Dat is dan weer wel het idee dat ik heb. Hij komt terug naar Nederland en blijft dan ook gewoon.quote:Op maandag 11 mei 2009 10:58 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat is inderdaad de keerzijde. Ik heb niet het idee dat Co in zijn hoofd heeft eens lekker vier jaar bij Ajax te gaan zitten.
Dat is indd een Co uitspraak. Drie jaar vind ik overigens ook prima hoor, we hoeven ons niet Blind te staren op die vier jaar.quote:Op maandag 11 mei 2009 10:59 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Dat is dan weer wel het idee dat ik heb. Hij komt terug naar Nederland en blijft dan ook gewoon.
Alleen herinner ik me dan ineens weer terwijl ik dit wilde posten, dat hij ooit zelf heeft gezegd dat na 3 jaar de houdbaarheid van hem voorbij is, of was dat iemand anders?
"Als mijn bronnen goed ingevoerd zijn, dan wordt het zeker geen Co bij Ajax"quote:Op maandag 11 mei 2009 10:55 schreef Nashje het volgende:
[..]
Nee. Borst heeft zijn eigen mening gegeven. Hij denkt dat Adriaanse naar az zal gaan, en niet naar Ajax. Daarna vertelde ie dat Blind het wel eens voor een jaartje zou kunnen worden, om daarna weer terug te keren in zijn functie.
Drie jaar bij Ajax is een eeuwigheid.quote:Op maandag 11 mei 2009 11:00 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat is indd een Co uitspraak. Drie jaar vind ik overigens ook prima hoor, we hoeven ons niet Blind te staren op die vier jaar.
Dat was hij idd.quote:Op maandag 11 mei 2009 10:59 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Dat is dan weer wel het idee dat ik heb. Hij komt terug naar Nederland en blijft dan ook gewoon.
Alleen herinner ik me dan ineens weer terwijl ik dit wilde posten, dat hij ooit zelf heeft gezegd dat na 3 jaar de houdbaarheid van hem voorbij is, of was dat iemand anders?
Het is maar de vraag of er iets anders is, anders heb je misschien wel geen andere keus.quote:Op maandag 11 mei 2009 10:58 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Mag aannemen dat ze bij het bestuur ook wel weten dat een tussenpaus even niet aan de orde kan zijn.
ik vond de opmerking ook wel hout snijden. Wenger en Arsenal zijn op een dood spoor geraakt. Ajax wil een kweekvijver zijn, laat wenger lekker comprimieloos zijn eigen visie ontplooienquote:Op maandag 11 mei 2009 10:59 schreef Da_Sandman het volgende:
En eigenlijk heeft Mulder nog gelijk ook. He Arsene, wordt het niet eens tijd dat je daar weggaat? Bij ons valt er nog het één en ander op te bouwen...
Het was inderdaad niet handig maar kom op zeg die gasten waren op dat moment ook veel en veel te slecht.quote:Op maandag 11 mei 2009 10:24 schreef Breach het volgende:
[..]
Het op onmenselijke wijze verwijderen van Witschge en Winter uit de selectie.
Dat was natuurlijk ook verschrikkelijk slecht gezien van Adriaanse...quote:Witschge kwam voor het eerst in conflict met Adriaanse in september (2000), toen de coach hem vóór de wedstrijd tegen RBC uit de selectie zette wegens 'onvoldoende trainingsarbeid'.
Dankzij bemiddeling van Witschge's manager Rob Jansen werd de ruzie intern opgelost, maar toen was al duidelijk dat het niet meer goed zou komen tussen de twee. Witschge raakte daarop zijn plaats kwijt en belandde op de bank. Adriaanse gaf de voorkeur aan Rafael van der Vaart.
quote:Van den Boog: "Rijkaard geen optie, Adriaanse in beeld"
In een vraaggesprek met Sportweek doet Rik van den Boog enkele opvallende uitspraken. Zo meldt de algemeen directeur onder andere dat Frank Rijkaard geen optie is, omdat die iets anders gaat doen. Co Adriaanse lijkt topkandidaat om de vertrokken Van Basten op te volgen.
Ajax wil zo snel mogelijk een nieuwe trainer aanstellen. “Hij moet een leider en een opvoeder zijn,” aldus Van den Boog in de sportkrant.
“Het moet een trainer zijn die zo snel mogelijk beschikbaar is,” vervolgt de algemeen directeur. “Een groot coachend en motiverend vermogen heeft en jongere spelers consistent kan maken. Zowel individueel als in teamverband. Hij hoeft geen Ajax-achtergrond te hebben. Het gaat er ons om of hij de juiste kwaliteiten heeft voor deze groep.”
