 dagen in studio 2
WAT een verkrachting.quote:
Briljante vertolking!quote:
Ik zat vroeger wel eens op bootleg sites te kijken maar dan zie je bijvoorbeeld Abbey Road bootlegs van 80 discs. Ik zit hier met een downloadlimiet dus veel downloaden kan ik helaas nietquote:Op maandag 1 juni 2009 00:57 schreef Aisumasen het volgende:
Ik blijf de BBC sessies van onschatbare historische waarde vinden. Zo veel energieke live-versies, maar dan zónder gegil. En ik ben ook een sucker voor al die jaren '50-classics die ze hebben gecoverd. Ik zou alleen geld besparen, en gewoon de complete bootlegs vinden. De Apple-uitgave mist zo veel hoogtepunten uit de series, met als voorbeeld de enige live-versie van "The Night Before".
Grappig om te vermelden dat het grootste deel van de officiële uitgave van bootlegs gehaald is, omdat de BBC zelf bijna alle Beatles-tapes heeft overgespoeld, en de rest bij het oud vuil heeft gezet in de jaren '70. En dat zijn niet de enige opnames die verloren zijn gegaan.Sommige opnames bestaan enkel nog omdat fans het hebben opgenomen toentertijd. Strekking van het verhaal: Get the Purple Chick BBC bootlegs
.
Leuke tip, ik ga welquote:Op zaterdag 30 mei 2009 16:39 schreef Aisumasen het volgende:
Juni schijnt de maand van de remaster-promo's te zijn. De eerste samplers worden verstuurd naar de radio-stations, en er zijn luistersessies voor pers. In Paradiso laat EMI exclusief wat van de remasters horen en gedeeltes van de nieuwe mini-docu's zien, op een speciale avond. "De Nacht van The Beatles vs The Rolling Stones": http://tinyurl.com/lkqj5p Dikke 30 euro, dus ik sla een keertje over...
Dan zal ik wel eens wat Purple Chick downloads (in MP3) downloadenquote:Op maandag 1 juni 2009 01:32 schreef Aisumasen het volgende:
Ligt er aan of je ze in mp3 of in lossless (zonder compressie) wilt downloaden. Die 80 CD's zullen vast Purple Chick's "A/B Road" zijn. Dat zijn de complete Get Back Sessions. Dat wil je liever niet luisteren, tenzij je depressief bent
. Voor de rest moet je op bootleg-gebied simpelweg de andere Purple Chick-series binnenhalen. Dat zijn de meest compleet verzamelde opnames bij elkaar.
Tja, misschien zijn bootlegs gewoon iets waar je 1x naar luistert en daarna nooit meerquote:Op maandag 1 juni 2009 10:31 schreef hello_goodbye het volgende:
Ik heb van de Get Back sessies een 5 cd set (als mp3) met zo'n 135 nummers op de eerste 4 cd's en de eerste versie van de Get back lp op de 5e cd. Da's dus een selectie van alle nummers die nog een beetje herkenbaar zijn als nummer.Die set van 80 cd's is inderdaad echt ongezond om naar te luisteren. Ik moet zeggen dat ik eigenlijk al nooit naar deze compilatie luister... Zitten wel lollige dingen tussen, maar uiteindelijk luister ik toch meestal naar de originele lp's (Ebbetts). Ook andere bootlegs draai ik zelden of nooit. Leuk om te hebben voor het geval je eens even iets wilt checken of zo, maar zomaar draaien om echt naar te luisteren... nee.
Jammer, gemistquote:Op maandag 1 juni 2009 19:40 schreef Xrenity het volgende:
http://e3.g4tv.com/e32009/pressconference/microsoft/19/
Paul en Ringo NU @ xbox conference over Beatles Game.
/edit
Oh en weg
Hogere kwaliteit:quote:
Voor zover ik weet, wel. Spel komt ook op 9 september uit.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 08:49 schreef hello_goodbye het volgende:
Zouden dit nou de geremasterde nummers zijn..........?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |