ik heb niet opgelet, balenquote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:16 schreef Oxymorons het volgende:
Er gaat niemand klagen zoals gisteren al verwacht werd. Toch even een vraag aan de de mede streamers: heeft iemand gisteravond gezien of de wijn die zij heeft gehad ook door een ander gedronken is (filmpje,foto)
Heb gisteren maar even gekeken naar het feestje maar dacht dat dit wel gebeurde nadat de bier op was. Ben hier alleen niet zeker van. Delen mocht niet!
Ze zal straks wel niet haar deel van het gebakken brood opeisen denk ik.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:17 schreef Toverheks het volgende:
Kijk, en al mag je ales bestellen, ik vind dat Marilien totaal geen rekening houd met de andere, het is meer ogen uitsteken, nee is niet mijn ding.
morgen iedereenquote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:17 schreef Toverheks het volgende:
Kijk, en al mag je ales bestellen, ik vind dat Marilien totaal geen rekening houd met de andere, het is meer ogen uitsteken, nee is niet mijn ding.
quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:19 schreef blomst het volgende:
[..]
Ze zal straks wel niet haar deel van het gebakken brood opeisen denk ik.
Dat gaat de enige reden zijn om de anderen te laten klagenquote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:19 schreef blomst het volgende:
[..]
Ze zal straks wel niet haar deel van het gebakken brood opeisen denk ik.
Ja haar opdracht is toch juist dat zij niet gaan klagen? Waarom idd dan steeds zo het er inwrijven?quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:15 schreef Marrije het volgende:
[..]
precies want zo doen ze dat altijd, en zeker eline izt er bovenop dat 1 iemand niks te kort komt. Ik ben geen fan van Eline, maar in deze draaft Marielin wel flink door.
Ze klaagde net nog dat de verkeerde bh erbij zat, verkeerde bandjes ofzo. Wat een lefquote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:20 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Ja haar opdracht is toch juist dat zij niet gaan klagen? Waarom idd dan steeds zo het er inwrijven?
En zeiken zit echt in dr nature want zelfs in deze 24u blijft ze over kleinigheden zeiken... en gister nog leuk verkondigen dat ze in de bunker heeft geleerd om '' niet te zeiken over de kleine dingen"
Ze heeft al eens snel een stukje banaan meer genomen, toe hadden ze elk twee stukjes, en duwde ze snel een derde in haar mond, viel niet op, omdat toen Pim zijn en ik dan, dacht Jeroen dat hij ws de banaan verkeerd in stukjes had gesneden, en gaf nog een helft van zijn eigen stukje aan Pim.quote:
Kan het me niet voorstellen, nee het groepsgevoel is ver te zoeken bij haar, ze houd gewoon geen rekening met de andere, gillen naar Eline over der nieuwe skinnyjeans, brood eten bij de andere, ik zou apart het dan ff op eten, ja ik snap dit gewoon niet, vind het ook een hele stomme opdracht, en dan kenne ze zeggen kijken wat een ander dan doet (en ze gunnen het haar gewoon lijkt wel) maar toch, vind dit meer het spelletje, Ik steek de andere een paar ogen uit.( figuurlijk he)quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:19 schreef earthling39 het volgende:
[..]
morgen iedereen![]()
mischien doet ze het er wel omze bestelt waar de andere bijzitten geloof ik
Het is een Fokdrachtquote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:22 schreef knutselbeest het volgende:
vindt het programa niet meer zo als het is marielin wordt nu toch echt voorgetrokken tegen over de andere dit vindt ik niet kunnen en dan nog dat marielin zij toen jeroen of peter een opdracht hadden een hiepokriet waren wat is ze nu zelf dan wel niet nee dit kan echt niet dit is geen vase 3![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Serieus? Is een klein dingetje maar laat wel iets zienquote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:22 schreef blomst het volgende:
[..]
Ze heeft al eens snel een stukje banaan meer genomen, toe hadden ze elk twee stukjes, en duwde ze snel een derde in haar mond, viel niet op, omdat toen Pim zijn en ik dan, dacht Jeroen dat hij ws de banaan verkeerd in stukjes had gesneden, en gaf nog een helft van zijn eigen stukje aan Pim.
dat begrijp ik dan weer niet, want ze krijgt toch een eigen bh? niet die van een ander? je neemt toch alleen bh's mee die goed zitten? Krijgt je een bh en dan ga je zeiken dat ie verkeerd is.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:22 schreef Pek het volgende:
[..]
Ze klaagde net nog dat de verkeerde bh erbij zat, verkeerde bandjes ofzo. Wat een lef
en dan ook nog Jeroen aanvallen dat hij zijn vriendin nog heeft gezien.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:32 schreef knutselbeest het volgende:
mijn stemmen krijgt ze ook niet meer alles gaat nu naar jeroen verwent nest nu wil ze telefoon van haar vriend nee vindt het niet kunnen lijkt wel of zij de regie omgekocht hebben nee dat kan
![]()
wwar is het recpekt naar de andere
![]()
ja, op een crematiequote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:35 schreef blomst het volgende:
[..]
en dan ook nog Jeroen aanvallen dat hij zijn vriendin nog heeft gezien.
dat wist ik niet maar vind ik wel supertriest. Door zo'n actie misgun ik haar de poet. Dan nog liever Elinequote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:22 schreef blomst het volgende:
[..]
Ze heeft al eens snel een stukje banaan meer genomen, toe hadden ze elk twee stukjes, en duwde ze snel een derde in haar mond, viel niet op, omdat toen Pim zijn en ik dan, dacht Jeroen dat hij ws de banaan verkeerd in stukjes had gesneden, en gaf nog een helft van zijn eigen stukje aan Pim.
Weet niet of dat telt.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:36 schreef Marrije het volgende:
En de opdracht is mislukt als iemand belt om te klagen.
Dus als boven belt dat de koffie pruttelt en jeroen zou zeggen nu wordt het te gek, dan telt het niet.
Ik denk dat op dit moment Jeroen het er moeilijkst mee heeft.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:40 schreef hondjes het volgende:
de kunst is, hier niet op te reageren, als speler.
Trouwens, Eline moet dit door hebben , met haar cursus psychologie, dus die zal het allemaal een worst zijn.
quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:42 schreef Marrije het volgende:
Je zou verwachten dat Marielin er na deze opdracht weer even tegenaan kan. Ik denk dat het de andere kant op gaat, helemaal in de put omdat ze géén sigaretten meer krijgt
Ja, en dat bedoel ik dus, een dingentje is leuk maar dit pppffttt en al is het een opdracht, vind het echt een HoeFuckIkDeAnder opdracht.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:32 schreef knutselbeest het volgende:mijn stemmen krijgt ze ook niet meer alles gaat nu naar jeroen verwent nest nu wil ze telefoon van haar vriend nee vindt het niet kunnen lijkt wel of zij de regie omgekocht hebben nee dat kan
![]()
wwar is het recpekt naar de andere
![]()
We zullen zien, het gaat er om, dat je je nooit laat verblinden, door wat een ander krijgt.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:43 schreef blomst het volgende:
[..]
Ik denk dat op dit moment Jeroen het er moeilijkst mee heeft.
Nee een Fok!dracht, dus door ons bedacht en waar voor wij ook gestemd hebben. Zelfkritiek is hier ook op z'n plaats.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:44 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Ja, en dat bedoel ik dus, een dingentje is leuk maar dit pppffttt en al is het een opdracht, vind het echt een HoeFuckIkDeAnder opdracht.
Oke, je hebt gelijk met je bovenste zinnetje, maar toch, Marilien kan toch een klein beetje rekening ermee houden vind dit echt een kutding, vind het gewoon niet leuk meer dat hebberige, en als ze in face3 komen en Marilien heeft geen peuken meer ,nou moet je kijken die gaat weer lopen klagen als een kleuter.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:46 schreef hondjes het volgende:
[..]
We zullen zien, het gaat er om, dat je je nooit laat verblinden, door wat een ander krijgt.
En aan de andere kant, of iemand het aankan, de zogenaamde macht en voorkeur te hebben.
Hij had Jeroen nog even stil. Pim zei tegen Jeroen dat het steeds weer terug komen op die 500 euro( uit de pot door de overtreding slaapprotocol Marielin en Peter) dat het wel een zwak argument was in de discussie om daar steeds op terug te komen.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:45 schreef swarmahoer het volgende:
maar pim kwam dus wat meer los of was dat van korte duur?
quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:49 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Oke, je hebt gelijk met je bovenste zinnetje, maar toch, Marilien kan toch een klein beetje rekening ermee houden vind dit echt een kutding, vind het gewoon niet leuk meer dat hebberige, en als ze in face3 komen en Marilien heeft geen peuken meer ,nou moet je kijken die gaat weer lopen klagen als een kleuter.
ach waar maak ik me druk om hahaha, ze krijgt alleen mijn stem niet meer, haar ware aard komt naar boven, want ik denk eerlijk, als Eline deze opdracht had gehad, die hield er echt wel rekening mee die ging niet zitten hebberen, daar is ze het meisje niet voor.
Oh, nog ff en ik ga op Eline stemmen
Nou, dan was ik echt ergens anders, heb deze opdracht ook gemist en toch he, ik zou meer rekening met de andere houden, het is toch ook groepsgevoel en Marilien heeft dat niet in zich.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 09:47 schreef Oxymorons het volgende:
[..]
Nee een Fok!dracht, dus door ons bedacht en waar voor wij ook gestemd hebben. Zelfkritiek is hier ook op z'n plaats.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |