De aankoopprijs was 309.000 v.o.n. inclusief sanitair, exclusief keuken.quote:Op maandag 11 mei 2009 12:05 schreef Bootje84 het volgende:
TVP! vind het leuk om even te kijken
Wat was de aankoopprjis als ik zo vrij mag zijn om dat te vragen..?
Ja en Nee. De garage op dit kavel zou altijd al achter het huis (zie kaveloverzicht, kavel 8) gebouwd worden. Door de uitbouw leveren we een stuk tuin in (2,4 meter in lengte), maar dat krijgen we in huis weer terug. Dus ja, we leveren in op leefruimte buiten (tuin), maar krijgen er binnen meer leefruimte (woonkamer) voor terug.quote:Op maandag 11 mei 2009 13:57 schreef Bootje84 het volgende:
Klopt het dan de garage dan dus ten koste ging van je leefruimte..? Zijn de huizen van de buren dan even groot als die van jullie alleen dan mét uitbouw?
Joh, dat is al snel! Zijn het de meest recente foto's die je er nu op hebt staan? Eind juni is al over 5 weken,quote:Op maandag 11 mei 2009 11:26 schreef jubelientje het volgende:
Eind juni wordt ons huis opgeleverd.
quote:Op maandag 25 mei 2009 18:07 schreef Vonkenboer het volgende:
Die grijs met rode stenen combinatie is heel mooi !Past echt bij zo'n woning.
Zo te zien moeten aan de buitenkant zo ie zo de HWA's en de vensterbanken nog geplaatst worden.
Is de stucadoor / spac spuiter al klaar ? Dan kan men beginnen met het afmonteren van alle installaties.
Laten jullie de badkamer en het toilet casco opleveren ? Of gewoon standaard tegels + sanitair ?
dankjewel!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 08:13 schreef WRH het volgende:
vind de stenen ook erg mooi, mooie combinatie ook dat rood met grijs.
Whut...?quote:
De vloer beneden wordt laminaat "tuscan oak"quote:Op maandag 1 juni 2009 23:46 schreef Nero22 het volgende:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Weet je al hoe de inrichting gaat worden? Kleuren, meubels, vloer...?
De bouw is gestart in september en is eind juni klaar, dus 10 maanden. Gisteren hebben we de brief gekregen dat we op 15 juni een vooroplevering hebben en op 25 juni is de uiteindelijke overdracht van de sleutel en is het écht ons huis! Joepie!quote:Op zaterdag 6 juni 2009 19:17 schreef tomegel het volgende:
Hoeveel maanden heeft nu de bouw precies geduurd?
Wat voor kleur keuken gaan jullie nemen?quote:Op maandag 25 mei 2009 22:03 schreef jubelientje het volgende:
En de tekeningen van de keuken. De keuken wordt pas in week 34 geplaatst, dus dat duurt nog wel even.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |