Heerlijk om te zien, een tevreden meisje.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 13:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Klopt. Maar ze zei ook dat ze draaierig was van de champagne en de joint, dus het zal wel niet lukken.
Eline staat alleen te luchten met een stuk brood.
Ze mag nu toch alles doen. Ze is zelfs naar bed gestuurd. Ze zou wel zo slim moeten zijn en vragen of ze even mocht slapen.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:01 schreef Madelonna het volgende:
Overdag slapen is niet toegestaan, dus wel ff aan de reglementen houden!
Lees eerst eens een stukje terug in plaats van dit te roepen !quote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:01 schreef Madelonna het volgende:
Overdag slapen is niet toegestaan, dus wel ff aan de reglementen houden!
nee dat mcht, is toestemming voor gegeven.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:01 schreef Madelonna het volgende:
Overdag slapen is niet toegestaan, dus wel ff aan de reglementen houden!
Het verbaast met sowieso dat het zo een bende is daar, ondanks dat ze zich stierlijk vervelen.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:03 schreef NrTH het volgende:
[ afbeelding ]
Ze heeft iig nog wat te doen vanmiddag.. opruimen
Leuk is dat he? Geen gedram of gezeur.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:02 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Heerlijk om te zien, een tevreden meisje.
Of Marielin valt juist harder omdat het verschil ineens groter is.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:05 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Leuk is dat he? Geen gedram of gezeur.
Wel jammer dat Marielin nu een voorsprong heeft, fysiek, als zometeen de ontberingen van Fase 3 komen.
Ben benieuwd of de Crew zich daar aan gaat houden??? als er iemand gaat dreigen van opstappen, hopen dan dat de Crew niet zwicht met extratjes etc.etc. ik wacht af en oordeel nog nietquote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:01 schreef Banjerkanjer het volgende:
Van de bunkersite:
Zaterdag 16 mei, 13:45 uur
Fase III in aantocht...
Fase II is dinsdag 12 mei ingegaan, de Overlevers zijn hier al niet zo blij mee maar moeten zich echt realiseren dat the Bunker draait om Overleven. Het is geen vakantiepark!
De Overlevers klagen steeds minder en beginnen een beetje te begrijpen hoe het spel werkt. Zijn de Overlevers al klaar voor Fase III?
Fase III gaat vanavond van start. Het wordt nog zwaarder voor de Overlevers, in Fase III mag er nog maar sporadisch gedoucht worden, er komt geen fanmail meer The Bunker in, minimaal proviand, beperkte kleding die ze zelf moeten wassen en het heel strikt hanteren van de regels waar steeds zwaardere sancties op staan zo mag er ook in deze fase niets meer worden gedeeld. Per dag zullen de Overlevers nog maar 15 minuten water krijgen, ze mogen nog maar 30 minuten per dag koken, het luik staat de hele dag open en er moet wacht gelopen worden.
The Bunker gaat extreem, voor de Overlevers wordt het survivallen ten top. Zijn de Overlevers hier nog sterk genoeg voor?
Wacht maar, ik hoor haar nu al zeggen dat fase 3 daarom voor haar juist nog véél zwaarder is dan voor de anderenquote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:05 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Leuk is dat he? Geen gedram of gezeur.
Wel jammer dat Marielin nu een voorsprong heeft, fysiek, als zometeen de ontberingen van Fase 3 komen.
Zou het?quote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:06 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Of Marielin valt juist harder omdat het verschil ineens groter is.
Aan de andere kant is het beter om de ontbering van weinig eten in stand te houden, dan hoef je niet meer af te zien als je weer honger krijgt. Aan de andere kant is het inderdaad even een boost voor het lichaam.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:05 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Leuk is dat he? Geen gedram of gezeur.
Wel jammer dat Marielin nu een voorsprong heeft, fysiek, als zometeen de ontberingen van Fase 3 komen.
En maar janken dan voor een sigaretquote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:07 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Wacht maar, ik hoor haar nu al zeggen dat fase 3 daarom voor haar juist nog véél zwaarder is dan voor de anderen
quote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:07 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Ben benieuwd of de Crew zich daar aan gaat houden??? als er iemand gaat dreigen van opstappen, hopen dan dat de Crew niet zwicht met extratjes etc.etc. ik wacht af en oordeel nog niet![]()
als de opdracht om 14.00 is afgelopen moet ze er dus weer uit ...alles inleveren en voila!quote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:06 schreef Madelonna het volgende:
toestemming is gegeven om even te liggen, dat is wat anders dan toestemming voor slapen.
Vanzelfsprekend, dat zal haar eerste gedachte zijn als ze de opdracht te horen krijgt: hoe kom ik nu aan sigaretten????quote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:08 schreef Toverheks het volgende:
[..]
En maar janken dan voor een sigaret
Dat is nu alweer begonnenquote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:08 schreef Toverheks het volgende:
[..]
En maar janken dan voor een sigaret
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |