SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie hebben er allemaal welke draagdoek?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Graag bij het openen van een nieuw topic de informatie uit de wiki halen, die vind je HIER
Als je een update van jouw doekenlijstje wil, graag zelf in de wiki doen, dan wordt het vanzelf meegenomen in een volgend topic.
[ Bericht 0% gewijzigd door Reinhilde op 21-05-2009 18:27:10 ]
quote:Op zondag 17 mei 2009 22:54 schreef Dakota het volgende:
en nu gaat reinhilde bij macka op de koffie om die te lokken als nanny
Nou ja, ik heb natuurlijk ervaring met kinderen en wat je zoal met doeken kunt doen behalve dragenquote:Op zondag 17 mei 2009 22:54 schreef Dakota het volgende:
en nu gaat reinhilde bij macka op de koffie om die te lokken als nanny
Anna en Ulli.quote:
há, dat maakt me nog ongeduldiger.... ik wacht nog steeds op ficus maar deze week zou hij toch wel aan moeten komenquote:Op zondag 17 mei 2009 23:01 schreef Macka66 het volgende:
*note to self: koffie bijhalen*
En Ficus wordt met de dag fijner! Zo stevig als een Storch, en mooi als een Didy. Perfecte combinatie
Welk merk? Rekkend, niet rekkend? Wat voor een weving? Hoe kort?quote:Op zondag 17 mei 2009 23:18 schreef Dakota het volgende:
en ik verkoop n roze/rood/creme gekleurde shorty voor 25 euro excl. verz. dus
geen idee wat voor merk, niet rekkend 2.5quote:Op zondag 17 mei 2009 23:24 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Welk merk? Rekkend, niet rekkend? Wat voor een weving? Hoe kort?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en er zit een indioachtig motiefje inhttp://elinhuijboom.punt.nl/
wanna rub mah puppeh?!
Weet je dat wel zeker? Ik zie gewoon strepenquote:
jaaaa iddquote:Op zondag 17 mei 2009 23:33 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Weet je dat wel zeker? Ik zie gewoon strepen![]()
Is het misschien een diamantkeper zoals Storchenwiege Leo heeft?
[ afbeelding ]
quote:
Nee muts, in je advertentie er bij zetten "diamantkeperweving (zoals bij een Storchenwiege Leo)" en ¤5,- bij de prijs op doenquote:
oeh ja.. is goedquote:Op maandag 18 mei 2009 14:45 schreef Llewella het volgende:
Dakota, je maakt het me wel weer erg moeilijk hoor!!
Ik wilde al dibs zeggen voor je plannen tot verkoop; en voor dat geld
Als je heb=m nou niet kwijt raakt kunnen we misschien van de week wel afspreken om te ien of het wat voor me is voor d'r bij (Amber wordt natuurlijk ook zwaarder, dus niet alles draagt dan meer prettig).
Ik vind hem zo cute!!!
Had je me bericht van waves sequoia nog gezien? Die mag dus wat mij betreft uit logeren om fluffie te worden, mij is het nog niet echt goed gelukt.
Als het goed is houdt didymos de doek een tijdje in reservering. Lang genoeg in ieder geval voor een internationale overboekingquote:Op maandag 18 mei 2009 14:23 schreef texelonia het volgende:
Nou als mijn overboeking naar didymos er ook zo lang over doet ben ik mooi in de aap gelogeerd en zit ik straks zonder Jim Jade
Nou ja in het mailtje van hun stond tot 18 mei ja, of dat lang genoeg is, ik hoop het. We wachten het maar weer af, veel meer kan ik toch niet doenquote:Op maandag 18 mei 2009 16:41 schreef owlet het volgende:
[..]
Als het goed is houdt didymos de doek een tijdje in reservering. Lang genoeg in ieder geval voor een internationale overboeking
Dat klinkt zo lief!quote:Op maandag 18 mei 2009 16:57 schreef texelonia het volgende:
En net heb ik zelfs de was opgehangen met Hannah in de doekZooooo heerlijk knus vind ik het
Strijken.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 15:20 schreef Reinhilde het volgende:
Simon is binnen!
Linea recta de wasmachine in. Hij voelt dunner dan ik had verwacht, maar ook veel stugger... ik hoop dat 'ie een beetje opknapt van z'n wasbeurt. En dan maar eens flink gaan mishandelen.
En dat is 1!quote:
Nee, de blauw/bruine van Neobulle!quote:Op dinsdag 19 mei 2009 15:30 schreef DaviniaHR het volgende:
Reinhilde, welke simon? die groene van didymos?
Jammer dat je geen vriendjes wordt met mokka...
Naja, nou weet je het tenminste zeker, anders had je altijd een knagend gevoel gehad...
Ik gooi hem in de herhalingquote:Op maandag 18 mei 2009 09:07 schreef TearSong het volgende:
Even een vraagje: ik merkt dat het dragen van Yara (12+ kg) in een ringsling toch wel zwaar begint te worden, zelfs voor de korte stukjes. Zou ik misschien beter op zoek kunnen naar een korte doek voor het heupdragen? (in dat geval gaat m'n Earthy Rainbow RS namelijk in de verkoop)
TS, wat dacht je van een tijdelijke ruil?quote:
Eibequote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:25 schreef oeke het volgende:
dank!![]()
Was nog aan het twijfelen tussen de Indio Rubinrot en deze, maar met mijn hennarode/oranje haren leek blauw me toch beter dan rood...
SCHAAM JEquote:Op dinsdag 19 mei 2009 22:45 schreef Reinhilde het volgende:
oe, ik had het winnende ontwerp nog niet gezien. Niet echt mijn ding. Wel fijn voor mijn portemonnaie!
had ik al verteld wat mijn klikvinger vandaag heeft gedaan?
Ik kom nog even laat binnenvallen...quote:Op dinsdag 19 mei 2009 15:29 schreef Reinhilde het volgende:
Ik heb nog nooit een doek gestreken, maar dat werkt dus? Ga ik eens proberen! Bedankt voor de tip!
Met dat gewicht zou ik iig geen Girasol kiezen.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 16:45 schreef TearSong het volgende:
[..]
Op maandag 18 mei 2009 09:07 schreef TearSong het volgende:
Even een vraagje: ik merkt dat het dragen van Yara (12+ kg) in een ringsling toch wel zwaar begint te worden, zelfs voor de korte stukjes. Zou ik misschien beter op zoek kunnen naar een korte doek voor het heupdragen? (in dat geval gaat m'n Earthy Rainbow RS namelijk in de verkoop)
Ik gooi hem in de herhaling
Heel mooi! Al kan rubinrot ook erg goed bij rood haar (of ik ben kleurendoof en loop voor gek met een paar van mijn doekenquote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:26 schreef oeke het volgende:
afbeelding
Pfft, gelukt.![]()
Volgens mij iets te hoog, maar die buik zit steeds meer in de weg!![]()
Normaal draag ik vooral zwart, en ik denk dat deze blauw daar mooi bij gaat staan. Weet alleen niet of de kleur wel helemaal overkomt.
En er mist het midden etiketje, dus ik ga er maar een lintje opnaaien. En even wassen want hij ruikt naar andermans wasmiddel en dat vinnik momenteel heel viesssss.
Die Neobulle Exclusive ziet er uit als een ontwerp voor Girasol, met dat gevlamde effect. Ik vind het niet passen bij de Neobulle stijl.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 16:10 schreef lcicle het volgende:
Maar een EllaRoo heeft natuurlijk de aller-aller fijnste knoop![]()
De Neobulle Exclusive is mooi trouwens! Leuk ontwerp van iemand die er tenminste wel verstand van heeft haha! Sommige ontwerpen..![]()
Ik had trouwens op die van jouw zusje gestemd Owlet, mooie kleurcombinatie!
klopt in mijn indio ook niet.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 23:31 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Heel mooi! Al kan rubinrot ook erg goed bij rood haar (of ik ben kleurendoof en loop voor gek met een paar van mijn doeken)
En voor 2005 had Didymos geen middenmarkering in de doeken, dus het klopt vast dat er geen middenmarkering in zit.
dankjewel!quote:Op dinsdag 19 mei 2009 23:31 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Heel mooi! Al kan rubinrot ook erg goed bij rood haar (of ik ben kleurendoof en loop voor gek met een paar van mijn doeken)
En voor 2005 had Didymos geen middenmarkering in de doeken, dus het klopt vast dat er geen middenmarkering in zit.
een kruiswerfdingeskepergedingest!quote:Op dinsdag 19 mei 2009 23:24 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Met dat gewicht zou ik iig geen Girasol kiezen.
Een korte doek heeft als voordeel dat je er wat meer variaties mee kunt doen die je ook misschien wat beter bevallen, zoals de Poppins hip carry of de Coolest hip cross carry. (Dan heb je denk ik een 3.2 nodig) En je maakt natuurlijk zo een no sew ringsling van een korte doek.Kun je er niet eerst een lenen om uit te proberen?
en de gewrichtjes van je kindquote:Op dinsdag 19 mei 2009 23:55 schreef oeke het volgende:
Pfoe, net een moeilijke discussie met een BB drager, die ook mijn zwager is...
Hij wilde weten waarom ik niet de BB wilde gebruiken. En ik vond het moeilijk uit te leggen waarom niet. Het is voornamelijk toch een gevoel...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |