Ah. nou dat is wel het meeste leerwerk toch? (bij mij tenminste wel) Ben je daar mooi vanafquote:
Die rechter kijkt ook eng!quote:Op maandag 18 mei 2009 13:47 schreef Etcetera het volgende:
Tim, die site is eng
[ afbeelding ]
Like wtf
Ja! Echt van 'knijp nou maar door dan zijn we er vanaf'quote:
Welke heb je nou uiteindelijk besteld?quote:Op maandag 18 mei 2009 14:09 schreef LadyBlack het volgende:
Hij's mooien ook een tof doosje eromheen
Dezequote:Op maandag 18 mei 2009 14:17 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Welke heb je nou uiteindelijk besteld?
quote:Op maandag 18 mei 2009 14:17 schreef wyccie het volgende:
never look a gift horse in the mouth
Serieus?
Het is a given horse maar is inderdaad correct engelsquote:Op maandag 18 mei 2009 14:17 schreef wyccie het volgende:
never look a gift horse in the mouth
Serieus?
Oh echt? Ik dacht dat het een mooi staaltje denglish wasquote:Op maandag 18 mei 2009 14:26 schreef MaJo het volgende:
[..]
Het is a given horse maar is inderdaad correct engels
Nee het is echt engels. Zag het ooit in een boek staan en geloofde mijn ogen eerst nietquote:Op maandag 18 mei 2009 14:27 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Oh echt? Ik dacht dat het een mooi staaltje denglish was
Ik hoorde jou in dat filmpje wat in het Engels zeggen geloof ik: mooi brits accent heb je
Ik wil ook nog een tijdje in Engeland wonen
quote:Op maandag 18 mei 2009 15:20 schreef LadyBlack het volgende:
Nou, vanuit de kant van de oppas kan ik zeggen dat je er die oppas vast een plezier mee doet als je een keer naar de film gaat ipv vrijwilligerswerkIk ben altijd superblij als ik op mag passen
![]()
En ik heb nu een aantal foto's op mn pc waarop aan de brede lach van het jochie te zien is dat hij het ook naar zn zin had![]()
Ik vind 'm ook leukquote:
Ik heb de eerste versie gekeken, maar dat is echt ongelooflijk he!!quote:Op maandag 18 mei 2009 15:28 schreef wyccie het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=i4_f6pfabQk
De live versie is leuker.
Maar die tweede is wel leukerquote:
Goed idee!quote:Op maandag 18 mei 2009 15:37 schreef Nembrionic het volgende:
Ik ben pastasaus aan het maken. Wat ruikt dat lekker
Damn, voel me behoorlijk schizofreen.quote:Op maandag 18 mei 2009 15:42 schreef LadyBlack het volgende:
Hoe maak je een klassieke fuga van Oops I did it again?
quote:Op maandag 18 mei 2009 15:42 schreef wyccie het volgende:
[..]
Goed idee!
Zojuist mijn voedsel aan het afzoeken naar iets eetbaars als snack. Ik ga gewoon alvast diner maken.![]()
Wat gooi jij in je saus?
Kun je niet vragen of de oppas je broertje naar het park kan meenemen?quote:Op maandag 18 mei 2009 15:43 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Mopper, die oppas van mijn broertje neemt altijd zo erg het hele huis en de sfeer over. Ik ga maar even in bad en dan eis ik de kamer weer op
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |