Waarom niet als k vragen mag? Ik bedoel, begrijpelijjk dat jij als shop niet blij bent met het prutswerk van een ander, dat snap ik. Maar de piercer die het gezet heeft, waarom is die er niet blij mee als ze ermee terugkomt? Vies werk?quote:Op dinsdag 12 mei 2009 13:50 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik heb zelf jaren in een shop gestaan en veel van dit soort dingen gezien die door andere shops gezet waren. Zowel de shop waar de piercing gezet als de shop die het resultaat mag behandelen zijn niet blij met dit soort klanten. Just saying...
Goed joh!quote:Op dinsdag 12 mei 2009 13:51 schreef Belana het volgende:
wat lief
gaat goedbijna een maand nu. wel moeilijk soms, maar al heel regelmatig helemaal niet. dus het komt goed denk ik
wel snoep ik te veel en ik ben een kilo gegroeid, maar dat is te overzien en het is even niet anders. de discipline om dan oom helemaal niks te snoepen is wat moeilijk op te brengen...
Ik denk dat ze hun klanten liever zelf helpen als er iets niet goed is. Is voor hun ook belangrijk om te weten als er iets mis is gegaan, kunnen ze het een volgende keer hopelijk voorkomen.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 13:53 schreef huuphuup het volgende:
Waarom niet als k vragen mag? Ik bedoel, begrijpelijjk dat jij als shop niet blij bent met het prutswerk van een ander, dat snap ik. Maar de piercer die het gezet heeft, waarom is die er niet blij mee als ze ermee terugkomt? Vies werk?
NIET onverdund he, dus wél eerst VERDUNNEN!quote:Op dinsdag 12 mei 2009 13:46 schreef Faja-Lobi het volgende:
okay onverdunt dan en enig idee hoe lang je zo iets moet laten staan?
Ja, daarom gebeurde het ook.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 13:53 schreef Faja-Lobi het volgende:
ik snap wel dat mensen niet blij worden om andermans rotzooi op te ruimen maar sommige zullen vast bereid zijn te helpen als je het normaal vraagt.
oh op zo'n manier, ja dat is erg logisch inderdaad. Dan had ik het verkeerd begrepen, ik had het los van elkaar begrepen, dat zeg maar de piercer die het ding gezet had er niet blij mee zou zijn als mn zusje terugging naar hun shop.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 13:58 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ik denk dat ze hun klanten liever zelf helpen als er iets niet goed is. Is voor hun ook belangrijk om te weten als er iets mis is gegaan, kunnen ze het een volgende keer hopelijk voorkomen.
Hoezo? Je kan toch geen garantie geven dat iets niet ontsteekt? Dat kan toch bij iedere piercer gebeuren?quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:00 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Ja, daarom gebeurde het ook.
Huup, omdat die andere piercer zo niet echt in een goed daglicht blijft bijv.
Google appquote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:26 schreef k_i_m het volgende:
Als je ermee wil Googelen en zulks, moet je een extra bril aanschaffen.
Ik heb deze. Samsung Pixon. Ik heb die genomen omdat er een goeie camera opzit. (8 mp.) op die manier heb ik altijd een cameraatje bij me, dat vind ik zelf wel leuk. En dat internet he.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:32 schreef dutchie het volgende:
Huup, wat heb jij dan?
Ik wil nl. alles wel even kunnen vergelijken natuurlijk.
En ja, hier hebben we vast een heel mooi sub-forum voor. Maar hier zitten dames die zo'n phone ws net zo gebruiken als ik en niet van die semi ict-ers. Begrijpelijke taal enzo.
Ja nou dat is zeg maar gewoon een Ipod, maar heeft behalve de telefoon dezelfde functies. Dus hetzelfde als een Iphone, maar je kan er niet mee bellen...quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:40 schreef bixister het volgende:
een iphone zonder phone! dat lijkt me nou reuze-handig pyttpytt.
Ik heb echt geen dikke vingers, maar als ik wat intyp komen er altijd 3 in plaats van 1 letters tevoorschijn. Ik word manisch agressief van die Iphone, en dat terwijl ik toch heul nie digibetisch ben. Ik zie een telefoon eigenlijk het liefst alleen doen wat hij moet doen. En dat is bellenquote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:31 schreef Lishe het volgende:
Ik had eerst een telefoon met internet, maar dan moest ik de letters met een stokje intypen, daar werd ik echt heul chagerijnig van.
Omdat er een briljant stukje mc Hammer inzat.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 13:43 schreef Memmel het volgende:
Huup, dat ziet er idd niet lekker uit.
[..]
Buuv, lief dat je aan mij dacht...maar waarom precies? Of ben ik nu een doosje?
Sinds mijn moeder zo ongeveer de enige is die mij nog belt, heb ik een haatverhouding met mijn telefoon gekregen. Die ligt dus lekker thuis, of staat uitquote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:50 schreef dutchie het volgende:
Ken je de seniorentelefoons dan al Kim? Die dan dat nl. 'gewoon bellen' verder geen tierelantijntjes.
en geen foto's maken...quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:44 schreef Pyttpytt het volgende:
[..]
Ja nou dat is zeg maar gewoon een Ipod, maar heeft behalve de telefoon dezelfde functies. Dus hetzelfde als een Iphone, maar je kan er niet mee bellen...![]()
/onduidelijke modus
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |