Dat is dan weer positief nieuwsquote:Op woensdag 20 mei 2009 14:20 schreef DJKoster het volgende:
Knight Rider (NBC)
Ending after one season, final episode on 3/4/2009
Klopt, dat las ik ook net. Daarom ben ik ook gaan zoeken naar een volledige lijst.quote:Op woensdag 20 mei 2009 14:20 schreef __Saviour__ het volgende:
Altijd kut ja. My Name is Earl krijgt ook al geen nieuw seizoen
Althans, NBC wil het niet. Twee andere zenders hebben wellicht wel interesse
Chronicles..quote:
Respectquote:Guiding Light (CBS)
Ending after fifty-eight seasons, final episode on 9/18/2009
Ook al wegquote:Late Night With Conan O'Brien (NBC)
Ending after sixteen seasons, final episode on 2/20/2009
Dus later vast nog wel een nieuw seizoen van De Wereld van K3quote:
iddquote:
Dat van Conan is logisch, die neemt Jay Leno's programma over.quote:
JAA!! Dat is dus mijn grootste klachtquote:Op woensdag 20 mei 2009 14:32 schreef __Saviour__ het volgende:
Het ergste is nog als de makers het niet zagen aankomen. Dan eindigen ze bijvoorbeeld met een enorme cliffhanger en daar zit je dan als kijker mee. Lekker dan.
quote:
quote:Op woensdag 20 mei 2009 14:41 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Dat van Conan is logisch, die neemt Jay Leno's programma over.
?quote:The Tonight Show With Jay Leno (NBC)
Ending after seventeen seasons, final episode on 5/29/2009
Jay gaat een programma doen eerder op de avond, Conan neemt Jay's programma over en Jimmy Fallon neemt Conan's programma over.quote:
Nee, een beetje op fok rondhangen en mensen irriteren met loze posts is een nuttige bezigheid....quote:Op woensdag 20 mei 2009 14:51 schreef B.E.D het volgende:
Niks beters te doen hebben dan tv series kijken
Dat vind ik ook erg jammer, juh.quote:
Was ergens wel te verwachten.quote:Op woensdag 20 mei 2009 14:20 schreef DJKoster het volgende:
Knight Rider (NBC)
Ending after one season, final episode on 3/4/2009
Hoe liep dat af? Ik heb 3 afleveringen gezien, tenenkrommend slecht.quote:Op woensdag 20 mei 2009 16:01 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat was ook wel een lekkere cliffhanger inderdaad.
Die Knight Rider was ook wel gruwelijk slecht. Hoe geloofwaardig dat een Ford Mustang transformeert tot een Ford Truck... terwijl de bestuurder en bijrijder nog gewoon blijven zitten. En dan die continue reclame van Ford door die hele serie heen.quote:
ja, of na 10 afleveringen gecancelledquote:Op woensdag 20 mei 2009 20:04 schreef Acinonyx het volgende:
Ik vind het altijd zo droevig, bij sommige zenders als SBS6 en Veronica,,, dan kondigen ze maanden van tevoren een nieuwe serie aan, met argumenten als 'de nieuwe hit-serie uit amerika' of 'de nieuwe top-serie', en dan met zo'n zogenaamd stoere stem, en als die serie er dan eindelijk is dan blijkt het bagger te zijn en 10 dagen later is het weer van de buis, dat is echt zo droevig, bijna een topic waardig!!!
Moonlight vind ik echt een verlies.quote:Op woensdag 20 mei 2009 16:57 schreef piekartz87 het volgende:
loopt battlestar galactica eigenlijk nog ?
moonlight heeft ook maar 1 seizoen
Of zwaar verouderd, zoals That '70s Show, toen ik dat nog keek in 2002 wist bijna niemand hier wat dat was, totdat Comedy Central het ging uitzenden vorig jaar volgens mij toen kwam er enige bekendheid hier.quote:Op woensdag 20 mei 2009 20:04 schreef Acinonyx het volgende:
Ik vind het altijd zo droevig, bij sommige zenders als SBS6 en Veronica,,, dan kondigen ze maanden van tevoren een nieuwe serie aan, met argumenten als 'de nieuwe hit-serie uit amerika' of 'de nieuwe top-serie', en dan met zo'n zogenaamd stoere stem, en als die serie er dan eindelijk is dan blijkt het bagger te zijn en 10 dagen later is het weer van de buis, dat is echt zo droevig, bijna een topic waardig!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is wel een mooi voorbeeld van een oude serie waarvan de remake helemaal gelukt is.quote:Op woensdag 20 mei 2009 16:57 schreef piekartz87 het volgende:
loopt battlestar galactica eigenlijk nog ?
quote:Op woensdag 20 mei 2009 20:10 schreef TheDutchguy het volgende:
Top gear stopt ook..Ik schrok effeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jij ziet heel nederland als bijna niemand?quote:Op woensdag 20 mei 2009 20:10 schreef MervinMinky het volgende:
Of zwaar verouderd, zoals That '70s Show, toen ik dat nog keek in 2002 wist bijna niemand hier wat dat was, totdat Comedy Central het ging uitzenden vorig jaar volgens mij toen kwam er enige bekendheid hier.
quote:Op woensdag 20 mei 2009 20:12 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Dat is wel een mooi voorbeeld van een oude serie waarvan de remake helemaal gelukt is.
Knight Rider had ook nog wel wat kunnen worden, als ze het niet zo hadden overdreven met die transformaties bijvoorbeeld.
Firefly zeker wel een top-seriequote:Op woensdag 20 mei 2009 20:42 schreef Seam het volgende:
Moonlight en John Doe en Firefly waren toch echt series die het hadden verdiend door te gaan
Ja, daar knapte ik ook een beetje op af..... Ford Mustang ---> Ford 150 terwijl ie gewoon doorreed...... Beetje jammer inderdaad.quote:Op woensdag 20 mei 2009 20:12 schreef __Saviour__ het volgende:
Knight Rider had ook nog wel wat kunnen worden, als ze het niet zo hadden overdreven met die transformaties bijvoorbeeld.
Die gaat een tweede seizoen krijgen ja, alleen is er nu niets om te volgen.quote:
Ook een heerlijke serie. Maar die heeft toch wel redelijk wat seizoenen gehad.quote:
Jim is een held, daar kun je geen seizoenen genoeg van makenquote:Op woensdag 20 mei 2009 21:27 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Ook een heerlijke serie. Maar die heeft toch wel redelijk wat seizoenen gehad.
Ik vond seizoen 2 een stuk minder dan 1.quote:Op woensdag 20 mei 2009 22:06 schreef Asgard het volgende:
Dat van Life is idd zwaar klote, ik vond die echt veel beter dan de meeste lopende series.
Tja, zomerseizoen hequote:Op woensdag 20 mei 2009 20:57 schreef Adelante het volgende:
Die gaat een tweede seizoen krijgen ja, alleen is er nu niets om te volgen.
quote:NBC has passed on ordering another season of Medium. However, CBS, which owns the show, is picking it up and pair it on Fridays with Ghost Whisperer.
Die was leuk jaquote:
Daar is ook maar één seizoen van geloof ik.quote:
Die volgde ik ook!quote:Op woensdag 20 mei 2009 14:22 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Traveler
Ik begrijp ook niet waarom Veronica deze serie toentertijd gekocht heeft
Die ging juist door, terwijl die moest stoppen!quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |