quote:Adriano is lief kwijt
Het is uit tussen de Braziliaanse voetbalster Adriano en zijn vurige Joana (Machado). Echt een groot mirakel is dat uiteraard niet, want het stel rolde al meermaals ruziënd over straat. Niet zolang geleden ging Adriano met zijn maten tot in de kleine uurtjes stappen en was Joana daar zo boos over dat ze hem stenen bekogelde.
Vorige maand kwam het koppel in het nieuws omdat Adriano zijn vriendjes uit de favela's vroeg Joana vast te binden aan een boom. En alleen achter te laten.
Nu maakte de spits van Flamengo zich boos over het aanbod dat zijn liefje heeft gekregen van Playboy om naakt te poseren. De 400.000 euro die zij daarvoor kon krijgen, wilde hij prompt verdubbelen als ze het niet deed. Hoe dan ook, het kwam niet tot een vergelijk en volgens de Braziliaanse pers is de verkering verleden tijd.
deze dame dus:quote:Irina doet Ronaldo WK vergeten
Cristiano Ronaldo nam een dikke week geleden roemloos afscheid van het WK in Zuid-Afrika. In plaats van zich voor te bereiden op een WK-finale met Portugal, verblijft hij momenteel met vriendin Irina Shayk in New York. Het koppel werd er gekiekt, luierend aan een zwembad.
quote:
quote:
quote:Perroncel ontkent relatie met John Terry
Vanessa Perroncel (33) zei gisteren tijdens een talkshow op GMTV dat ze hoopt dat alles weer goed komt tussen haar en Wayne Bridge, de vader van haar vier jaar oude zoontje Jaydon. Perroncel ontkende zelfs dat ze ooit een relatie had met Jonh Terry.
Een vriend van Manchester City-speler Bridge reageerde: 'Het idee dat ze weer samen komen is belachelijk. Ze gelooft haar eigen dromen. De enige zorg van Wayne is nu zijn zoon opvoeden.'
Perroncel kwam enkele maanden geleden in het nieuws toen de tabloids bekend maakten dat ze een relatie had met John Terry, de aanvoerder van Chelsea en gewezen ploegmaat van Wayne Bridge.
quote:Pato scoort bij Miss Brazilië
Alexandre Pato (21) is geen vrijgezel meer. De Braziliaanse voetbalster van AC Milan kon Deborah Lyra strikken, miss Brazilië. Pato trouwde in mei 2009 met de actrice Stephany Brito, maar dat huwelijk liep in april dit jaar al op de klippen.
LOLquote:Op woensdag 15 september 2010 01:05 schreef rubbereend het volgende:ja dat vertelt de decaan er niet bij
Dan had Salcido best bij PSV kunnen blijven. Die nodigen de hoertjes overigens niet uit, maar gaan er zelf naar toe. Zelfs hele vrome moslims als Bakkal en Afellay.quote:Op donderdag 23 september 2010 21:48 schreef rubbereend het volgende:
Nou de Mexicanen nodigen dus graag hoertjes en travestieten uit
Jouw moeder is ook niet erg discreet.......quote:Op donderdag 23 september 2010 21:51 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dan had Salcido best bij PSV kunnen blijven. Die nodigen de hoertjes overigens niet uit, maar gaan er zelf naar toe. Zelfs hele vrome moslims als Bakkal en Afellay.
quote:Op zondag 6 februari 2011 18:28 schreef Morendo het volgende:
[..]
Jouw moeder is ook niet erg discreet.......
Oké.quote:Op zondag 6 februari 2011 17:53 schreef WenV het volgende:
ik vind ondanks dat ze niet bekend is en ondanks dat hij niet zo bekend is, dat de nieuwe vriendin van marcel meeuwis ook een leuke en vooral mooie meid is. ze heet brenda, achternaam weet ik niet. ze is ook roda girl geweest toen hij nog daar speelde. ze staat ook op de trots van het zuiden, heeft hyves en geloof facebook. en ik hoorde dat ze ook de ex vriendin van mads junker is..
Verder dan Crouch en Beckham kom ik ook nietquote:Op woensdag 9 februari 2011 12:08 schreef Ayreon84 het volgende:
Nieuwste quiz van VI: http://www.vi.nl/Interact(...)nspelersvrouwen-.htm
Ik weet er niet zoveel.
Volgende week.quote:Op woensdag 9 februari 2011 12:17 schreef Stansfield het volgende:
Ka je nergens de antwoorden zien? Ik ben toch wel benieuwd naar sommige
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |