Tis een DOMO.quote:Op woensdag 13 mei 2009 10:18 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
dat ziet er goed uit
wat is het er voor een?
wij hebben nu een miele (er is geen zijn alleen maar betere)
whaha ja mij ookquote:Op woensdag 13 mei 2009 10:23 schreef lady-wrb het volgende:
domo?
dat doet me dan weer hier aan denken
whahahaahquote:Op woensdag 13 mei 2009 10:30 schreef lady-wrb het volgende:
heeee geloei ----> domo
ik zie een link
wij moeten ook een domo... dat is het!
Ow, nooit van gehoord, maar goed om te weten.quote:Op woensdag 13 mei 2009 10:29 schreef tessie het volgende:
Miss Sly, je moet wel oppassen met die duiven. Ik hoorde laatst toevallig dat die een of ander soort luizen ofzo over kunnen brengen... Bij mijn oma op het balkon zit nu een duivennest, en dat moet ook snel worden weggehaald omdat ze vorig jaar het hele bejaardenhuis moesten ontsmetten vanwege die luizen die door de duiven naar binnen waren gekomen...
LEUK!!quote:Op woensdag 13 mei 2009 10:56 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Mijn kraamkadootjes voor mijn zusje en vriendinnetje zijn eindelijk klaar
Ik heb weer twee bayboeken gemaakt, net als voor de vorige kindjes en ze zijn weer goed gelukt
ja soms, heel irritant!quote:Hebben jullie ook problemen met die advertentie onderin die telkens over het reply-venster staat zodat je niet op invoeren kunt drukken of niet kunt zien wat je tikt?
quote:Op woensdag 13 mei 2009 10:58 schreef innepin het volgende:
Vriendje belt.
"Ben jij er vannacht nog uitgeweest om te plassen?"
"Eh, ja, één keer. Hoezo?"
"Enig idee hoe laat?"
"Nee... hoezo?"
"Nou, ik heb hier twee politieagenten op de koffie, ze hebben vannacht geprobeerd in te breken aan de voorkant."
jetej...quote:Op woensdag 13 mei 2009 10:58 schreef innepin het volgende:
Vriendje belt.
"Ben jij er vannacht nog uitgeweest om te plassen?"
"Eh, ja, één keer. Hoezo?"
"Enig idee hoe laat?"
"Nee... hoezo?"
"Nou, ik heb hier twee politieagenten op de koffie, ze hebben vannacht geprobeerd in te breken aan de voorkant."
Die komt er volgende week zodra het vakantiegeld is gestortquote:Op woensdag 13 mei 2009 10:55 schreef Estrys het volgende:
Dames, er is natuurlijk maar één stofzuiger die al die andere stofzuigers overtreft en dat is de RoombaDie doet het namelijk gewoon zelf allemaal.
brrr eng idee inderdaad..quote:Op woensdag 13 mei 2009 11:09 schreef innepin het volgende:
Ugh, waarom moest ik ook zo nodig de hele woonkamer anders inrichten waardoor de laptoptafel dichter bij het raam kwam te staan?
Vriendje is nu bezig met alles maar weer terug te veranderen![]()
Schijnbaar heeft onze overbuurman het zien gebeuren vannacht, die heeft de politie gebeld, waarna ze weg zijn gegaan. Moet er niet aan denken dat ik in mijn zwangere nakie naar de wc waggel en inbrekers tegenkom in m'n huis![]()
*ril*
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
whaha ja op dat moment.. maar 5 minuten later was ik een vaatdoek...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dat trauma was zo goed als over.. maar na de 2e keer wastie 10x zo ergwat ben ik blij dat ik nu een bovenwoning heb
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
dat moet het wel geweest zijn..quote:
quote:Op woensdag 13 mei 2009 11:23 schreef innepin het volgende:
Vicky![]()
Adrenaline of wat?
![]()
BE, er worden as we speak sloten enzo aangeschaft om alles goed dicht te maken. Het gaat om een heel klein tochtraampje dat helemaal tegen het plafond aanzit, en dat openstaat voor de frisse lucht. Kennelijk kan je makkelijk de haak erafhalen, en dan naar binnen kruipen (ik zie het niet voor me, maar het schijnt dus te kunnen als je slank en lenig bent). Dus nu komen er twee dikke ijzeren staven in de weg te zitten
Ja dat blijf je toch houden hè?quote:Op woensdag 13 mei 2009 11:18 schreef Brighteyes het volgende:
Oh jakkes Innepin, wat eng!
Ik krijg gelijk ook weer de kriebels. Brr...
Alles maar goed op slot doen en beveiligen hoor!
geen idee of ik het een volgende keer weer zou doen maar het was het eerste dat in me opkwamquote:Op woensdag 13 mei 2009 11:36 schreef dutchie het volgende:
[..]
Vicky wow... gij zijt echt een stoer wijf.![]()
Dat van dat vaatdoekje doet niet eens afbreuk aan het verhaal.
Sorry hoor Tico, maar waar slaat dit nou weer op? Ten eerste weet je dat ik niet in een achterstandsbuurt woon, dat heb je zelf kunnen zien, en ten tweede lijkt het mij dat juist in de 'goede' buurten ingebroken wordt, want daar valt veel te halen. Ik snap echt niet wat je nou met zo'n opmerking probeert te bereikenquote:Op woensdag 13 mei 2009 11:40 schreef Ticootje het volgende:
ik ben blij dat ik in zo'n goede buurt woon!
iddquote:Op woensdag 13 mei 2009 11:53 schreef innepin het volgende:
[..]
Sorry hoor Tico, maar waar slaat dit nou weer op? Ten eerste weet je dat ik niet in een achterstandsbuurt woon, dat heb je zelf kunnen zien, en ten tweede lijkt het mij dat juist in de 'goede' buurten ingebroken wordt, want daar valt veel te halen. Ik snap echt niet wat je nou met zo'n opmerking probeert te bereiken
Dat was niet serieus.... En het sloeg ook niet echt op jouw verhaal.quote:Op woensdag 13 mei 2009 11:53 schreef innepin het volgende:
[..]
Sorry hoor Tico, maar waar slaat dit nou weer op? Ten eerste weet je dat ik niet in een achterstandsbuurt woon, dat heb je zelf kunnen zien, en ten tweede lijkt het mij dat juist in de 'goede' buurten ingebroken wordt, want daar valt veel te halen. Ik snap echt niet wat je nou met zo'n opmerking probeert te bereiken
Het is mijn standaard opmerking... Mijn oom zat laatst bij ons op visite en die bleef zn auto maar in de gaten houden... "quote:Op woensdag 13 mei 2009 11:54 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Tico woont juist in de achterbuurt van den haag johik denk dat ze een beetje sarcastisch was
Maar dat begrijp ik ook wel hoor.quote:Op woensdag 13 mei 2009 12:00 schreef innepin het volgende:
Dan zal het wel aan mij liggen dat ik er op dit moment niet zo erg de humor van inzie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |