Of tussen de varkens ergens in Mexico. (Mehico voor Mexicanen).quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:46 schreef Penisbaard het volgende:
Echte mannen drinken water rechtstreeks uit de rivier
wtf.. TIJDENS de les?!quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:45 schreef IbanMayo het volgende:
En dan ook tijdens les vragen aan leraar: "Mag ik even mijn flesje bijvullen?"andere meisjes: "Ja doe die van mij ook gelijk!"
Bij mij mocht dat op Havo niet, maar op vmbo wel.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:52 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
wtf.. TIJDENS de les?!
Als ik leraar was zou ik zeggen: "Ja hoor, maar als je het lokaal verlaat, kom je er niet meer in."
Die houden water vastquote:Op dinsdag 12 mei 2009 15:05 schreef marcel-o het volgende:
dikke mensen doen dat ook/.
om te laten denken dat ze aan t afvallen zijn
je valt niet af van water!!
gewoon minder eten
vooral water drinken dan...en veelquote:Die houden water vast![]()
Echte mannen drinken water uit de brouwerij!quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:46 schreef Penisbaard het volgende:
Echte mannen drinken water rechtstreeks uit de rivier
Wat staat daar tussen haakjes? No hablo Mexicano.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:47 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Of tussen de varkens ergens in Mexico. (Mehico voor Mexicanen).
Ik las eerst reetvader.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 15:24 schreef reetveter het volgende:
[..]
Wat staat daar tussen haakjes? No hablo Mexicano.
quote:Op dinsdag 12 mei 2009 15:17 schreef NeverEatYellowSnow het volgende:
TS zit op het middelbaar onderweis
Ik weet niet hoe jij aan die prijs komt, maar bij de makro ligt de prijs veeul lager.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 15:46 schreef 2dope het volgende:
¤1,50 betalen voor een flesje lauw water, en maar blehren hoeveel lekkerder het is dan water uit de kraan!!
en dan terwijl nederlands leidingwater veel zuiverder isquote:Op dinsdag 12 mei 2009 15:46 schreef 2dope het volgende:
¤1,50 betalen voor een flesje lauw water, en maar blehren hoeveel lekkerder het is dan water uit de kraan!!
Wat fijn voor de macro en voor jou. Misschien bracht ik het iets te ingewikkeld voor je, maar ik wilde even melden hoe zulks een bullshit ik het vind dat mensen dergelijke bedragen over hebben voor een flesje water. En het lijkt inderdaad zoals TS aangeeft de laatste tijd meer op een fashion statement ofzoquote:Op dinsdag 12 mei 2009 15:51 schreef FastFox91 het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe jij aan die prijs komt, maar bij de makro ligt de prijs veeul lager.
TS moest zich niet aanstellen, zoveel last heb je er nou ook niet van.
Mehicanen.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:47 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Of tussen de varkens ergens in Mexico. (Mehico voor Mexicanen).
Dan bestaan er geen echte mannenquote:Op dinsdag 12 mei 2009 16:22 schreef zoalshetis het volgende:
echte mannen drinken helemaal geen water. die zuigen de vloeistof uit de ogen van een dode koe. of ander dier dat ze eigenhandig gekeeld hebben.
dan ken jij bear grylls nog niet.quote:
quote:Op dinsdag 12 mei 2009 15:17 schreef NeverEatYellowSnow het volgende:
TS zit op het middelbaar onderweis
Maar die shit eten is wel echt. Dat dan weer wel. En dat is smerig genoegquote:Op dinsdag 12 mei 2009 17:09 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Die faalbeer die in hotels overnacht en een hele cameraploeg bij zich heeft om te helpen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |