het begon allemaal eergister avond..
vrienden zouden voor me koken, maar lui als dat ze waren zijn we uiteindelijk op het terras beland, paar biertjes, toen kwamen we op het idee om naar de film te gaan, dus zo gezegd zo gedaan, na de film terug naar het terras, werden we bediend door een zeer aantrekkelijke dame en liepen we wat te dollen..
tijdje later kwamen er 2 meiden vlak naast ons zitten.. Ja, Eva zei dat het hier gezellig was.. (eva is de serveerster) Dus werd het heel erg laat... op een gegeven moment moesten we naar binnen, daar nog doorgepraat, heeeeeeel hard gelachen, en op een gegeven moment kwam het op trouwen, en we hadden exact hetzelfde idee erover, dus besloten we maar dat we moesten trouwen, ik op mijn knieen, bierviltje gepakt, gat erin gemaakt en om der vinger heen geduwd Nog wat verder gedold en vriend waarmee ik was nodigde ze uit om met ons mee te eten gister (gister zouden we met allemaal vrienden eten)
gek als dat ze waren zeiden ze ja, maar moest ik wel in pak en zij in het wit..

Mijn zwarte overhemd paste ik niet meer, dus dacht, aaaaaaah, zoooooo gek zal ze toch niet zijn? Maargoed, om het enigszins goed te maken had ik snel nog even een bosje rozen gekocht bij de appie Zitten we daar alvast even lekker in het restaurant, komen ze binnen en zij helemaal in het wit echt geweldig... Hard lachen natuurljk.. op een gegeven moment bedacht iemand zich dat ik nog om der hand moest vragen bij der pa. Dus ik een sms naar der vader toe gestuurd.. krijg ik als reactie. "Alleen als je een echte vent bent, ik ben namelijk biker en wil 150 koeien voor der"
nou, ging lastig met mijn kamelen van ebay, maargoed..
daarna nog hard gedanst en alles.. op een gegeven moment zei ik tegen haar... Damn, ik heb zin om te zwemmen... Dat had ik niet moeten zeggen, zijn toen een stukje gefietst naar een meertje waar zij een mooi bord had zien staan "verboden te zwemmen gevaarlijke oever" Dus kleren uit en het water in.. Weet je hoe koud dat nog is!
snel naar huis toe, en lief bij der wezen slapen.. en nu net pas thuis.. dat waren mijn afgelopen nachten ongeveer