Ajax zoekt een strenge trainer. Terwijl toch net afscheid is genomen van een afstandelijk type, Marco van Basten.“Er is een verschil tussen streng en afstandelijk. Marco ging uit van de eigen verantwoordelijkheid. Deze groep heeft een trainer nodig die er heel kort op zit, hij moet een leider en een opvoeder zijn. Die bij wijze van spreken eist én controleert dat spelers tien keer de pionnetjes passeren als dat nodig is.”
Hier klinkt heel erg Louis van Gaal door.
“We willen zo’n type ja. Alleen las ik dat hij naar Bayern München gaat.”
Hij moet per direct beschikbaar zijn?
“Zo snel mogelijk. We hebben begrepen dat Guus Hiddink en Frank Rijkaard wat anders gaan doen, dus dat zijn ook geen opties. Er staan gesprekken met spelers op stapel die we graag met de trainer erbij voeren en we kunnen ons voorstellen dat hij nog een paar spelers wil halen.”
Logische tweede gedachte: Co Adriaanse.
“Dat vinden wij een goede trainer.”
Adriaanse probeerde het al eens eerder bij Ajax als hoofdtrainer in 2000 en vloog er later alweer uit. Hij raakte geïsoleerd in de organisatie.
“Ajax is nu anders dan tien jaar geleden en anders dan honderd jaar geleden. Na het rapport-Coronel is heel duidelijk komen te staan wie welke bevoegdheden en verantwoordelijkheden heeft. Intern is er geen enkele onrust, we zijn heel open naar elkaar toe.”
Het lijkt me duidelijk dat Adriaanse op de shortlist staat?
“We vinden hem een goede trainer, ja. Hij is een type-Van Gaal en hij is beschikbaar.”
Heeft u hem al benaderd?
“We hebben nog niemand benaderd.”
Als ik die profielschets zo hoor komt het vertrek van Van Basten niet ongelegen.
“Dat is niet waar. We wilden nog jaren door met Marco. Er zijn meerdere managementstijlen die naar Rome leiden. Ik geloof nog steeds dat hij enorm veel potentie heeft, alleen vond hij zelf dat hij essentiële eigenschappen miste. Dat was een realistisch verhaal. Nu willen we het met een ander type proberen. Maar we hebben nog steeds contact met Marco.”
Wenger zou inderdaad een droom zijn. Alleen wel een hoop Fransen opeens over de vloer.quote:Op maandag 11 mei 2009 11:09 schreef Da_Sandman het volgende:
Hoe meer ik er over nadenk, hoe meer ik Wenger wil. En dan voor tien jaar ofzo. Maar goed, dat zal wel bij dromen blijven.
Versteegrobjequote:
De kans dat liefhebber Wenger zich aan Ajax bindt is even groot als dat ik morgen van de Brienenoord afspring, sterker nog, de kans dat ik dat doe is nog groter.quote:Op maandag 11 mei 2009 11:07 schreef N.i.c.k het volgende:
[..]
ik vond de opmerking ook wel hout snijden. Wenger en Arsenal zijn op een dood spoor geraakt. Ajax wil een kweekvijver zijn, laat wenger lekker comprimieloos zijn eigen visie ontplooien
Voor het eerst dat ik met deze wannebee tong eens ben.quote:Op maandag 11 mei 2009 11:14 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
De kans dat liefhebber Wenger zich aan Ajax bindt is even groot als dat ik morgen van de Brienenoord afspring, sterker nog, de kans dat ik dat doe is nog groter.
Ik droom ook graag, maar hij is echt onhaalbaar jammer genoeg (joule).²
Vandaar dat het publiek zo vaak de naam van Witschge scandeerde als ie op de bank zat.quote:Op maandag 11 mei 2009 11:09 schreef Sybesma het volgende:
[..]
Het was inderdaad niet handig maar kom op zeg die gasten waren op dat moment ook veel en veel te slecht.
Ze waren net zo goed als Lucius en Hofland nu.
Met een beetje aanpassen van de zinsnedes kunnen we hier een mooie deal voor in het schoen-opeten topic van maken BBquote:Op maandag 11 mei 2009 11:14 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
De kans dat liefhebber Wenger zich aan Ajax bindt is even groot als dat ik morgen van de Brienenoord afspring, sterker nog, de kans dat ik dat doe is nog groter.
Ik droom ook graag, maar hij is echt onhaalbaar jammer genoeg (joule).²
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |