Bij klachten die simpel zijn/ danwel van zichzelf genezen wel ja.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:32 schreef S.Seagal het volgende:
Maar in feite genezen ze wel, want die mensen gaan er in geloven dat het beter met ze gaat en mensen worden eerder beter als ze er zelf in geloven
Toon dat maar aan.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:32 schreef S.Seagal het volgende:
Maar in feite genezen ze wel, want die mensen gaan er in geloven dat het beter met ze gaat en mensen worden eerder beter als ze er zelf in geloven
Nee, je keurt het meteen af zonder dat je ook maar enig idee hebt of het wel of niet werkt.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:34 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..].
Ik geloof niet alles wat mensen me vertellen nee.
Volgens mij zijn nu juist de mensen die in die kwakzalvers als homeopaten en pendelzwendelaars geloven dom en kortzichtigquote:
toon maar aan dat het werktquote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:36 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Nee, je keurt het meteen af zonder dat je ook maar enig idee hebt of het wel of niet werkt.Dat is natuurlijk niet kortzichtig.
Ik ben voor mezelf in iedergeval 2 keer een levend bewijs dat voor 2 verschillende kwalen een alternatieve geneeswijze heeft geholpen. (Niet direct denken aan een rare neger in een flat in de Bijlmer die mij met wierook en wat gebrabbel beter heeft gemaakt) Gewoon een combinatie van juiste voeding, supplementen etc. Ook dat is namelijk alternatief.quote:
Ik zeg ook niet dat het allemaal wel werkt, maar er zitten zeker goede dingen bij hoor - ook slechte niet werkzame natuurlijk - .Dus om nou maar meteen te zeggen dat dat allemaal niet werkt en kwakzalverij is vind ik idd erg kortzichtig. Neem aan dat je je niet in alle alternatieve geneeswijzen uitgebreid verdiept hebt?quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:37 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Volgens mij zijn nu juist de mensen die in die kwakzalvers als homeopaten en pendelzwendelaars geloven dom en kortzichtig
dit is helemaal niet het onderwerp van het topic.. hmm..quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:41 schreef FunkyHomosapien het volgende:
dat was gister ook op de EO (whehe FH kijkt EO!11!Einz) een man die zei dattie genezen was van aids. dus iedereen geschokt, ik ook.
"hoe weet je dan dat je genezen bent"
"dat heb ik van god gehoord"
SAME SHIT JEWAODS
Je gaat toch niet als je weet dat je HIV hebt naar zo iemand.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:34 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Bij klachten die simpel zijn/ danwel van zichzelf genezen wel ja.
Totdat het over gaat op een ziekte als HIV.
Toon maar aan dat je favoriete pendelzwendel werkt, dan praten we verder.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:39 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat het allemaal wel werkt, maar er zitten zeker goede dingen bij hoor - ook slechte niet werkzame natuurlijk - .Dus om nou maar meteen te zeggen dat dat allemaal niet werkt en kwakzalverij is vind ik idd erg kortzichtig. Neem aan dat je je niet in alle alternatieve geneeswijzen uitgebreid verdiept hebt?
Gezond leven is wat anders dan een alternatieve geneeswijzequote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:39 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Ik ben voor mezelf in iedergeval 2 keer een levend bewijs dat voor 2 verschillende kwalen een alternatieve geneeswijze heeft geholpen. (Niet direct denken aan een rare neger in een flat in de Bijlmer die mij met wierook en wat gebrabbel beter heeft gemaakt) Gewoon een combinatie van juiste voeding, supplementen etc. Ook dat is namelijk alternatief.
Ernstige dingen als kanker kunnen ook spontaan genezen. Bij mijn oom is dit gebeurd. Er kwam geen sjamaan aan te pas.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:34 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Bij klachten die simpel zijn/ danwel van zichzelf genezen wel ja.
Totdat het over gaat op een ziekte als HIV.
Ja maar mijn tante....quote:Op dinsdag 19 mei 2009 19:19 schreef Pietverdriet het volgende:
Homeopatie is ook zoiets, hele volksstammen die er in willen geloven, maar er is geen enkel fatsoenlijk dubbelblind onderzoek dat aantoont dat het werkt. Sterker nog, als je aantoont dat het werkt staat daar meer dan een miljoen aan prijzengeld op.
http://www.bbc.co.uk/science/horizon/2002/homeopathy.shtml
http://www.randi.org/site/
Die domme mensen toetsen hun ideeën daadwerkelijk. Mijn natte vinger werkt veel beter!quote:Op dinsdag 19 mei 2009 19:23 schreef Siddartha het volgende:
Dat is inderdaad erg, net zoals in psychologie geloven![]()
Er bestaan zelfs universitaire opleidingen voor!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |