Jaa dat vraag ik me ook af. Want bij de vorige examens komt idd stof voor die we dit jaar niet hoeven te kennen. Dus weet iemand een site met oefenopgaves of examens waarin alleen de stof van dit jaar word behandeld?quote:Op donderdag 14 mei 2009 11:38 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Heeft er iemand oefenopgaves gevonden van alleen de onderdelen die dit jaar getoetst worden? De toetsen van vorige jaren bevatten namelijk onderdelen die we niet krijgen dit jaar, en er ontbreken er volgens mij ook een paar.
Kan je even een voorbeeld geven uit een examen waar die methode handig is om te gebruiken?quote:
quote:Op donderdag 14 mei 2009 20:55 schreef Silverstone het volgende:
Gister het examen van 2007 gemaakt en had een 7.7![]()
Als ik een 6.9 haal sta ik afgerond nog een 8 op me diploma
Pubers afzeiken omdat ze een foutje makenquote:
We hebben het over wiskunde hè, niet Nederlandsquote:
je mag gewoon op je eindexamen opschrijven:quote:Op zaterdag 16 mei 2009 14:26 schreef 0100 het volgende:
Als je het hellingsgetal moet berekenen, doen jullie dat dan via intersect of gewoon via een berekening. Want ik vraag me af of ze gaan zeiken als je niet echt een berekening hebt, maar meer 2nd-intersect etc... (als jullie snappen wat ik bedoel). Eigenlijk hebben wij op school nooit anders gedaan.
Bedanktquote:Op zaterdag 16 mei 2009 15:30 schreef Bapesta het volgende:
[..]
je mag gewoon op je eindexamen opschrijven:
y1 = formule
y2= getal
en dan intersecten geeft x = ... bij y = ....
en dan conclusie eronder.
zo mag je het opschrijven.
Ik doe namelijk ook niets anders dan dat!![]()
Normale verdeling (met zon klokding) toch?:)quote:Op zondag 17 mei 2009 14:30 schreef raaavi het volgende:
BinomPDF en CDF..
Wanneer gebruik je die 2.
Ik weet dat PDF = Precies, en CDF = Meer dan.
Maar bij wat soort vragen, als ze 'wat' willen weten?
Snapt iemand me nog?
Nee, dat kan ik welquote:Op zondag 17 mei 2009 14:34 schreef Dark_Killah het volgende:
[..]
Normale verdeling (met zon klokding) toch?:)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |