Ja voor het randje heb ik deze mal gebruikt.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 13:24 schreef PM-girl het volgende:
Spuuglokje, jij ook aan de taartjes! Mooi zeg! Echt iets anders zo!![]()
Tessie, wat ik me afvroeg, maak jij dat onderste randje met een mal? Leuk hoor, die kikkers! Eet je die trouwens ook op, zo'n massieve creatie?
Nou, dat wou ik zeggen, niet te veel tierelantijntjes. Past goed bij de rustige kleur en je let daardoor beter op de details. En in drie uur vind ik het nog knap.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 15:28 schreef Spuuglokje het volgende:
Dat 'simpel' kwam vooral door tijdgebrek!Maar ik vind het ook wel mooi, niet zo volgepropt met versierselen, maar meer basic. Die workshop duurde 3 uur. En dan is het hard werken om fondant te kleuren, de boel te bekleden en dan leren om die Patchworkcutters te gebruiken. En dan tussendoor nog veel kletsen uiteraard, dan schiet het ook minder op.
De cupcakecups vallen mij een beetje tegen (hoi trouwens hier in dit topic, ik lees al tijden mee en bak ook taarten en allerlei andere zaken). De kleur valt vaak weg bij wat donkere cupcakes en het vet trekt in de papiertjes. Vind ik zelf een beetje jammer.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 20:59 schreef Nonneke het volgende:
Nogsteeds niemand die me kan vertellen of de kwaliteit van de cupcake-cups en de bakmixen van de leukstetaartenshop.nl OK is ?![]()
[ afbeelding ]
Ik las van de week de volgende verklaring.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:18 schreef tessie het volgende:
Ik heb ook terug gemailt dat dit nog steeds geen antwoord is op mijn vraagBen benieuwd of ik nog wat hoor, want ik vraag me écht af waarom!?
nuttig mailtje iddquote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:14 schreef tessie het volgende:
Ja maar dat Dr. Utker is ook wel extreem raar haha!
Ik heb ze zelfs gemailt om te vragen waarom (ja tijd teveel) het ineens zo wordt uitgesproken, maar ik kreeg dit terug:
Geachte mevrouw,
Onlangs ontvingen wij uw reactie op de uitspraak van de naam Dr. Oetker.
Wij nemen uw opmerking ter harte en geven dit door aan onze afdeling Marketing.
Wij vertrouwen erop dat uw bericht is beantwoord en wensen u veel bakplezier.
Met vriendelijke groet,
Dr. Oetker Consumentenservice
Ik vind die choco drops erg lekker in de cupcakes. Ik gebruik ook funcakes mix voor cupcakes en vind deze echt geweldig smaken. Met het recept wat ik hiervoor gebruikte werden ze niet zo lekker en bakmixen van koopmans e.d. vond ik ze echt niet te eten. Dus thumbs up voor funcakes.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:11 schreef Nonneke het volgende:
Zijn de 'fillings' (chocolade brokjes e.d) wel een beetje te doen of kan ik daar beter alleen bak/taartvormen en dat soort dingen kopen ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |