Peter en Vlemmix kennen elkaar.quote:Op maandag 11 mei 2009 23:44 schreef Toverheks het volgende:
van vleminx is toch de bunker, dus werkt hij er toch aan mee lijkt mij, en jeroen en hij kennen elkaar toch???
Mission possible, want ze zijn daar niet zo slim.quote:Op maandag 11 mei 2009 23:48 schreef Marrije het volgende:
Van mij mogen ze naar bed, ze hebben hun rust hard nodig.
Oh nee, Jeroen moet eerst dat vuur nog jatten.
Tuurlijk, momentquote:Op maandag 11 mei 2009 23:46 schreef Maanvis het volgende:
[..]
zondag 10 mei 2009 @ 02:53
kun jij dat terughalen?
En zo is het en nu is hij aan missie twee bezig.quote:
Er zijn sowieso 2 posten op 2 fora waarop gemeld is dat ie een biertje van iemand kreeg.quote:
quote:Op maandag 11 mei 2009 23:48 schreef Tessio het volgende:
Peter: ik wens jou de bunker uit Jeroen
Jeroen: weet je wat mijn wens is?
Dat jij mij de Bunker uitwenst! Mijn wens is in vervulling gegaan.![]()
![]()
Die passende beloning is een week warm douchen voor hem.quote:
Eters in die zin van mensen die gezellig mee-eten op zekersquote:Op maandag 11 mei 2009 23:44 schreef mazaru het volgende:
[..]
En krijg jij nou veel eters over de vloer?
De deur ging heel kort iets verder open, je zag een silhouette.quote:Op maandag 11 mei 2009 23:43 schreef Flow3r het volgende:
[..]
deur ging open en je zag alleen iemands arm die een blikje bier aan jeroen gaf
onzin, iedereen heeft zo z'n momenten dat ie opleeft.quote:Op maandag 11 mei 2009 23:48 schreef moppie65 het volgende:
[..]
Ik geloof niet zo aan jeroen te zien dat hij wakker is gebleven daar is hij veel te fris voor.
zijn ogen staan nog vrij normaal vergeleken met de andere
Hij heeft buitenlucht en afleiding tussendoor gehad. Geen leuke afleiding, maar het is afleiding.quote:Op maandag 11 mei 2009 23:48 schreef moppie65 het volgende:
[..]
ik zou jou wel willen zien als je 36 uur wakker bent
ik vind het top wat ze hebben gedaan hebben.
Ik geloof niet zo aan jeroen te zien dat hij wakker is gebleven daar is hij veel te fris voor.
zijn ogen staan nog vrij normaal vergeleken met de andere
Ik heb nu op de 1e plaats Jeroen en de 2e plaats staat Marielin dit omdat zij gewoon een bikkel is.quote:Op maandag 11 mei 2009 23:32 schreef Tessio het volgende:
[..]
Vanaf de eerste dag dat ik ging kijken en zo te zien blijft dat dus ook zo!
de anderen dalen alleen maar bij mij.......moet wel eerlijk zeggen dat ik Eline symphatieker vindt dan ik in eerste instantie vond en dus een stijgende lijn bij mij heeft.
Hoe verzint 'ie het?quote:Op maandag 11 mei 2009 23:47 schreef Gert het volgende:
Jeroen "neemt steekpenningen aan, van achter de deur", aldus Peter.
Hidiho heeft capsquote:Op maandag 11 mei 2009 23:49 schreef akveor het volgende:
[..]
Er zijn sowieso 2 posten op 2 fora waarop gemeld is dat ie een biertje van iemand kreeg.
Ge bent 'n peer, een toffe!quote:
Was je thuis je kut ook in een etenspan dan?quote:Op maandag 11 mei 2009 23:50 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
Eters in die zin van mensen die gezellig mee-eten op zekersbacteriendoden en dan hoppakee
Hij mocht voor de geheime opdracht ook een privè item kiezenquote:Op maandag 11 mei 2009 23:32 schreef lies1958 het volgende:
Maandag 11 mei, 23.00 uur
Busted!
Jeroen heeft zojuist zijn pakje sigaretten ontvangen die hij verdiend heeft met de geheime opdracht. 'Helaas' zag Marielin dit gebeuren en breekt de hel los. Alle rokende overlevers zijn woedend omdat Jeroen wel sigaretten krijgt en zij niet. Peter trekt direct de conclusie dat Jeroen achter het verdwijnen van de persoonlijke items zit.
Jeroen krijgt vanavond een nieuwe geheime opdracht waarin hij al het vuur uit The bunker in het voorraadhok moet verstoppen. Zal hem dit nog wel lukken nu zijn mede Overlevers extra alert op hem zijn?
En dit klopt dus niet omdat hij al aan het begin van de avond voor sigaretten vroeg voor zijn geheim opdracht die hij moest doen.
Of hij heeft en douchen en nog een item gehad
lol, bij die opdracht?quote:
kloptquote:Op maandag 11 mei 2009 23:51 schreef logicc123 het volgende:
Peter is gewoon "tv"aan het maken, hij meent er geen reet van, maar denkt dat dit positief voor hem kan uitpakken qua stemmen etc.
(denk ik dan)
Helemaal mee eens!quote:Op maandag 11 mei 2009 23:50 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Ik heb nu op de 1e plaats Jeroen en de 2e plaats staat Marielin dit omdat zij gewoon een bikkel is.
Jeroen staat op 1 omdat hij voor deze reuring zorgt al geloof ik van dag 1
Ja, dat klopt. Maar dat is niet het enige, er zijn ook wel andere indicatoren.quote:Op maandag 11 mei 2009 23:48 schreef wicky. het volgende:
[..]
Iedereen verwerkt het op zijn eigen manier tog
nadat Jeroen de spullen in de kist had verstopt kreeg ie van de regie een blikje bierquote:Op maandag 11 mei 2009 23:52 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ze zitten aan tafel, wat zoek ik precies?
je moet de dag ervoor kijken denk ikquote:Op maandag 11 mei 2009 23:52 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ze zitten aan tafel, wat zoek ik precies?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |