http://www.brabantsdagbla(...)ramen-bij-ingang.ecequote:Pastor Sint-Jan stoort zich aan kramen bij ingang
maandag 24 augustus 2009 | 15:30 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 27 augustus 2009 | 10:11
DEN BOSCH - Tot ergernis van pastor Marc Timmermans staan tijdens de Bossche kermis pal voor 'zijn' Sint-Jan een viskraam en een snoepkraam.
Timmermans begon er zondag over in zijn slotwoord van een mis in de Sint-Jan.
"Moet het contrast zo groot zijn", vroeg en vraagt Timmermans zich af. "Je mag je afvragen wat de Sint-Jan hiertussen doet", zegt hij.
Hij doelt op de kraam waarop staat 'Candy Pleasure' en de andere waarop met grote letters 'gebakken vis' wordt aangeprezen. Rouwauto's konden er maandagochtend met moeite parkeren.
De gemeente die de vergunningen heeft verstrekt zit er ook mee in zijn maag. "Het is niet gepast. Volgend jaar moeten we kijken waar de viskraam beter kan staan. Misschien geldt dat ook voor de snoepkraam", aldus een woordvoerder.![]()
Overdreven? Ik vind het te gek voor woorden. Heb je die foto gezien in de krant?quote:Op donderdag 27 augustus 2009 11:39 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
En dit is weer lekker overdreven.![]()
[..]
Wel relaxed, verveel me meestal toch de pleuris tijdens begrafenissen nu kun je tenminste een bakje kibbeling halen.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 12:12 schreef Roflpantoffel het volgende:
[..]
Overdreven? Ik vind het te gek voor woorden. Heb je die foto gezien in de krant?
Zo je bent al helemaal geïntegreerd in Boschveld of niet?quote:Op donderdag 27 augustus 2009 15:00 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Wel relaxed, verveel me meestal toch de pleuris tijdens begrafenissen nu kun je tenminste een bakje kibbeling halen.
Neuh die instelling had ik ook al toen ik in Boxtel Oost woonde hoor ;-)quote:Op zondag 30 augustus 2009 15:32 schreef Roflpantoffel het volgende:
[..]
Zo je bent al helemaal geïntegreerd in Boschveld of niet?
quote:DEN BOSCH - In Den Bosch zijn in de nacht van zaterdag op zondag weer twee auto's uitgebrand.
Dit keer ging het om een bedrijfsbusje op de Topaas en een personenauto op de parkeerplaats bij Kindercentrum De Ontdekking aan de Rijzertlaan. De brandweer heeft het vuur geblust. In Den Bosch en plaatsen in de directe omgeving zijn dit jaar zo'n dertig auto's getroffen door veelal aangestoken branden. De politie kon zondag nog niet aangeven of de autobranden aan de Rijzertlaan en Topaas waren aangestoken.
Eensch.quote:Op dinsdag 1 september 2009 08:42 schreef stan5374 het volgende:
ben nu lekker aan het werk in den bosch!
heerlijke stad !
Hey, spontaneous human combustion bestaat ook ;-)quote:Op dinsdag 1 september 2009 10:13 schreef Blik het volgende:
[..]
auto's kunnen zeker spontaan in brand vliegen...
quote:DEN BOSCH - Bij het parkeren van haar auto in de Verwersstraat vlakbij de Waterstraat is woensdagmiddag een vrouw lichtgewond geraakt.
Volgens een getuige wilde de vrouw haar auto achter een andere auto parkeren en schoot de auto plotseling vooruit. De auto kwam tot stilstand tegen de pui van boekhandel Betty Boek, vlakbij café 't Vosken. Twee fietsen die tegen de pui stonden gestald, raakten beschadigd.
Zittend op een stoel werd de vrouw op de stoep behandeld door een ziekenbroeder. Bij haar zat een vrouw die op de stoep liep toen de auto tegen de winkel botste.
Je zou daar maar net lopen.quote:Op woensdag 2 september 2009 19:43 schreef Ceased2Be het volgende:
weer een mooi staaltje 'hij schoot zomaar vooruit'
[..]
[ afbeelding ]
Dan kun je van de schrik die vrouw een tik geven en later beweren dat ze tegen het stuur klaptequote:Op woensdag 2 september 2009 23:46 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Je zou daar maar net lopen.
quote:Op donderdag 3 september 2009 08:39 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Dan kun je van de schrik die vrouw een tik geven en later beweren dat ze tegen het stuur klapte
Sorry bleek een 59-jarige man te zijn uit Boxtel...quote:
Omgquote:Op zaterdag 12 september 2009 11:45 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
![]()
http://www.boschveld.nl/boschveldnieuws/?p=4085
Weet niet wat erger is; de sneue toon van het stukje of als het echt waar blijkt te zijn dat ze halverwege met een andere trottoirband aan de slag gaan.quote:Op zaterdag 12 september 2009 11:45 schreef SuperrrTuxxx het volgende:![]()
http://www.boschveld.nl/boschveldnieuws/?p=4085
Sneue toon? Ik vind het goed verwoord. En waarom zou hij het niet menen?quote:Op zaterdag 12 september 2009 14:09 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Weet niet wat erger is; de sneue toon van het stukje of als het echt waar blijkt te zijn dat ze halverwege met een andere trottoirband aan de slag gaan.
Mwah, die gemaakte verongelijkte toon ligt er iets te dik bovenop. Daarbij, wordt heel Boschveld de komende 5 / 8 jaar helemaal op de schop genomen en wordt overal het straatwerk vervangen en gaat er nog heel wat vrachtverkeer overheen. zal mij niet verbazen als ergens in het eindtraject de trottoirbanden nog worden meegenomen al denk ik niet dat Mjan en ik dat nog gaan meemakenquote:Op maandag 14 september 2009 00:03 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Sneue toon? Ik vind het goed verwoord. En waarom zou hij het niet menen?
De plaats van het verschil is echt niet om aan te zien, ik liep er gisteren langs en zag dat het precies voor -vanaf deze kant gezien- de eerste ingang van die flat daar is. Als het nou op de hoek was.quote:Op maandag 14 september 2009 05:12 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Mwah, die gemaakte verongelijkte toon ligt er iets te dik bovenop. Daarbij, wordt heel Boschveld de komende 5 / 8 jaar helemaal op de schop genomen en wordt overal het straatwerk vervangen en gaat er nog heel wat vrachtverkeer overheen. zal mij niet verbazen als ergens in het eindtraject de trottoirbanden nog worden meegenomen al denk ik niet dat Mjan en ik dat nog gaan meemaken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |