het was echt die gast van de biertaxi hoor.quote:Op maandag 18 mei 2009 15:46 schreef Dottey het volgende:
[..]
ingehuurde crew? Iemand van de crew die als biertaxi functioneerde?
Wel binnen twee minuten graagquote:Op maandag 18 mei 2009 15:45 schreef Lavenderr het volgende:
Als het Marielin lukt om meelwormen te eten mag ze van mij alle rookwaar van Eindhoven en omgeving hebben, zou het zó dapper vinden.
De gore wriemelende lévende beestjes in je mond, de horror
Daar hebben ze duidelijk geen tijd voor, en daarbij doet Dementor het erg goed in de tijd die ie heeft.quote:Op maandag 18 mei 2009 15:47 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Misschien nog slimmer als ze daar zelf eens over na zouden gaan denken, communicatie en zulks
Ze krijgt alleen de real thing, promisequote:Op maandag 18 mei 2009 15:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Als ze maar van de tabaksvervanger af blijft.
Klopt. Volgens mij was het een soort spontaan sponsormomentje.quote:
Je kunt niet verwachten dat in de hectiek alles en iedereen maar 1 taak heeft en die 24 uur per dag kan uitvoeren. Daarom is iedereen zo heeeeeeeeeeeerlijk flexibel.quote:Op maandag 18 mei 2009 15:42 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Mij maakt het niet uit wie vanuit de crew iets post, als we er maar vanuit kunnen gaan dat het de waarheid is. Als Dottey ff antwoordt ipv Dementor heb ik daar geen enkel probleem mee.
ze moeten niet 's morgens een opdracht voor 's middags bedenken. Als je voor de volgende dag een opdracht bedenkt kan daarover prima een topicje worden geopend lijkt me. Zo niet dan heeft het concept dus geen kans van slagen en is in dat opzicht mislukt.quote:Op maandag 18 mei 2009 15:48 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Daar hebben ze duidelijk geen tijd voor, en daarbij doet Dementor het erg goed in de tijd die ie heeft.
Uitdaging Marielin?quote:
Mgoed, je hebt als redactie van tevoren toch een draaiboek klaarliggen?quote:Op maandag 18 mei 2009 15:49 schreef Dottey het volgende:
[..]
Je kunt niet verwachten dat in de hectiek alles en iedereen maar 1 taak heeft en die 24 uur per dag kan uitvoeren. Daarom is iedereen zo heeeeeeeeeeeerlijk flexibel.![]()
Ik doe mijn best om het "groepsgevoel" te behouden hoor![]()
ben alleen nog steeds aan het zoeken naar bestandje om mijn woordjes van tonatie te voorzien, zodat deze niet misgelezen worden. (of verkeerd opgevat)
Dat kan, dan is het ingehuurde crew.. hoe dan ook... dan is er van te voren wat af gesproken over info-beleid.quote:Op maandag 18 mei 2009 15:47 schreef Danny het volgende:
[..]
het was echt die gast van de biertaxi hoor.
Het is ook het beste om standaard 2 dagen vooruit te werken, en de users meer input te laten hebben zodat de redactie alleen nog maar voor de uitwerking hoeft te zorgen, en het creatieve proces eigenlijk bij de users ligt.quote:Op maandag 18 mei 2009 15:49 schreef Danny het volgende:
[..]
ze moeten niet 's morgens een opdracht voor 's middags bedenken. Als je voor de volgende dag een opdracht bedenkt kan daarover prima een topicje worden geopend lijkt me. Zo niet dan heeft het concept dus geen kans van slagen en is in dat opzicht mislukt.
Wat is het groepsgevoel vandaag? Misschien doe ik wel meequote:Op maandag 18 mei 2009 15:49 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ik doe mijn best om het "groepsgevoel" te behouden hoor![]()
Daar ben ik het mee eens, ze moeten meer vooruit denken. Nu gaat het te spontaan, en er is dan vaak geen duidelijkheid.quote:Op maandag 18 mei 2009 15:49 schreef Danny het volgende:
[..]
ze moeten niet 's morgens een opdracht voor 's middags bedenken. Als je voor de volgende dag een opdracht bedenkt kan daarover prima een topicje worden geopend lijkt me. Zo niet dan heeft het concept dus geen kans van slagen en is in dat opzicht mislukt.
Echt waar? Eten die mensen dat zélf?quote:Op maandag 18 mei 2009 15:46 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Meelwormen zijn niet zo erg eigenlijk.. veel mensen die ze bijv. ook aan hun vogels in de voliëre voeren, eten die gewoon voor de fun.
Dat is al vanaf het begin hè en het blijft maar komen! Gewoon één saaie streamdag met een lange opdracht en dan alles bedenken voor de volgende dag en weer door! Maar 't schijnt lastig te zijn.quote:Op maandag 18 mei 2009 15:53 schreef blomst het volgende:
[..]
Daar ben ik het mee eens, ze moeten meer vooruit denken. Nu gaat het te spontaan, en er is dan vaak geen duidelijkheid.
Hoe lang nog tot de wisseling?quote:Op maandag 18 mei 2009 15:55 schreef Dottey het volgende:
back on topic.
marielin en Eline staan ongemakkelijk heen en weer te huppen in het steegje.
jeroen en Pim zijn nog steeds van de wereld in hun slaapzakjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |