quote:Op vrijdag 22 mei 2009 15:37 schreef Apocrypha het volgende:
Ik ben opzoek naar de titel en de artiest van een soort (indyachtig?) rocknummer ala Arctic Monkeys die sinds een aantal weken te zien is op op MTV/TMF etc. De clip van het nummer is in zwart wit en je ziet de zanger, gitarist en drummer op een elektronisch drumstel volgens mij. Verder zie je allerlei verschillende mensen dansen waaronder een dikke gast met een bril die heel absurd beweegt. Ik dacht dat er ook iets van 'dancing' in de titel zit. Vage omschrijving, maar meer dan dit kan ik niet geven helaas
Denk dat je deze zoekt.quote:Op vrijdag 22 mei 2009 15:37 schreef Apocrypha het volgende:
Ik ben opzoek naar de titel en de artiest van een soort (indyachtig?) rocknummer ala Arctic Monkeys die sinds een aantal weken te zien is op op MTV/TMF etc. De clip van het nummer is in zwart wit en je ziet de zanger, gitarist en drummer op een elektronisch drumstel volgens mij. Verder zie je allerlei verschillende mensen dansen waaronder een dikke gast met een bril die heel absurd beweegt. Ik dacht dat er ook iets van 'dancing' in de titel zit. Vage omschrijving, maar meer dan dit kan ik niet geven helaas
quote:Op vrijdag 22 mei 2009 23:12 schreef KarnSuk het volgende:
Ik zoek een reclame van Calve. Waarbij een jongen iets te gretig hapt in een broodje , en t saus spuit op een poster van vrouwelijk popster. Hij likt de saus van de poster af, en wordt net op dat moment betrapt door z'n grote broer. Word een vet muziekje op t achtergrond gedraaid, zou graag willen weten welk liedje t is.
Oke, ik weet zeker dat het Yes is, dat is nu bevestigd, maar die persoon wist ook niet welk nummer het was. In ieder geval een redelijk bekende, maar niet Owner of a lonely heart oid.quote:Op zondag 17 mei 2009 21:46 schreef PWSteal.Ldpinch.D het volgende:
Ik zoek het nummer dat gebruikt wordt in de reclame van Human Body op Discovery Science... hij staat verder niet op youtube, maar ik denk dat het van Yes is. Kleine kans dat iemand weet welk nummer ik uberhaupt bedoel, maar ik gok het er maar op.
quote:Op vrijdag 22 mei 2009 16:08 schreef NoJokes het volgende:
Ik heb dit nummer vandaag al 2x op de radio gehoord maar geen van beide keren de tijd gehad om te kijke hoe hij heet, er zit deze tekst in: So babe you can touch me right know ...... i do it like this. Het is een beetje een dance/zomer nummer die op SlamFM word afgespeeld.
En heeft iemand ook enige idee hoe dit eerste nummer heet: http://vimeo.com/1350352?pg=embed&sec=
Oh hij staat op die slamfm playlist, ik zocht dit nummer Basic Element ft. D-Flex - Touch you right now
quote:Op zaterdag 23 mei 2009 17:19 schreef onlogisch het volgende:
Ik zoek de naam van het nummer wat je hoort bij "Amstellovich - Superpingels" van Amstel.
Iemand enig idee?
quote:Op zaterdag 23 mei 2009 18:23 schreef Meddo het volgende:
Orgineel van het nummer "Drolleke Draaie - WC Experience"
obekend.mp3
Bedankt
Haha nee, die heb ik ook al geprobeerdquote:Op zaterdag 23 mei 2009 19:25 schreef Bjoro het volgende:
zal niet Maybe tomorrow van UB40 zijn lijkt me
Wow, die voldoet inderdaad wel aan mijn omschrijving, en het is een mooi nummer... maar het is 'm nietquote:
Vraag me niet waarom, maar ik moet hier aan denken:quote:Op zaterdag 23 mei 2009 19:24 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
Ik ben op zoek naar een liedje waarvan ik alleen de woorden "Maybe tomorrow" (geloof ik) die er steeds in voorkomen, goed ken.
Het is niet "Maybe tomorrow" van de Stereophonics, die heb ik er al vaak op nageluisterd. In deze variant van de tekst maybe tomorrow is de 'may-' hoger en de '-be' lager, en het nummer waar ik het over heb gaat juist bij '-be' omhoog.
Bovendien is de stem die ik in m'n hoofd heb ook niet echt te vergelijken met die van de Stereophonics maar meer met Creed of ..die band met die ene hit 'mmm mmm mmm mmm', zo'n zware stem.
Weet iemand waar ik het over heb, en dan vooral de titel en/of de artiest; of heb ik een liedje in m'n hoofd dat niet bestaat...?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |