Je zou voor gek uitgemaakt worden denk ikquote:Op vrijdag 22 mei 2009 14:39 schreef popolon het volgende:
Als je daar op had ingezet begin dit seizoen had je rijk kunnen zijn. Als 't die finals zouden worden.
NICE!quote:Op zaterdag 23 mei 2009 07:59 schreef Szura het volgende:
LeBron![]()
http://www.nba.com/cavali(...)_marv.nba/index.html
Mowah. Als je goed kijkt zie je dat hij nog wel ruim tijd over had. Ook al was de klok gelijk gaan lopen dan alsnog was het goed geweest.quote:Op zaterdag 23 mei 2009 13:26 schreef DeeBee het volgende:
What the fuck was dat voor wedstrijd?!![]()
En duurde wel lang voordat de klok ging lopen bij dat schot van LeBron.
Maar zo'n bal verdient het om erin te gaan.
JOH!!quote:Op zaterdag 23 mei 2009 19:32 schreef Szura het volgende:
Dat publiek wordt trouwens helemaal gek als die bal in het netje vliegt
Wat moet uit. Z'n broek zodat jij zijn geweldige lul kan zien ?quote:Op zondag 24 mei 2009 05:27 schreef popolon het volgende:
Jammer, Lakers winnen.Heb niks met die jokers.
Kobe is een geweldige speler maar ook zo'n ontzettende lul. Als ik 'm zie op tv na een wedstrijd dan moet 'ie uit.![]()
Die laat 'ie wel vaker aan mensen zien in tegenstelling tot alleen z'n vrouw.quote:Op zondag 24 mei 2009 06:26 schreef VinnieJones het volgende:
[..]
Wat moet uit. Z'n broek zodat jij zijn geweldige lul kan zien ?
Marbury kreeg dat salaris bij de Knicks en krijgt bij de Celtics 'slecht' 1,5miljoen geloof ik.quote:Op vrijdag 22 mei 2009 04:13 schreef Ricard0j het volgende:
Wil je weten welke speler overbetaald is?
http://hoopshype.com/salaries.htm (psssst... Stephon Marbury)
1. Download en installeer de client van www.sopcast.comquote:Wil je ook online NBA kijken?
Op http://www.justin.tv kun je live vaak NBA kijken. Helaas zijn de streams meestal erg slecht. Via www.myp2p.eu kun je NBA kijken op hogere kwaliteit, maar ik ben te lui om dat uit te zoeken. Ik zoek altijd op justin.tv naar de naam van het team en dan zie je de wedstrijd direct live.
Zeker wetenquote:Op zondag 24 mei 2009 12:30 schreef Zwansen het volgende:
Kobe!
Finals tussen Kobe en James zou zo vet zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |