Maar verder niets of ben je nog aan het zoeken?quote:Op dinsdag 12 mei 2009 00:12 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Klopt, telefoon ging, hij ging naar het rolluik dat open ging ,hij terug in bed en daarna er weer uit
Moeten we eigenlijk nog 'animated' hebben.. zo is het niet zo zichtbaardat ie iets krijgtquote:
Jeroen mag het van mij winnen. Hij is de enige die dit spel probeert te spelen. Ik had oprecht een 'shit, hij is me voor'-moment toen hij in die grafkist lag met die bak water op z'n buik en een onderhandeling begon.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 00:17 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Bedankt voor deze info. Wat vind jij nou van dit alles? Is het lekker snood van Jeroen of moet ie stoppen?
precies en nu baalt hij dat zijn kop kaal geschoren is voor die 7 pakjes sigaretten die hij nu niet meer heeft.quote:
Dat wisten de meesten al.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 00:17 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Bedankt voor deze info. Wat vind jij nou van dit alles? Is het lekker snood van Jeroen of moet ie stoppen?
Wormpje wordt aangekeken doro gier!quote:
Super!!!quote:
Yep, hij is ook nog eens tweemaal betrokken geweest bij een ongeluk (rijden onder invloed)quote:Op dinsdag 12 mei 2009 00:12 schreef BobbyRond het volgende:
[..]
Peter heeft een week eerder al toegegeven dat hij al een keer in de bak heeft gezeten (kort) voor een vechtpartij. Hij heeft dus een voorwaardelijke straf en als hij Jeroen slaat dan is het een veroordeling voor hetzelfde delict en dan moet ie zitten. Hij durft om deze reden dus niet te slaan.
Hij heeft ook een strafblad had ie gezegd volgens mij.
Wordt een youtube danquote:Op dinsdag 12 mei 2009 00:19 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Moeten we eigenlijk nog 'animated' hebben.. zo is het niet zo zichtbaardat ie iets krijgt
Jep erg interessante interactie.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 00:17 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Jeroen en Peter maken het regelmatig echt de moeite waard om te kijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |