Dan kom ik wel wat later hoor, moet nog een jurk kopen. Ik wil mijn mishandelaars niet tekort doen met een flutjurkje, kan even duren dus.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 20:14 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Uitstekende keuze!
Doe je wel je zondagse jurk aan? Het oog wil tenslotte ook wat.
Kein keloel!quote:Op vrijdag 15 mei 2009 17:59 schreef Falco het volgende:
Zie:
Mijn 350000ste post draag ik op aan :
Mensen die zich opwinden over iets op internet.
Kom op he, doe effe normaal!
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 20:27 schreef optimusfunk het volgende:
prosac krijgt lekkere dikke ego erecties omdat hij denkt dat hij kankah stoer is omdat hij topics sluit, wat een rebel mod.
sarcasme.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 23:30 schreef Grulez het volgende:
[..]
![]()
Volgens mij is tong hier degene met een erectie.
Niet dat ik tong vereer, maar jij bent helemaal een kanker nerd met je domme avatar, je domme quasi intelligente gelul en bijdehante opmerkingen. Tong doet tenminste nog normaal, verder natuurlijk een statswhore maarja hij doet normaal tegen mij.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 20:26 schreef Florian_ het volgende:
Tong80 is alles wat ik later nooit zou willen zijn.
quote:Op zaterdag 16 mei 2009 00:45 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Niet dat ik tong vereer, maar jij bent helemaal een kanker nerd met je domme avatar, je domme quasi intelligente gelul en bijdehante opmerkingen. Tong doet tenminste nog normaal, verder natuurlijk een statswhore maarja hij doet normaal tegen mij.
Tong is wel van de discussies inderdaad.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 19:33 schreef Falco het volgende:
Toch zijn er gelukkig genoeg gedeeltes op FOK! waar het nog goed toeven is en met elkaar serieus discussies kunt voeren.
Tong heeft een hoog dorpsgek-gehalte, is ook wel leukquote:Op zaterdag 16 mei 2009 11:26 schreef Happel het volgende:
[..]
Tong is wel van de discussies inderdaad.
Dat is helemaal niet leuk.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 11:44 schreef Falco het volgende:
Tong heeft een hoog dorpsgek-gehalte, is ook wel leuk. Op zijn topic-diarree na is hij desalniettemin goed te tolereren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |